HOT

For that we love them all!

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Интервю с Джаред Падалаки

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Интервю с Джаред Падалаки   Сря Юли 04, 2007 11:14 pm

Джаред Падалеки за "Свръхестествено" : Най-доброто предстои!

Феновете на "Свръхестествено" познават Джаред Падалеки като Сам, сладкия брат Уинчестър, който заедно с Дийн ( Дженсън Ейкълс) се бори срещу същества от други светове в подценяваната, но добре написана и изпълнявана драма, която имаше неблагоприятната задача да се появи на екран всеки четвъртък от 21 часа по CW срещу две от най-популярните тв предавания. Да заловиш Джаред за интервю се оказа по-лесно на думи отколкото в действителност, тъй като шоуто се снима във Ванкувър и главните герои са само двама, което допринася за това те да са доста заети. Но най-накрая успяхме да се свържем с очарователния актьор от "Момичетата Гилмор" и да му зададем някои от нашите горещи въпроси.

TVGuide.com: "Свръхестествено".има един от най-популярните тв блогове в нашия сайт. Вие наистина имате лоялни фенове.

Джаред:
О, това е страхотно. Тъй като сме тук във Ванкувър и снимаме по 80-90 часа на седмица, съм доста отдалечен от истинския свят и дори понякога загубвам представа за това, че хората харесват нашето шоу и това което правим. Ние сме в нашата си реалност тук, която всъщност не е наистина реалност.

TVGuide.com: Феновете анализират всеки дребен детайл..

Джаред:
/с женско гласче/ "Той иглежда по-грозно в тази серия отколкото в миналата" /смее се/

TVGuide.com: Големия въпрос сред феновете е какво може да се направи за да запазят или да допринесат за шоуто. Всички се притесняват че няма да има трети сезон?

Джаред: И ние сме доста притеснени. Правим единственото, което може да се направи - работим върху качеството на шоуто. Тове е просто едно от онези злочести неща които могат да се случат - да бъдем излъчвани в нелепо време по телевизията. Ние сме като допълнителен боксьор на ринга с Мохамед Али и Джордж Форман. Ще се опитаме да се промъкнем между ударите, но сякаш сме хвърлени на вълците. От това което знам продуцентите са доволни с това, което става, но за нещастие зарвъщането в трети сезон зависи от това колко хора ни гледат. Кажи на приятелите си за шоуто. Ние се радваме когато четем онлайн или чуем на някое място, че хората харесват шоуто. Ако познаваш някой, който може да се заинтригува от сериала, но все още не го е гледал, опитай се да го убедиш да му даде шанс. Ще получип пица от нас! /смее се/

TVGuide.com: Любимият ми епизод от поредицатя беше излъчен наскоро, онзи в който Сам става лош.

Джаред:
Все още не съм го гледал. Обикновенно снимаме докато се излъчват сериите.

TVGuide.com: О, ти следиш "Анатомията на Грей", не лъжи!

Джаред:
/смее се/ Не казвай на никой, че ще ме убият. Имам паролата на "Свръхестествено" по iTunes, така че сериите стоят на компютъра ми и чакат да ги изгледам. Просто напоследък работя толкова много, че направо е лудница. Затова мога да седна за час и да гледам един от епизодите или да правя това, което се налага - да си уча репликите.

TVGuide.com: Беше ли забавно да играеш лошото момче при положение че Сам обикновенно е толкова мил?

Джаред:
Беше страхотно да изследвам тази различна страна на Сам, дори и да беше само защото Сам е временно обладан. Досега съм играл ролята на Сам в 40 епизода, което прави 320 часа снимане. Беше забавно да имам малка "почивка" от Сам и да обърквам плановете на Дийн за известно време. Като зрител, много ми харесва когато братята се карат. Те се обичат и се шегуват един с друг, но когато ги видиш да се удрят това донася нова интересна динамика.

TVGuide.com: Наскоро имаше голяма кавка между тях, нали?

Джаред: Да, поддържаме интереса към шоуто. Определено сме намерили подходящото си място тази година. Сценаристите и актьорите и всеки, който е включен в шоуто, всички ние опитваме нови неща. Чувствам че във втория сезон сме имали доста силни представяния и съм много горд с много от епизодите. Много е лошо, че ни излъчват по същото време когато вървят "Анатомията на Грей" и "От местопрестъплението", но единственото което ни остава е да направим шоуто възможно най-добро. Предимствата и недостатъците на това да сме във Ванкувър е, че не стигат до мен отзивите за това мога колко успешен е сериала ни, но същото се отнася и за сериалите "От местопрестъплението" и "Анатомията на Грей". Съсредоточавам се върху работата си без тези тв поредици да ме безпокоят, така да се изразя.

TVGuide.com: Най-малкото поне работиш на интересно място.

Джаред: Да. Друго забавно нещо за серията в която Сам е обладан беше, че беше заснет точно преди почивните дни за Коледа. След първите 5 месеца на снимане най-сетне започваш да виждаш светлината в края на тунела. Беше забавно когато заснемахме сцените с Алона Тал, която играеше Джо, както видяхте Сам беше голям подмазвч.

TVGuide.com: Джо ще се върне ли, или приключи с братята?

Джаред: Не мисля че е приключила с братята и не смятам че братята са приключили с нея. Но следващия път когато ще се срещнат, няма да са толкова щастливи. Сам вероятно ще се зарадва да я види, защото не знае наистин какво се е случило, но не мисля че Джо ще се радва да го види.

TVGuide.com: Ако бях на нейно място щях да бъда предпазлива.

Джаред: Точно така, но мисля че тя е силно момиче. Може би ще си носи нож в задния джоб - за всеки случай.

TVGuide.com: В този сезон има много хубави митологични епизоди, особено онези свързани с идеята че съдбата на Сам може да е зла. Това по-интересно ли е от единичните епизоди с чудовища всяка седмица?

Джаред:
За мен със сигурност е по-интересно. Това което първоначално харесах в шоуто е, че присъстваше този елемент - митологията. В училище се изучава Джоузеф Кампбел и първообразите и човек разпознава тях във филми като "Междузвездни войни" и "Матрицата. Виждаме доброто срещу злото, доверените хора и приятелски настроения демон, враждебния член на семейството.. Има цял списък и това беше причината, която ме заинтригува шоуто. Но смятам, че една от причините поради които все още държим на линията едно чудовище на седмица е защото просто е забавно. Особено когато се опитваме да привлечем нови зрители, предпочитаме тази линия като противопоставяне на това те да превключат на нашето шоу и да ни видят как говорим за това дали Сам е демон и дали има демноска кръв, или дали баща му или майка му са били демони. В такъв случай зрителя ще си каже: "За какво по дяволите говорят?" Ерик Крипке казва, че на всеки три или четири епизода иска да въведе дълбок митологичен епизод, но иска същината на епизода да е забавна и да бъде нещо, на което хората могат да превключат и да харесат.

TVGuide.com: О, да, епизодът с куклата все още ме кара да сънувам кошмари...

Джаред:
Режисьорът Чарлс Бийсън свърши страхотна работа. Бях много горд с този епизод, защото може и да не беше страшен, но начина по който беше заснет беше супер. Епизодът, който ще се излъчи тази вечер, в който работим с Триша Хелфър от Бойна Звезда Галактика също е режисиран от Чарлс. Много добре се работи с него.

TVGuide.comПонякога побъркваш ли се от някои от историите?
Джаред:
Не бих казал. Но като заговорихме за Триша Хелфър, докато се тя се снимаше разказваше как тя и съпругът й гледали "Свръхестествено" и по време на някои от моментите тя крещяла силно. Съпругът и скачал в същия момент и разливал китайска храна върху себе си. Беше много яко и бях поласкан. Спомням си как веднъж взех една кукла и я сложих в стаята на Дженсън, за да го накарам да изперка. За мен не е страшно защото съм запознат с историята, но все пак си е зловещо.

TVGuide.com: Как се работи с Триша?

Джаред:
Беше малко раздразнителна и много готина. Падна й се една от най-трудните роли които до сега сме имали за епизодичен актзор. Но тя работеше всеки ден, което обикновенно е нещо което правим Дженсън и аз, докато гостуващия актьор работи пет или шест дни от осем възможни. Понякога тя беше вече в студиото преди нас и понякога си тръгваше след нас. Голям професионалист е и е много приятно да се работи с нея, защото е и много талантлива.

TVGuide.com: Момчетата са се забъркали в доста проблеми през този сезон с полицията и ФБР. Ще продължават ли така?

Джаред: Това със сигурност ще продължи. Харесва ми това, че полицията и ФБР са разгорешени относно делото на тези момчета. Очевидно ние знаем че демоните са подгонили Сам и Дийн и са поставили огромна заплаха, но понякога просто забравяш. "Не правят ли незаконни неща?", "Не трябва ли закона да ги преследва, да чука на вратата им с ден или час закъснение?" Мисля, че в епизод 19 имаме наистина напрегната среща с закона и свършваме в затвора, или поне така чух. Какво ли ще правят момчетата в такъв случай?

TVGuide.com: Сигурна съм, че някаква мистична сила ще им помогне.

Джаред:
/смее се/ Някой ще трябва да ни помогне. Ще трябва да се обадим на Боби Сингър и да го накараме да подкара някой камьон през входа.

TVGuide.com: Боби със сигурност ще ви помогне.

Джаред:
Да, Джим Бийвър е страхотен. Много е забавен.

TVGuide.com: Обожавах го в сериала "Дедууд".

Джаред: Той получи новините за номинацията има за "САГ" докато снимаше тук с нас. И мога да кажа, че се зарадва. Носеше онова изражение " Съжалявам, но трябва да кажа на някой, че "Дедууд" е номиниран за най-добър актьорски състав за ТВ драма" . Много се радвам за него, защото наистина е страхотен, както и целия екип на това шоу.

TVGuide.com: Чакай малко, имаш време да гледаш телевизия?

Джаред: Нямам. Имам време само за ДВД-та. Няма шанс да бъда редовен за някое предаване, защото се боя че ще се запаля по някое шоу и когато следва поредния епизод няма да мога да го хвана, защото ще съм на работа и ще си мисля: "Човече, иска ми се да си бях в стаята и да си гледам шоуто." ПРеди много време научих, че ако си правя някакви планове докато снимам най-накрая ще свърша възмущавайки се на работата.

TVGuide.com: Ще си починеш ли по време на лятната пауза?

Джаред: Предпочитам да работя колкото и да е странно. Миналото лято си почивах.

TVGuide.com: Май си ненаситен за наказания?

Джаред:
Не мога да повярвам че го казваш. Миналото лято не сам се снимал дори и за 1 ден във филм или шоу. Отидах на почивка в приятелката ми и брат ми и неговата съпруга, прекарах време със сестра ми когато стана на 21, още един мой приятел се ожени. Първият сезон наистина беше труден за мен. Въпреки че снимахме в Канада, всеки път когато исках да си отида вкъщи трябваше да минавам през митници и имиграционните власти.

TVGuide.com: Митници? За Канада?!

Джаред: Знам, доста е странно. Звучи като "Стига момчета, само на 20 мили сте извън границата, просто ме пуснете да мина без всичкото това проточване. " Но първия сезон беше изпълнен с луди часове труд, липсваше ми приятелката ми и домът. Тази година, не че не ми липсват, но знам какво да очаквам и предимствата са малко повече този сезон. Имам по-голяма лична стая, имам безжичен интернет...сега съм доста разглезен. С приятелката ми си имаме от онези малки камери за компютри така че ако е в Ел Ей мога да я видя. По лесно е сега, така че мисля че съм отпочинал и готов да работя през лятото. Надявам се да изскочи добър проект.

TVGuide.com: Като говорим за момичета, има ли някакъв шанс Сам да получи поне едно?

Джаред: Знаеш ли какво, Сам тъкмо получи момиче. Беше съответното време за това. Мина известно време след като приятелката му почина и не че не е от почтенните момчета, просто беше време да продължи напред и да приеме случилото се. Последното нещо което зрителите искат да видят е как той хленчи и роптае и скърби за приятелката си, за която ние нищо не знаем. В епизодът който тъкмо приклювихме Сам има любовна сцена. Получих новините три седмици преди това точно както си стоях по бельо и си казах " Значи е време да посетя фитнесзалата и да спра да ям всички тези бонбони." Започнах да тичам с кучетата си и да правя упражнения, както и да ям протеиновите си блокчета и да пия по 10 чаши вода на ден. Беше странно. Никога не бях снимал подобна сцена. Бях толкова нервен. Но всички бяха толкожа мили и професионални. Беше нужно за Сам и за шоуто. Мисля че впечатлих Дийн.

TVGuide.com: Никога не ми е било ясно защо всички момичета скачат на Дийн? Трябва да е по равно за двама ви?

Джаред: ДА, някои трябва да отиват и при Сам. Той вече остави отпечатъка си върху обществото, след толкова време.

TVGuide.com:С кого би предпочел да се мотаеш? Със Сам или с Дийн?

Джаред:
Хм..това е добър въпрос. Мисля че бих предпочел да се движа с Дийн, защото Сам е по умен от мен, така че мисля че ще съм малко изпашен от това. /смее се/ Освен това, Мога да сритам задника на Дийн но ако Сам изпадне в ярост може доста да ме срита. Трябва да отпечатате това за да мога да го покажа на Дженсън.

TVGuide.com:Супер. Може би ще има и друг бой на екрана между вас?

Джаред: По-утешително би било да се движа с Дийн и да знам че не е обсебен от демон или да има странни главоболия и да вижда хора които умират. Като шепот от смъртта е да си с някого, който по някое време получава главоболия и ти казва: Трябва да прелетим три щата и да спасим някой, преди да умре."

TVGuide.com: Като говорим за това, сам ли правиш всичките си каскади и боища?

Джаред:
Правех сам доста преди да си счупя ръката. Тогава екипът реши че ще е по-добре да не се занимавам с това. Но си имам каскадьор, който идеално си пасва с мен и е доста по-издържлив отколкото съм аз. Той прави всички трудни неща, а аз трябва само изглеждам сладък.

TVGuide.com: Нещо което да очакваш с нетърпение през остатъка от сезона?

Джаред: Мисля че последния епизод, който снимахме е фантастичен. Това е този след епизода с Триша, който е и един от любимите ми. В него Сам получама така да се каже малко специална любов. После си прекарваме страхотно когато Сам и Дийн отиват в Ел. Ей. за да посетят обладана от призраци снимачна площадка. Става доста интересно. Въпреки че не сме приключили със снимките на последните ни епизоди, мисля че след 4 месеца ще съм по-горд със сезон 2, отколкото с която и да е друга работа, която съм свършвал.
ПРЕВОД: RiNna_f

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Your_Valentine
Sweet Angel
Sweet Angel

Брой мнения : 49
Registration date : 27.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Джаред Падалаки   Пон Юли 09, 2007 12:18 am

Този брат винаги е толкова забавен. Много ме кефи да си чета интервюта на Джаред. Хехе, щото човека е такъв олигофрен(в добрия смисъл на думата разбира се), че просто изкъртва апартамента.
Вижте профила на потребителя
Dark Angel
Princess
Princess

Female
Брой мнения : 92
Registration date : 24.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Джаред Падалаки   Сря Юли 11, 2007 10:33 am

хахахаха много е забавен тоя пич хаха смешник,ама мн гадно това което каза за 3ти сезон,това че е срещу анатомията на грей е доста кофти,дано усепят да заснемат третия сезон,защото макар че гледам анатомията предпочитам си дийн и сам 😢
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Джаред Падалаки   

Интервю с Джаред Падалаки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Интервюта-
Идете на: