HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервю с Мат Далас (Кайл от Кайл ХЛ)

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Интервю с Мат Далас (Кайл от Кайл ХЛ) Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с Мат Далас (Кайл от Кайл ХЛ)   Интервю с Мат Далас (Кайл от Кайл ХЛ) Icon_minitimeСря Юли 04, 2007 11:52 pm

Интервю с Мат Далас (Кайл от Кайл ХЛ)

Интервю с Мат Далас (Кайл от Кайл ХЛ) Mattdallassm


От момента в който срещнахме героят на Мат Далас Кайл от семейната драма на АВС "Кайл Екс Уай" знаехме, че многообичан телевизионен герой щеше да се появи. От изразителните му очи до веселите му първи думи, създателите на сериала няма начин да изберат по-добър актьор да изиграе този очарователен герой. Имах удоволствието да говоря с Мат Далас, звездата от "Кайл Екс Уай" и го намерих за изключително сладък, интелигентен и изцяло земен човек. Ясно ми стана, че Мат обича ролята си, напълно се наслаждава на актьорския екип и е доста нетърпелив да покаже на феновете на шоуто многото вълнуващи изненади които ги очакват с втория сезон на хитовия сериал.

Кога решихте да се занимавате с актрьорство?

Когато бях на 12 баба ми ме заведе на прослушване за роля в културен театър, който току що беше дошъл в града и от този ден нататък просто знаех че актьорството беше това, което щях да правя през остатъка от живота си. Бях прекарал цялото си детсвто опитвайки се да открия моето подходящо занятие и никога не го открих преди тя да ме заведе на това прослушване. Буквално от този момент нататък знаех какво искам да правя с живоат си.

Ако не беше станал актьор какво мислиш, че щеше да правиш сега?

Тъй като знаех какво искам да правя на толкожа малка възраст, никога не се е появявал въпросът какво ще правя за в бъдеще. Опитвам се да мисля и за други неща които биха ми харесали, неща които бих желал да правя - незнам, може би да рабоя зад камерата.

Как получи главната роля в сериала "Кайл Екс Уай" ?

Агентът ми се обади една сутрин и каза: "Имаш прослушване след около 2 часа, тряба да играеш извънземен герой който не знае английски." И аз казах "окей". Отидох там и започнах да се готвя за ролята, влязох на прослушването и по-късно същата вечер получих обаждане. Отидох да се срещна със студиото и екипа и по-късно същата седмица вече бях част от актьорския състав. Буквално бях един от последните хора които кандидатстваха за шоуто.

Как се подготви за ролята?

Ролята е като на новородено, на бебе, така че прекара много време наблюдавайки животни и деца и начинът, по който инстинктите им работя, както и начина по който реагират когато изследват света около тях. Знаех, че наистина трябва да израстне героят ми, като го преведа от новородено към мъж. При започването на сезон 2 трябваше да да разгърна героя дори и извън това. Наистина ставаше въпрос за изселдване и преоткриване на всяка възрастова група, трябваше да преизживявам целия живот на един човек и всички преживявания. Беше уникално изживяване за един актьор.

Какво му предстои на Кайл този сезон?

Миналата година ставаше въпрос затова как всеки се грижи за Кайл. Тази година той се опитва да се грижи за всеки. Сценаристите изследват способностите на Кайл и на какво е способен. Става въпрос за развитието на супер герой. Изграждат цялата мистери в семейния аспект на шоуто. Вкарват опасност и врагът през входната врата на къщата на сем. Трейгър.

Ще има ли някакъв романс за Кайл?

Има нещо такова. Връзката на Кайл с Аманда започва да се променя и по-нататък може да видим други любовни завръзки за Кайл. Не мога да кажа нещо повече за това.

Без да издаваш голямата тайна, мислиш ли че има някакви същества като Кайл които да обикалят земята?

За да съм честен с теб, трябва да кажа че едно от готините неща, които това шоу представя е, че има толковамного неща върху които правителството експериментира и толкова много записи за неща които се случват, а ние нищо незнаем за тях. Кой знае какви хора обикалят измежду нас.

Ще научим ли повече за силите на Кайл през този сезон?

Ще научим доста почеве за способностите му. Хубавото нещо тази година е още в първия епизод, дават отговори на всички онези въпроси така че да могат да продължат напред и да поставят цяла редица от нови въпроси.

Екипът разкарва ли се извън снимачната площадка?

Това е изключително близък екип. Работим заедно и когато приключим за деня, всички играем заедно. Много сме близки. Когато има едно определно ниво на комфорт с хората с които работиш, това ти позволява да се възползваш от шансовете и да поемап рискове, както и да правиш това което искаш.

Кой е любимият ти епизод досега?

Обичам да снимаме неща, които те държат в напрежение до края. Снимането на последния епизод на миналия сезон беше мн забавен. Точно сега сме по средата на заснемането на мистериите от сезон 2 и това са любимите ми епизоди от този сезон. Има много повече действие, всички залози са почишени, има доста почеве драма и ти си в нещо като кулминацията на сериите. За мен това е винаги най-вълнуващото време от едно шоу.

Кое е любимото ти ТВ шоу?

"Изгубени" - обожавам го.

Любимият ти стил музика?

Харесвам всякаква музика. Обичам всичко от кънтри до рок и от хип-хоп до поп.

Любимият ти спорт?

Ще се обърна към Канадците и ще кажа хокей.

Какъв е рингтона ти?

/смее се/ Тревожни песни от класическа музика които не съм чувал.

Какво ще пожелаеш на феновете?

Продължавайте да гледате защото този сезон ще става все по-голям и по-добър.
Превод : RiNna_f
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
 
Интервю с Мат Далас (Кайл от Кайл ХЛ)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Интервюта-
Идете на: