HOT

For that we love them all!

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Интервю със Сара Уейн Кейлис

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Интервю със Сара Уейн Кейлис   Сря Юли 04, 2007 11:08 pm

Сара Кейлис от "Бягство от затвора"

Когато запоследно превключихме на хитовата продукциа на Фокс "Бягство от затвора" Сара Танкреди подскачаше за ябълки - без ябълки и без каквото и да е чувство за есенно веселие. По-точно да се изразя, беше измъчвана от злия агент Келърман. ( Това й решение да избяга от Майкъл се оказа доста лошо, нали? ) TVGuide.com я разпита за последното неприятно положение в което се намираше, за безспорната й любов към Майкъл Скоуфилд и какво да очакваме от сезно 3 ( да, ще има сезон 3 !!! )

TVGuide.com:Е, колко дълго можеш да си задържиш въздуха под водата? Притеснявам се за теб в това положение с Келърман.
Сара:
/смее се/ Повече, отколкото предполагах първоначално.

TVGuide.com: Винаги съм си представял че може да е доста мъчително да снимаш сцена като тази, дори и да е само "наужким".
Сара:
Доста е изнервящо, особено когато репетираха сцената с каскадьорката ми, и по време на това тя си спука главата с отвор около 2-3 инча и течеше кръв. Това не беше най-отпускащото нещо, което да гледаш точно преди да го направиш и ти!.

TVGuide.com: Звучи като сцена от хорър филма "Туристи".Изглежда все те хващам в тези лоши моменти. Когато говорихме през Май, Сара беше доста напрегната...
Сара:
Точно така, последните няколко седмици не бяха лесни за нея.

TVGuide.com: Правилно ли чух, че "Бягство от затвора" няма да си вземе плануваната почивка? Че ще снимате без спиране?
Caра:
Чух слухове и в двете посоки, но нямам потвърждения. Може да започнат да снимат епизодите наживо! /смее се./ Защото сме доста близо до финалнта лента.

TVGuide.com: Добра идея за "Бягство от затвора" на живо. Имам предвид че вие всички сте професионалисти..
Сара:
Незнам дали това ще потръгне на добре. Може да е по-малко вълнуващо от колкото мислиш. Помниш ли когато направиха това наживо предаване на "Спешно отделение" преди години? Беше един от епизодите, които не харесах особено..

TVGuide.com: Малко ми е гадно за теб, че ти е било "самотно" на снимачната площадка този сезон. Бяхте само ти и агент Келърман за доста време.
Сара:
Ами, Пол Аделщайн е изключителен професионалист, и ми беше много приятно да работя с него. Но ми липсваше Уент /Уентуорд Милър/. С него страшно много се забавлявахме в минали сезон и беше много приятно да играем заедно в еп. 10. .

TVGuide.com: Когати ти и Уентуорд най-накрая заснехте епизод 10, това не беше все пак първия път в който се виждате двамта през заснемането на втори сезон нали?
Сара:
Ние сме доста добри приятели, така че се виждаме извън студиото. Живота ми не е освободен от присъствието на Уент,а само от това на Майкъл Скофилд.

TVGuide.com: След като събирането на Майкъл и Сара беше толкова очаквано, ти размишляваше ли над това и колко далеч стигна в размислите?
Сара:
Ами, доста помислих върху това, но все пак веднъж дадат ли ти репликите това ввче няма голямо значение. В края на крайщата може би това е събиране което става постепенно - като се започне от първия път в който тези двамата най-сетне се срещат.

TVGuide.com: Сара имаше нужда да бъде по-практична.
Сара:
Незнам колко практична е трябвало да бъде, но незнам дали щеше да има някаква емоция, която да почувства, освен разбирасе негативните такива, които все още не е имала възможността да изрази. Доста време беше принудена да се справя с трудностите. Когато даваш всичко от себе си, за да държиш всичко в ред, и когато попаднеш на някой, който въобще не е в безопасност кадето и да се намира, се появява това първоначално отдръпване. Определно много уважавам решението, което тя направи..

TVGuide.com: Доволна ли си от начина, по който сценаристите го направиха - че не се подмазаха на феновете и не ви накараха двамата с Майкъл да тичате в обятията на другия?
Сара:
Решението което Сара взе беше да послуша здравият разум, а не Майкъл. Тя му го изясни - живот в бягство щеше наистина да й рискува здравето, не в буквалния смисъл, а в такъв, че следващия път, в който прекали с дрогата, вероятно щеше да я довърши.

TVGuide.com: Имаше тези страхотни реплики: "Значи, Майкъл,...това е планът ти?"
Сара:
Много ми хареса това! /смее се/ "Да избягам в Панама с двамата най-издирвани мъже в Америка?" От всички велики планове, които Майкъл е съставял, с този опредлено не се справи. Но все пак, има го и въпросът, какво щеше да се случи ако Келерман не се беше намесил..

TVGuide.com: Какво искаше да каже Сара? "Нека да направим всичко набързо преди да съм избухнала и да помисля справедливо!"
Сара:
Има една поговорка: "ПРедпочитам да съм нещастен с теб, отколкот нещастен без теб" Иронията е в това, че докато Келърман я измъчваше, и като всички външни неща от живоата й се оголват, всичо започва да и се изяснява, идва първия момент в който тя наистина е способна да си признае "Нищо немога да направя за това че съм влюбена в този мъж." И сега разбирасе, той е с впечатлението че не искам да имам нищо общо с него и няма и идея че съм на ръба на смъртта. Това е постоянното състояние между Сара и Майкъл - като преминаващи кораби в нощта - той казва едно нещо а тя чува друго. Те са доста съкрушени хора.

TVGuide.com: Успя ли да видиш другата приятелка на Майкъл - Ника, как копнее да сподели нещо повече с него?
Сара:
Мисля, че ако доктор Сара беше видяла тези сцени вероятно щеше да се почувства доста по сигурна...но разбирасе тя няма телевизор!

TVGuide.com: Чудя се, а може би и ти, какво е предположението за сезон 3? В сезон 1 те избягаха от затвора, в сезон 2 бягат зад граница...?
Сара:
Наиситна и аз незнам. Не бях сигурна дали сценаристите ще успеят да измислят вероятен сезон 2, но те си свършиха доста добре работата.

TVGuide.com: Може би ако братята ги хванат и хвърлят обратно в затвора ще гледаме отново истинското бягство?
Сара:
Ами веднъж заедно със сценариста Зак Естрин обмисляхме всякакви глупави идеи...беше доста горещо в Тексас и предполатам жегата ни беше повлияла и си мислихме: "Може Сара да я хванат и да я тикнат в затвора и тогава Майкъл да се преоблече като жена и да се втурне да я спасява.."

TVGuide.com: Звучи сякаш наистина си се дехидратирала в тази жега?
Сара:
О, да! /смее се/

TVGuide.com:Последния път като говорихме планираше да не се занимаваш с телевизия за няколко месеца. Как се отрази това върху теб?
Сара:
Доста добре се получи, доста ми беше спокойно. Въпреки това не бих се отказала от телевизията.

TVGuide.com: Имаш ли някакви други любими тв продукции?
Сара:
Ами, шоуто на Али Джи и брилянтното изпълнение на Саша Барон Коен, но предполагам че сега ще трябва да изчакаме със затаен дъх за следващия филм, но този път с Бруно.
ПРЕВОД: RiNna_f

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
RinNa_f
translator
translator

Female
Брой мнения : 121
Registration date : 31.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю със Сара Уейн Кейлис   Чет Юли 12, 2007 6:36 pm

Аз много я харесвам, особено в "Бягство от затвора" мн е сладка и яка! уха

*Heaven_Girl*
Moderators
Moderators

Female
Брой мнения : 288
Местожителство : Varna
име : Denitza Nikolova
Registration date : 26.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю със Сара Уейн Кейлис   Пет Юли 13, 2007 12:13 pm

Мацката кърти мивки.Супер е сладка и естествена.Много ме радва.А сега и ,когато ще става майка ми е още по-чаровна.

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю със Сара Уейн Кейлис   

Върнете се в началото Go down

Интервю със Сара Уейн Кейлис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1