HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Gimore girls/Момичетата Гилмор

Go down 
+3
RinNa_f
ani4ka_89
divata_airis
7 posters
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Gimore girls/Момичетата Гилмор Empty
ПисанеЗаглавие: Gimore girls/Момичетата Гилмор   Gimore girls/Момичетата Гилмор Icon_minitimeВто Юли 03, 2007 6:32 pm

Gimore girls/Момичетата Гилмор Gilmore20girls
Резюме:
Лорелай Гилмор (Лорън Греъм) има много силна връзка с дъщеря си Рори (Алексис Бледъл), затова и често ги бъркат за сестри. Двете живеят в малкото градче Старс Холоу - Лорелай работи като управител в местния пансион, а Рори е приета да учи в елитното училище Чилтън. За съжаление, обаче за да се осъществи това са нужни много парични средства, с които Лорелай в момента не разполага, затова тя прави отчаяна стъпка като се обръща към родителите си, с които не са в много добри отношения след като тя забременява и напуска дома. Те разбира се се съгласяват да набавят нужните пари, но при едно условие - да участват дейно в живота на внучката им. Следва вълна от много смешни ситуации, драматични моменти и много любов. Двете жени ще минат през доста перипетии - любовни аватьори, раздели, щастие, тъга, но това само ще заздрави прекрастната им връзка и ще ги направи по-силни.

Първи сезон на сериала бе излъчен по Канал 1, който е закупил някой и от следващите. За съжаление след 7 сезона сериала е спрян, въпреки че бе спасен от зрителите.

Актьорски състав:
Лорън Греъм - Лорелай
Алексис Бледъл - Рори
Скот Патерсон - Люк
Кели Бишъп - Емили Гилмор
Едуард Херман - Ричърт Гилмор
Мелиса Маккарти - Суки Сейт Джеймс
Киеко Агина - Лейн
Янис Тюздел - Мишел
Други:
Джаред Паладаки - Дийн Форестър
Майло Вентимиля - Джес
Чад Майкъл Мъри - Тристан
По идея на: Ейми Шърман Паладино
Награди: Номиниран за Златен Глобус. Има 15 спечелени различни награди и 40 номинации.
Лично мнение: Сериалчето е страшно. Мен лично много ми харесва и описва по превъзходен начин отношенията майка- дъщеря. Заслужава си да го гледате.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Gimore girls/Момичетата Гилмор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gimore girls/Момичетата Гилмор   Gimore girls/Момичетата Гилмор Icon_minitimeПон Юли 16, 2007 2:25 pm

Ами, аз съм гледала само това, което даваха по БНТ, защото няма да имам търпението да изтегля всички сезони, но това, което гледах, много ми хареса, определено е много интересен сериалът.
Върнете се в началото Go down
RinNa_f
translator
translator
RinNa_f


Female
Брой мнения : 121
Age : 35
Registration date : 31.05.2007

Gimore girls/Момичетата Гилмор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gimore girls/Момичетата Гилмор   Gimore girls/Момичетата Гилмор Icon_minitimeПет Юли 20, 2007 4:36 pm

и мен ме грабна мн сериалчето, Рори и Лорелай са мн сладки и готинки, и взаимоотношенията има са мн истински, пък и скоро не бях гледала филм с такава тематика, мн ми хареса но няма как да си свалям 2ри сезон и нататъка, тъй че ще трябва да чакам по бнт да ги закупят...дано Smile
Върнете се в началото Go down
kremitoo
Princess
Princess
kremitoo


Female
Брой мнения : 90
Age : 33
Местожителство : Бургас
име : Кремена
Registration date : 25.07.2007

Gimore girls/Момичетата Гилмор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gimore girls/Момичетата Гилмор   Gimore girls/Момичетата Гилмор Icon_minitimeЧет Авг 23, 2007 11:17 pm

Още съм в самото начало на сериала, но определено е много интересен и ми допада цялостния сюжет. Нямам търпение да го изгледам, но ще имам доста да почакам, защото сериите се теглят бавно :cry:
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Gimore girls/Момичетата Гилмор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gimore girls/Момичетата Гилмор   Gimore girls/Момичетата Гилмор Icon_minitimeЧет Авг 23, 2007 11:22 pm

Дам и аз така мисля - първи го гледах по Канал 1 и сега тегля само 2, ма е мъка scratch
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Brooke*Davis
Sweet Angel
Sweet Angel
Brooke*Davis


Female
Брой мнения : 24
Age : 35
Местожителство : sf
име : margarita
Registration date : 08.08.2007

Gimore girls/Момичетата Гилмор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gimore girls/Момичетата Гилмор   Gimore girls/Момичетата Гилмор Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 5:07 pm

Мн весел и готин сериал.Искаше ми се да мога да го гледам до края обаче за съжаление има субс само за 1ви и 2ри сезон :cry: и аз само тях съм гледала.

П.С .divata_airis мн мн ще съм ти благодарна ако направиш субтитри и не само аз де Само така


Последната промяна е направена от на Пет Сеп 07, 2007 6:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Gimore girls/Момичетата Гилмор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gimore girls/Момичетата Гилмор   Gimore girls/Момичетата Гилмор Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 5:23 pm

Аз ги имам на английски, но мисля като стигна до трети да се помъча да попреведа. geek Дано успея само.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Gimore girls/Момичетата Гилмор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gimore girls/Момичетата Гилмор   Gimore girls/Момичетата Гилмор Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 3:20 pm

Сериала много мии харесва. Гледам го по ТВто, защото 7 сезона не ми се теглят. И двете Лорелай ми харесват, но майката е брутално яка. Все ги ръси едни тъпотии... абе сериала е наистина завладяващ!
Върнете се в началото Go down
Izabelle
Princess
Princess



Female
Брой мнения : 53
Age : 30
Местожителство : DroolLand :P
име : Ели
Registration date : 13.02.2008

Gimore girls/Момичетата Гилмор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gimore girls/Момичетата Гилмор   Gimore girls/Момичетата Гилмор Icon_minitimeВто Апр 22, 2008 8:09 pm

Ох, аз само до края на 2. сезон стигнах, но тогава ми свърши инерцията и, откровено казано, го зарязах. Но иначе наистина сериалът е хубав - струва си да го гледаш. Дори бих пробвала с майка си, ако го бяхме хванали навреме. Ма сега мързел Белс не ще да тегли. Но пък Джаред там е такъв сладураааан - колко мъничък изглежда (каза 14-годишната Very Happy). Ако имам време, ще го доизтегля, но имам чувството, че няма да ми се освободи скоро. Иначе препоръчвам го на всички - струва си да се гледа.
Върнете се в началото Go down
http://prodigal-reality.blogspot.com/
Sponsored content





Gimore girls/Момичетата Гилмор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gimore girls/Момичетата Гилмор   Gimore girls/Момичетата Гилмор Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Gimore girls/Момичетата Гилмор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: