HOT

For that we love them all!

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Интервю с Дженсън Ейкълс

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Интервю с Дженсън Ейкълс   Чет Юли 05, 2007 12:15 am

Дженсън Ейкълс - Интервю от френско списаниe бр.4-2007

След като се снима в няколко успешни ТВ-продукции като "Dark Angel" и "Smallville", Дженсън се завръща в новата вълнуваща поредица "Supernatural". Ейкълс има възможността сега да се развива и да показва таланта си в ролята си на ловеца на демони Дийн Уинчестър.

Вие участвате в доста популярни ТВ продукции като “Dark Angel”, “Smallville” и “Dawson’s Creek", но изпълнявате само поддържащи роли. Сега чувствате ли се горд че сте звездата в новото шоу?

Да. Както знаете, винаги започвах да се снимам в някоя поредица, която вече е вървяла известно време преди героят ми да се появи. Аз си свършвах моята работа но все пак шоуто не зависеше изцяло от мен. Сега обаче Джаред и аз сме под повече напрежение и имаме повече работа околкото някога сме имали. Но не мислете че ще съжалявам за живтоа си, сега наистина съм щастлив.

Какво ще ни разкажете за “Supernatural”?

“Supernatural" е малак филм на ужасите който се излъчва всяка седмица. Най-малкото това се опитваме да направим. Целта ни е да плашим зрителите, които следят историята на двамата братя, които ловят чудовища и се опитват да намерят изгубения си баща. Всяко действие в отделен епизод се развива в нов град в който брататя се изправят пред нова градска легенда.

Хората често сравняват вашето шоу с известната поредица "Досиетата X". Какво ще кажете за този факт?

Повечето от продуцетните ни и снимачния екип са участвали в създаването на "Досиетата X", а също така ние снимаме във Ванкувър. Но дотук свършва сравнението. Ерик Крипк, създателя на “Supernatural" не иска зрителите да гледат шоуто и да мислят че вече са гледали нещо подобно. Рарзбирасе използваме същата митология, която е използвана и по-рано. Ние поставяме един въпрос и се опитваме да намерим отговора възможно по-скоро. Ерик мрази дълги и безкрайни тайни като в "Изгубени".

Има много сбивания в шоуто. Двамата с Джаред сами ли ги изпълнявате?

Да, доста често. Млади сме и в добра физическа форма. Освен това вършим такава работа там че не може да си позволим да плачем заради някаква малка драскотина. Когато си взимам душ вечер винаги намирам нови подутини и натъртвания. Но това е работата ни и трябва да даваме най-доброто от себе си.

Имал ли сте някога проблеми с правенето на опасни каскади?

Да, в епизод “Dead in water” героят ми трябваше да скочи в едно езеро, за да спаси давещо се дете. Имаше водолази в езерото които ми дръпнаха крака до дъното. И мога да ви кажа че това не беше приятно. Но най-страшното нещо беше това, че трябваше да плувам само с една ръка тъй като държах 10 годишно момче в другата. Тогава си помислих че живота на момчето зависеше от мен и това ми даде сили.

Вярвате в свръхестесествени неща нали?

Трудно е такова нещо да ме изплаши защото съм здравомислещ човек. Въпреки че мога да кажа, че колкото повече се снимам в шоуто, толкова повече започвам да вярвам в различни необикновени истории, които съм чувал. Не вярвам в призраци но пък вярвам в душата на човека.

Как получихте ролята на Дийн Уинчестър?

Честно казано отидах на прослушването за ролята на Сам. Мина добре, но след това докато четях сценария разбрах че ролятя на Дийн е по-забавна. Той е като Хан Соло в "Междузвездни войни", а Сам е по-скоро като Люк Скайуокър. В детсвтото си исках да стана като Хан Соло. Накратко казано предпочетох ролята на Дийн. Всичко беше готино. И скоро след това продуцентите срещнаха Джаред, който беше идеален за ролята на Сам. Те го одобриха и ми предложиха ролята на Дийн.

Не сте искал Джаред да е главната звезда на шоуто?

Не, Джаред и аз веднага си допаднахме и станахме приятели. И двамата сме от Тексас и имаме еднакво възпитание. И двамата сме момчета, които обичат да ходят на футболни мачове и да пият бира на барбекю. Можем да изслушваме проблемите на другия и да си даваме съвети. Работата отнема доста време, но се опитваме да дадем всичко от себе си.

Говори се че двамата сте участвали в сбиване в някакъв бар във Ванкувър. Истина ли е?
Да!. (смее се) Отидахме в този бар без да знаем, че там ще има бой. Някакви момчета ни помислиха за онези които очакваха. Почувставхме се като истинските Дийн и Сам. Ръката на Джаред беше наранена, затова им казахме че не искаме да имаме проблеми и просто си тръгнахме. Това е истината. (смее се)

Намерил интервюто: divata_airis ; Превод: RinNa_f
Инфо :Тук

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...

Последната промяна е направена от на Съб Юли 07, 2007 1:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
RoseRed
Little Devil
Little Devil

Female
Брой мнения : 597
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Дженсън Ейкълс   Чет Юли 05, 2007 11:36 am

Мамин златен къв е сладурко Smile
Вижте профила на потребителя
*Heaven_Girl*
Moderators
Moderators

Female
Брой мнения : 288
Местожителство : Varna
име : Denitza Nikolova
Registration date : 26.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Дженсън Ейкълс   Чет Юли 05, 2007 12:57 pm

Дам Дженсен е абсолютна душичка.Толкова са милички с Джаред,понякога имам чувството,че наистна са си братя.И като гледам клипчета,където са извън сцената,направо така им се радвам. целувка мажоретка

Sweet Angel
Sweet Angel

Брой мнения : 49
Registration date : 27.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Дженсън Ейкълс   Нед Юли 08, 2007 11:59 pm

Много обичам да чета интервютата на Дженс. Ама винаги така сладко и мило говори. Супер е. Ще се отчета и аз с едно интервю.

The Horror TV Vet обяснява защо, няма да го видите скоро в клюкарските таблоиди.

Май 7 -- Дженсън Екълс не може да обясни как е успял да построи кариера играейки герои, свързани с паранормалното.

Преди да му дадат ролята на Дийн в шоуто на The CW "Свръхестествено" той е изиграл синът на сатана през 2005 и се натъкнал на бясна обладана майка в "Дните на нашия живот".

Екълс говори с Редакторът на AOL Геоф Бенетa за единият от двамата борещи се с демони Уинчестър и преценява това, в което се е превърнала една от колежките му в Доусън Крийк, Кейти Холмз.

Има много шоута по Телевизията, фокусиращи се върху паранормалното, но защо зрителите се свързват със "Свръхестествено"?
Очевидната причина е разликата между паранормалните шоутa, които се излъчват в момента. Те са повече за мистериозното и непознатото, докато нашето е шоу е ориентирано към жанра на ужасите. Шоуто е повече мелодраматично, не просто паранормално шоу.

Знам, че феновете на "Свръхестествено" са много отдадени. Случвало ли ви се е да срещнете прекалено обсебен фен?
Всички са много готини. Следвата седмица пътувам в Лондон за първата някога конвенция за Свръхестествено. Затова нетърпеливо чакам да видя как ще бъдем приети там. Но феновете са страхотни. Когато започнахме знаехме, че шоуто ще бъде или хит или пропуск, и имахме нужда от основна публика, която да ни накара да оцелеем. И мисля, че успяхме да направим това.

Шоуто ви е срещу "Анатомията на Грей" и "От местъпрестъплението", което е тежко.
Е по-трудно едва ли може да стане. Може например да сложат и Американ Айдъл в микса. (смее се)

Понеже снимате шоуто в Канада как така не водиш паралелен живот между Лос Анджелис и Ванкувър. Или го правиш?
Не го правя, но е много трудно. Ако Джаред и аз не работехме толкова много можеше и да успвяваме да водим живот в Ел Ей. Ние буквално живеем живота си в отлагане през по-голямата част от годината. Тежко е. Прекарах последната седмица от почивката си, за да си изчистя у дома. Жертва е, но е хубаво да имаш такъв проблем.

Ти и твоят колега Джаред Падалеки мотаете ли се когато не снимате или се насищате един на друд на работа?
Доста е странно, имаме толкова побъркани графици, че ако искаме да се помотаем след работа с някой обикновено сме заедно. Спираме в 3 сутринта и не работим до 4 следобед. Нашият график е толкова по-различен от този, на който и да е било и затова не се мотаем толкова много - особено с хората от екипа също. Ние се превърнахме в малко сплотено семейство.

Прочетох, че Джаред понякога са плаши на снимачната площадка.

Не, не. Той е голямо момче. Може и да е казвал това на по-ранен етап. Мисля, че сме станали по-малко чувствителни, защото се занимаваме с това много. И мисля, че това ни дава фалшиво чувство на увереност в реалният живот. Например ако аз съм вкъщи и чуя нещо да хлопне ще отида и ще си помисля "Е, ако е това, което мисля, ще знам как да се справя с него."

Значи не вярваш наистина в свръестественото?
Всъщност не. Харесва ми да вярвам, че има повече от логично обяснение на нещата, но не мисля, че някога ще има толкова значение за мен.

Защо мислиш, че толкова от ролите ти се въртят около паранормалното?

Това е страхотен въпрос. Не е моя вината бих казал. Това доста се популялизира последните пет десет години. Мисля, че това е било просто късмет.

В епизода от миналата седмица...твоят герой е транспортиран в перфектен живот с приятелката му и Сам в Правно училище - колко трудно ти беше да смениш механизма?
Беше доста тежък епизод за мен. След два сезона, в които си играл героят си ти развиваш тези удобни зони. Сега ми е много лесно да играя Дийн, защото го правя толкова честно. Беше трудно за мен като герой и като актьор да бъда изваден от тази удобна зона и да играя в свят, който ми беше напълно непознат. Когато видите епизода дори не изглежда като "Свръхестествено". Като, че ли гледаш "Момичетата на Гилмор" за бога. Щастливо и спокойно шоу, където трябва да поставя героя а той е свикнал на мрачна, неспокойна среда. И това наистина ме изкара от моя елемент.

Когато беше гост звезда в "Кръгът на Доусън" помислял ли си си някога, че Кейти Холмз ще се омъжи за Том Круз и ще стане като светкавица за медиите?
(Laughs) О, не. Никога не се знае с тези неща. Кой знае какво става в този луд Холивудски свят? Същинска благословия е, че работя във Ванкувър, защото стоя настрана от всичките тези глупости.

Значи се опитваш да бъдеш истински?

Да, просто не съм по тези неща. Виждам всичките тези папараци по червения килим и си казвам, "Наистина? Нужно ли ми е това?" Обичам да работя и да знам, че съм част от работата. Внимавам със стъпките.

Но на каква цена за кариерата ти. Сигурен съм, че агентите, мениджърите и публицистите ще си умрат ако те виждат в "US Weekly" по-често.
Не съм чак толкова строго против каквото и да е от това и от една страна е забавно. Забавно е да се облечеш и да заведеш приятелката си на голямо събитие. Но най-често работя толкова усилено, че искам да прекарам свободното си време само за мен. Мисля, че всички хора умеят да контролират това, което се вижда за тях. Виждаш как този приятел си бяга без тениска в Малибу, но те знаят какво правят. Мисля, че е глупаво да мислим, че те просто са хващани от камерите. Ако и ти се хвърлиш там и ти ще си имаш снимка.
Край.

Ами това беше приятели. Иска ми се да дам линк, ама това интервю го имам от има няма месец и вече не помня къде го четох. Превода е от моя милост...ако има нещо, което не сте разбрали...сори и все пак Enjoy интервюто.
RoseRed
Little Devil
Little Devil

Female
Брой мнения : 597
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Дженсън Ейкълс   Пон Юли 09, 2007 10:46 am

Ей Петинка и твойто интервю беше повече от перфектно мерси много баси душицата е Дженс !
Dark Angel
Princess
Princess

Female
Брой мнения : 92
Registration date : 24.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Дженсън Ейкълс   Сря Юли 11, 2007 10:06 am

лелел страхотен е!найстина голяма душица обичкам гооо със всеки път си го обичкам все повече и повече любов много ви благодаря за интервютата,страхотни се
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Дженсън Ейкълс   

Интервю с Дженсън Ейкълс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Интервюта-
Идете на: