HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Итервю с Джаред Лето

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Итервю с Джаред Лето Empty
ПисанеЗаглавие: Итервю с Джаред Лето   Итервю с Джаред Лето Icon_minitimeНед Юли 08, 2007 5:09 pm

Итервю с Джаред Лето 204_jared_leto

1: Сега си по средата на рекламно турне, как е за сега?

Страхотно, всъщност всеки билет за концерт бе продаден. Имам предвид, че много пъти сме казвали че правим първото си турне но по никакъв начин това не означава че току що сме започнали да се занимаваме изобщо с това. Подписахме през 1998г и оттогава насам просто не сме имали възможността да рекламираме. Правим много концерти сами, но от години сме станали нещо като професионална подгряваща банда, което е мн хубаво защото научихме много и свирихме с много групи, които наистина харесваме и уважаваме, като Incubus, Audioslave, Jane's Addiction, Lollapalooza, както и млади банди като The Used. Споделили сме опит с велики групи и сме научили много, но дойде време да излезем сами и да зпочнем да представяме себе си по начина, за който винаги сме мечтали.

2: Как би описал 30 секунди на живо с Марс?

На живо? Ами енергично, атмосферично - клишето което винаги използвам е енергията на Sex Pistols съчетана с Пинк Флойд, може да се сравни със всичко, което дори малко прилича на тях. Но, все пак, това което търся в едно представление е спонтанността, вълонението. Смятам че част от това на което наистина реагираме е нещо като състояние на втренченост, в което модерния рок сякаш прониква във всеки ъгъл на рок света днес. Долавя се онова чувство на отегчение в което доста хора са привлечени по някаква причина.Незнам каква точно е тя, но когато бях дете често гледах концерти, които променяха живота ми. Майка ми ни водеше на калсически рок концерти като Zeppelin или Пинк Флойд, също и Nine Inch Nails, или The Cure - техните концерти доста ми повлияха и се превърнаха във определяща сила в саундтрака на моето детство. Мислим за тези неща когато обмисляме представленията си. Предполагам хората очакват определно количесто и размах на представлението и нещо малко по различно от приетото.

3: Казвал ли ти е някога някой твой фен, че си преобърнал живота му с някой от твоите концерти?

Това е силата на музиката - хората се лепват за нея в емоционален план. Разбирасе, идвали са и войници завръщащи се от Ирак, които ни казват колко много означава музиката за тях, особено когато се намират по средата на пустинята, единственото с което могат да избягат от кошмарите си е музиката. Когато създаваш музика си в директен контакт с феновете ти, така че чуваш доста различни истории.

4: Хубаво е че можеш да видиш отклик на това за което работиш толкова много.

Да, наистина е приятно. И винаги чуваш отклика непосредствено от феновете всяка нощ, в която си на сцената - това й е и хубавото на сцената. Затова трябва да се променяш и да се развиваш, защото имаш около няколко хиляди човека точно срещу теб, които ще ти покажат веднага ако не харесват това, което правиш.

5: Записването на този албум изискваше повече съвместни усилия с цялат група отколкото първия албум. Този процес по-предизвикателен ли беше за теб?

Всъщност не. Единственото което се промени беше че имаше нови хора, които да спомагат по вълнуващ начин и всички ме насърчаваха да продължавам и всички ние се насърчавахме един друг и се опитвахме да направим най-добрия запис. Аз свирих на всичките инструменти с изключение на барабаните, този път Мат и Томо се заеха с тях и пресъздадаха музката по много интересен и уникален начин. Както знаеш, аз все още пиша песните и никой не се е опитал да промени нищо, което ставаше добро, така че всички се опитвахме да постигнем резултатите, за които сме си мечтали. Имаме си възвишени цели и мечти, искаме да постигнем велики неща, посредствеността не е решение за нас. Искам да достигнем възможно по-далеч и сме си поставили висока летва с този албум и искаме наистина да надминем всичко, което постигнахме с първия албум. Много сме горди от новите записи и просто е невероятно когато хората откликват по този начин, така че на нас не ни остава нищо друго освен да се наслаждаваме на успеха който сме постигнали. Прекрасно е.

6: Как записването на песента "Красива лъжа" в други страни като Южна Америка повлия на стила и текста на песните от албума ?

Ами доста ни повлия, просто не можеш да отидеш на тези места и да не се промениш поне малко. Невъзможно е. Невероятно въздействащи са и смятам че много ни вдъхновиха за създаването на толкова честен и искрен запис, с който наистина се гордеем.

6:Защо използването на символи в песните ти и илюстрирането в худежественото изкуство е толкова важно за теб?

Заради същата причина поради която и Съединените Щати си имат знаме. Заради същата причина поради която имаме звезди. Има знамена и райета, които представят нещата. Мисля, че когато когато се заех с този вид неща исках нещо повече от просто 11 песни събрани на едно място, които да се въртят по радиото. За нас нещата никога не са стояли така. И винаги съм се вдъхнвявал от групи, които следват собствените си уникални гласове и същото важи и за нас. Дали е по традиционния начин за изкуство или по доловимото с ухо изкуство, 30 Seconds to Mars винаги е било едно преживяване за нас, не просто музика, има го и елемента на оформлението, и както знаете аз съм учил в училище по изкуства, затова имам шанса сега да изпълня желанието си да създавам музиката по начин, по който е много по-цялостна и завършена.

7: Заради символизма който използвате песните ви са наистина отворени към интерпретазия. Някога плашил ли си се от възможността да бъдат разтълкувани по грешен начин?

Това няма голямо значение, музиката е важната. Тя е подчинена на личните преживявания на всеки един отделен човек. Хората виждат собствения си живот в песните и сами нагласят интерпретациите където е необходимо.Мисля, че това което прави музиката невероятно красива е възможността сам да избереш саундтрака на своя живот.

8: Имал ли синякога възможността да чуеш интерпретация на някоя от песните ти от фен, която наистина да те е трогнала или впечатлила?

О, да. Имаме доста отдадени и лоялни фенове, които доста определят същността на това кои са всъщност 30 Seconds to Mars. Едно огромно семейство, което е изцяло отдадено на нас, с много различни интерпретации и положителна енергия към нас.

9: Описал си всяка песен от албума като различна глава от книга, които правят историята цялостна и завършена заедно. Ако трябваше да напишеш кратко описание за една такава книга, каква мислиш че е историята, която песента A Beautiful Lie би разказала?

Бих казал че е написана от перспективата на някой, който се намира на крастопътя на своя живот, някой, който трябва да вземе важни решения, предизвикателни решения, които ще предопределят целият му живот. Ако се занимавах с търговия бих казал че историята се отнася за любов, смърт, хаос и накрая, това е един много сексуален албум, винаги трябва да вмъкнеш това ако се занимавап с търговия /смее се/.

10: Ти си като дете което стои само на масатя за обед.

/Смее се/ Точно така. Мисля че има някакво чувство на отчуждаване, което чувстваме като група що се отнася до работата.

11: Имате ли някакви планове за след турнето?

След него ще си отпочинем добре и ще се завърнем към нормалния живот.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
 
Итервю с Джаред Лето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Интервюта-
Идете на: