HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервю с Линдзи Лоън

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Интервю с Линдзи Лоън Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с Линдзи Лоън   Интервю с Линдзи Лоън Icon_minitimeНед Юли 08, 2007 5:48 pm

Линдзи Лоън

1:Страдаше от преумора преди няколко седмици, но даваш интервюта цял ден, как се чувстваш сега?

Имах много натоварена програма и не се грижех за себе си, но намалих малко темпото затова сега вече нещата са по-добре.

2: Разкажи ни за албума ти?

Много съм развълнуван за него. Всъщност след това интервю отивам на репетиция с групата. Много е вълнуващо, работихме с Universal и Casablanca и всичко беше страхотно.
3: Какво предпочиташ - музика или филми?

Не бих искал да избирам. Ан Маргарет е една от идолите ми и беше трикратна заплаха, както и всички от тези хора. Ако успея да се справя с тях на работа и да отделя достатачно време и за филми и за музика, тогава всичко ще се получи.


4: В какъв етап от кариерата си реши, че искаш да играеш и да пееш?

Когато бях по-млада, взимах уроци по пеене и танцуване, и по актрьорско майсторство. Просто първо започнах да се снимам във филми. В онзи момент се занимавах с това, а пеенето беше нещо с което исках да се занимавам и към което се стремях, просто отне известно време преди да го постигна и да съчетая актьорството с музиката, което всъщност все още се опитвам да правя.

5: Има ли някой музикант с който искаш да направиш дует?

Ами, Ролинг Стоунс, Мелиса Етеридж, Еминем, Джей Зи. Кристина Агилера е страхотна, така че и с нея бих желала да поработя.

6: Вестникарските таблоиди добират ли се до теб?

Приемам това като част от работата. Действа доста объркващо когато чуеш някои неща, но просто трябва да ги игнорираш, нищо не можеш да направиш. Разбирам че това е част от онова, което желаех и това е всичко което мога да кажа.

7: Спомням си че веднъж подучух, че си искала да създадеш семейство рано рано, като Бритни Спиърс. Това наистина ли е важно за теб?

Незнам дали това е нещо, за което бих искала да мисля точно сега. Наистина казах че искам да бъда млада майка, просто защото майка ми също е била млада майка. По-добре е така, защото мога да съм по-близка с децата си. Такава е майка ми с мен, и винаги ми е било много яко да съм с нея и заедно да се забавляваме.


8: Всички пишат за личния ти живот, все неща за баща ти или за бившия ти приятел Уилмър Валдерама. След като приключи тази връзка, би ли излизала с някой, кото не е знаменитост?


Никога не е имало никакво значение с какъв човек се срещам, било то знаменитост или обикновен човек. Нещата зависят само от това какъв е той като личност и дали се свързваме на някакво ниво.

9: Сега след като вече си пълнолетна, срещаш ли доста по-възрастни мъже които да се оптиват да те свалят или пак си те свалят същия тип мъже?

Същия тип са си, винаги са били мъже които са по-възрастни, което е добре за мен защото харесвам по-зрелите.


10: Изненада ли се от вниманието, което се насочи към бюста ти?

Дойде като шок за мен но беше доста ласкателно.


11: Би ли желала да заявиш направо дали са истински или не?

Истински са.

12: Какво да очакваме от теб в предстоящите месеци?

Спрели сме се върху следващия ми сингъл, който ще бъде парчето "Оver". Това е нещо което написах сама, отнася се до нещо лично, което съм преживяла. Наистина е доста прочувствено и мило, и е доста важно за мен.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
 
Интервю с Линдзи Лоън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Интервюта-
Идете на: