HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Джаред Падалеки

Go down 
+12
Brooke*Davis
dudenceto
kremitoo
Dark Angel
Faith
ani4ka_89
Midnight Sun
Дийдра
Lex
~HoTChicK~
divata_airis
*Heaven_Girl*
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
*Heaven_Girl*
Moderators
Moderators
*Heaven_Girl*


Female
Брой мнения : 288
Age : 37
Местожителство : Varna
име : Denitza Nikolova
Registration date : 26.05.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeВто Май 29, 2007 11:09 pm

Джаред Падалеки 1arr8


Jared Tristan Padalecki


:flower:

Биография



Джаред Тристан Падалеки е роден на 19 юли 1982 година.В Сан Антонио,Тексас.Родителите му се казват Шери и Джери Падалеки.Има по-голям брат-Джеф и по-малка сестра-Меган.Завършва през 2000 година гимназията „Джеймс Мадисън’’.По настояще живее в Лос Анжелис,Калифорния. Джаред намира своя път към Холивуд, когато през 1999 печели "Претенция към славата", състезание за наградите на тийнейджърския избор по Фокс (the Teen Choice Awards). Година по-късно се премества в Лос Анджелис, където участва в телевизионният филм A Little Inside. Скоро след това е избран за ролята донесла му слава - Dean Forester, гаджето на Rory Gilmore(Alexis Bledel) в хитовия сериал на WB Gilmore Girls. Той напуска шоуто през 2004. През Септември 2005 е избран за ролята на Сам Уинчестър в разбиващият сериал на WB - Supernatural.

Първата поява на Джаред във филм е в семейната комедия Cheaper by the Dozen(Деца на килограм), последвано от роля във филма с Мери-Кейт и Ашли Олсън - New York Minute. Той също играе и в Flight of the Phoenix преди да получи звездните си роли във "Восъчна къща"(House of Wax) и "Плачещият вълк" (Cry Wolf).


:flower:

Филмография




The Christmas Cottage- (2007) (pre-production) .... Thomas Kinkade
"Supernatural"-(2006)....SamWinchester
Cry_Wolf-(2005)....Tom
House of Wax -(2005) .... Wade
"Gilmore Girls" .... Dean Forester
Flight of the Phoenix -(2004) .... Davis
New York Minute -(2004/I) .... Trey Lipton
Cheaper by the Dozen -(2003) (uncredited) .... Bully
Young MacGyver (2003) (TV) .... Clay MacGyver
A Ring of Endless Light (2002) (TV) .... Zachery Gray
"ER"
- Piece of Mind (2001) .... Paul Harris
Close to Home (2001) (TV)
A Little Inside (1999) .... Matt Nelson

:flower:

Любопитни факти



По настояще се среща с колежката си от Cry Wolf-Сандра МакКой.
Има същия мениджър като Freddie Prinze Jr. (Фреди Принз младши)
Близък приятел е с Чад Майкъл Мъри
Започва да ходи на курсове по актьорско майсторство на 12 години
Той крие силния си южен акцент по времето,в което играе Gilmore Girls
Роден през 1982,той става най-младия член на екипа на Gilmore Girls,приблизително година по-млад от Алекси Бледел
Има две кучета
Има полски произход
На 2септември 2006 Джаред печели покер турнир за знаменитости в Канада.
Цвят на очите: пъстър(зелено-кафяви)
Любим цвят:син
Любимо CD: всичко на Pearl Jam
Любим роман:Великият Гетсби
Любим сладолед:Шоколадов с бисквити
Любим филм:Добрият Уил Хънтинг
Предпочитано облекло:Тениска,дънки,обувки за тенис,или всичко,което му е удобно
Любима храна:Чийзбургер с горчица,маруля и домати



ФЕНОВЕ:



1.denniza

2.divata_airis

3.~HoTChicK~

4.Lex

5.Дийдра

6.cassie
7.Faith
8.Dark Ange
9. dudenceto
10.Brooke*Davis
11TriNity


Последната промяна е направена от на Пет Авг 17, 2007 7:23 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeЧет Май 31, 2007 2:11 pm

lol! lol! Брой ме lol! lol!
Къвто е сладък, малиии. Защо го харесвам? Ми да видим, освен че е супер-дупер секси и готин и чаровен и... ми идват само лоши мисли като се сетя за него-от рода на: да го отвлека и да го направя свой роб Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Казах аз само лоши неща ми хрумват. Пък и той е един такъв миличък, същинско ангелче, с тоя кучешки поглед. Абе едно ще ви кажа- не ма оставяйте на саме с него, че човека изгоря Twisted Evil


Последната промяна е направена от divata_airis на Сря Авг 27, 2008 8:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
~HoTChicK~
Sweet Angel
Sweet Angel
~HoTChicK~


Брой мнения : 5
Registration date : 29.05.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeЧет Май 31, 2007 11:18 pm

С тези сладки пъпи айс! :rabbit: Толкова е сладко това съществооо! Брой ме и мен! Cool
Върнете се в началото Go down
Lex
Sweet Angel
Sweet Angel
Lex


Брой мнения : 21
Registration date : 04.06.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПон Юни 04, 2007 7:14 pm

Сладур, мъж, секси, очи, коса, ръце, усмивка най-вече .... и аз му мисля лоши неща .... Той ми е по-голям л'бимец от Дженсън! Това не е мъж за една жена! Окован в моето мазе ... само това му мисля!
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 1:04 pm

Брой и мен.

По принцип Джаред не е мой тип и от братята Уинчестр предпочитам Дийн, но трябва да съм сляпа да не забележа колко е сладък и чаровен.
Обожавам усмивката и смеха му, винаги ме заразява. А онази невероятна сцена с Мадисън във втори сезон на `Supernatural` ( всички знаете за какво говоря, нали? ) е по-секси дори от тази с Дийн и Каси.

Цитат :
Окован в моето мазе ... само това му мисля!
Да, май все такива мисли предизвиква Laughing . Сигурно е заради вида му на добро момче. Макар че според мен е по-секси, когато е в ролята на далеч не толкова мило и невинно създание Twisted Evil .
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
*Heaven_Girl*
Moderators
Moderators
*Heaven_Girl*


Female
Брой мнения : 288
Age : 37
Местожителство : Varna
име : Denitza Nikolova
Registration date : 26.05.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 6:13 pm

Е,Дийдра ти си мой човек.И аз съм на мненеи,че на това момче сичко му е хубаво,ама като лошо момче е направо,по-точно аз съм напарво лиги
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 10:00 am

Леле, как съм изпуснала Джаред.

БРОЙ МЕ и мен в списъка Wink
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 4:30 pm

Ами Джаред си е Джаред - сладък, секси и много симпатичен, макар че харесвам повече Дженсън... но и Джаред си го бива лиги
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 4:41 pm

denniza написа:
Е,Дийдра ти си мой човек.И аз съм на мненеи,че на това момче сичко му е хубаво,ама като лошо момче е направо,по-точно аз съм напарво лиги
Че как може някой да изглежда така -> Джаред Падалеки Madebyangellilysnsadtm6 - Джаред Падалеки 10502410on5 - Джаред Падалеки 11281982rg7 - Джаред Падалеки Th1455086sz3 и да не предизвиква такава реакция лиги ? Не мога да се боря, безсилна съм, той е прекрасен...
Нямам търпение да започне трети сезон на `Supernatural`, там трябва да видим повече от `лошия Сам`. Макар че в края на втори сезон ми разби сърцето, но... все пак.
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
Faith
No Saint
No Saint
Faith


Female
Брой мнения : 169
Age : 30
Registration date : 18.06.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 11:30 pm

Ооо и мен ме бройте..Джаредчо е толкова сладъкммммммммммм мали..Тцтц...Шери и Джери...Ако имената на майка ми и баща ми се римуваха щях да се гръмна..Много е извратенохаха
Върнете се в началото Go down
http://www.funforum.hot4um.com
Dark Angel
Princess
Princess
Dark Angel


Female
Брой мнения : 92
Age : 32
Registration date : 24.06.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 8:25 pm

не може да се мери с дийн но определено е сладурче :o бройте ме
Върнете се в началото Go down
*Heaven_Girl*
Moderators
Moderators
*Heaven_Girl*


Female
Брой мнения : 288
Age : 37
Местожителство : Varna
име : Denitza Nikolova
Registration date : 26.05.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 8:19 am

Дийдра ,мила,определено и аз мн се кефя на лошия Сам.Някак мн е секси.Направо ми е мн на сърце. обичкам гооо За началото на сезона на супера,само броя дните.И после ще точа лиги по САм,мама мия лиги
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПет Юли 20, 2007 2:40 pm

Ей, хора такива сме заспи, че не е истина. Ми вчера на 19 нашето момче ЧРД е имало, пък ние не сме му честитили - не ни е срам. Ми на патерици:

ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2
Миличък, да си ни жив и здрав и още много да ни радваш, между временно пречукай скапаното си гадже, което аз всъщност не съм виждала, но щом Денс казва че е смотана, аз вярвам - та пречукай я и ела посети България, вярвай ми жив не мож си тръгна Twisted Evil
ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2 ЧРД2
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Faith
No Saint
No Saint
Faith


Female
Брой мнения : 169
Age : 30
Registration date : 18.06.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПет Юли 20, 2007 11:15 pm

Ей...аз съм назад с материала, сега бях болна, и съм доста заета..
ЧРД2
Да му е честит рождения ден на патерици..Всичко най-най и тн...Голяма гордост е Джаредчо заа гилдията на раците лиги
Върнете се в началото Go down
http://www.funforum.hot4um.com
Lex
Sweet Angel
Sweet Angel
Lex


Брой мнения : 21
Registration date : 04.06.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeСря Авг 01, 2007 9:47 pm

Ах, на кака сладура .... какъв подарък щях да му направя ,ако му бях в страната!? Аз опкована в панделка (дори и розова :d ) с белезници и сметана в ръка .... само да го гепна ...
Върнете се в началото Go down
kremitoo
Princess
Princess
kremitoo


Female
Брой мнения : 90
Age : 33
Местожителство : Бургас
име : Кремена
Registration date : 25.07.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeСря Авг 01, 2007 11:07 pm

Сам е баси и сладура, невероятен е! обичкам гооо Имам някаква слабост към братя... Само Heroes направи изключение, но затова пък ТЕЗИ братя... ОХ!обичкам гооо
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
dudenceto
Good Girl
Good Girl
dudenceto


Female
Брой мнения : 137
Age : 31
Местожителство : София
име : Marty
Registration date : 06.08.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeВто Авг 07, 2007 12:04 am

Пишете ме и мене за фен Wink Сладур голям Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://hayden-panettiere.hit.bg
Brooke*Davis
Sweet Angel
Sweet Angel
Brooke*Davis


Female
Брой мнения : 24
Age : 35
Местожителство : sf
име : margarita
Registration date : 08.08.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeСря Авг 08, 2007 10:47 am

О бройте ме и мен на такъв сладур няма как да не му станеш фен.
Върнете се в началото Go down
~Gossip Girl~
Princess
Princess
~Gossip Girl~


Female
Брой мнения : 96
Age : 35
Местожителство : .::Rebel Asylum::.
име : El Rose
Registration date : 17.08.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПет Авг 17, 2007 7:15 pm

Ами,вие всичко сте си казали.Джа едно е просто Божествено сладинко същественце. С тая усмивка,плочките теракот по корема,и поглед като на бездомно псе,просто изкърти всичката алуминиева дограма и мивки в квартала.Просто ми кажете как няма да искаш да го нагушкаш,нацелуваш,напипаш,натаковаш..опа изпуснах се,без да искам :oops: любов разтапям се Бройте ме фенка..
Върнете се в началото Go down
http://cemeterydrive.foruminute.com
*Heaven_Girl*
Moderators
Moderators
*Heaven_Girl*


Female
Брой мнения : 288
Age : 37
Местожителство : Varna
име : Denitza Nikolova
Registration date : 26.05.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПет Авг 17, 2007 7:29 pm

Е,Споко.То не си само ти.Пак,че доста от потребителите ни са непълнолетни,че иначе...Но си напълно права,за тоя теракот, OMG.За жалост,предният ми комп си замина с повечето от снимковият ми матрериял и с него един култов фотос с именно тоя теркот.Но нищо пак ще се намери.Ох,Джаред,Джаред,що се свидиш така бе,дай малко повече плът.Но,дам пак се отплеснах.
Върнете се в началото Go down
~Gossip Girl~
Princess
Princess
~Gossip Girl~


Female
Брой мнения : 96
Age : 35
Местожителство : .::Rebel Asylum::.
име : El Rose
Registration date : 17.08.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПет Авг 17, 2007 7:43 pm

Ето един "подарък" от мен за всички фенки.
ВНИМАНИЕ!!-НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА ЗА ЛИЦА СЪС ЛЕСНО ВЪЗБУДИМА ИМУННА(и всякаква друга)СИСТЕМА.лиги лиги

http://img74.imageshack.us/my.php?image=nakedsammydr3.jpg
Върнете се в началото Go down
http://cemeterydrive.foruminute.com
kremitoo
Princess
Princess
kremitoo


Female
Брой мнения : 90
Age : 33
Местожителство : Бургас
име : Кремена
Registration date : 25.07.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeПет Авг 17, 2007 7:46 pm

Мен по някаква причина ме няма в списъка с фенове плаче ... И тъй като съм многоо убидена, пак ще си напиша мнението, но този път малко по-подробно Twisted Evil

Невероятен е! Прилича ми на малко котенце, което ти се иска да мачкаш и мачкаш... Twisted Evil Нищо, че е бая грамадничък Laughing Обожавам погледа му - има нещо мистериозно и адски секси... Скоро започнах да гледам Сестрите Гилмор, защото доста трудно ги намерих сезоните, и там е сладък като бебе - идва ти да го схрускаш! А сега... ох, сега... Само едно мога да кажа: Да живеят братята поляци, защото ако не друго, поне мъжете ги правят както трябва обичкам гооо
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
Aurora
Princess
Princess
Aurora


Female
Брой мнения : 63
Age : 33
Местожителство : Karnobat
име : Chanita
Registration date : 23.09.2007

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeЧет Окт 11, 2007 4:46 pm

ЕЕЕЕЕ как може да не съм писала още тук. Джаред е страхотен има страхотно тяло и усмивка! Много добър актьор е евала му правя страхотно се справя, а и самия той е страхотен! Брой ме и мен към феновете му! любов любов любов ...
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:aurora_01
Angel
Princess
Princess
Angel


Female
Брой мнения : 70
Age : 37
Местожителство : Бургас
име : Валерия
Registration date : 11.02.2008

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 6:40 pm

Още един красив мъж.Е,много станаха.Много харесвам и сериала и него и въобше....Джаред има страхотна усмивка и страшен глас.
Върнете се в началото Go down
Izabelle
Princess
Princess



Female
Брой мнения : 53
Age : 30
Местожителство : DroolLand :P
име : Ели
Registration date : 13.02.2008

Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 8:44 pm

Ох, малеееее... Аз сега каквато съм (уж невинно 14-годишно), ако почна да говоря за Джаред, такива ще ги ръся, че чак мен самата ме е срам. Оставям настрана повече от превъзходното му тяло и тези очи божествени със златни искрици (поне аз така ги виждам). Определено ВПУ, но минава ва категория: Виж, Падни, Умри, Върни се от отвъдното само за да видиш пак Very Happy А както обичам да казвам: Possessed!Sammy is LOVE. Просто изкърти всичко в 2х14 на супера... Ох, да му се ненагледаш. И, естествено, Сцената с Мадисън. Е, това просто инфаркт ще ти докара. Определено по-хубава от на Дийн и Каси. Нали схванахте, че и мен трябва да броите? ^^
Върнете се в началото Go down
http://prodigal-reality.blogspot.com/
Sponsored content





Джаред Падалеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джаред Падалеки   Джаред Падалеки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джаред Падалеки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: