HOT

For that we love them all!

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Интервю с Ерик Крипке

Go down 
АвторСъобщение
Your_Valentine
Sweet Angel
Sweet Angel

Брой мнения : 49
Registration date : 27.05.2007

ПисанеЗаглавие: Интервю с Ерик Крипке   Нед Юли 22, 2007 10:36 pm

Такам мили приятели. Ето едно интервю с господин Крипка. Имаа съвсееем малки спойлчета вътре. Дано ви хареса.

Целият ад се е събрал в общността на "Свръхестествено". След като излезе новината, че в предстоящият сезон ще се присъединят два нови женски персонажа, феновете ме заливат със стотици разгневени емайли. Главната им грижа е : В опита си да привлекат нови фенове, от офисите на the CW принуждават режисьорите да въведат глуповати красавици, от тук и двата нови персонажа на жените убийци ( в ролите на Кейти Касиди и Лорън Коън). В ексклузивно интервю създателят на шоуто Ерик Крипке говори за появилите се спорове и дискусии, като изяснява промените които предстоят и разкрива части от това, което нарича "най-добрия сезон на "Свръхестествено" досега" .

Феновете са малко притеснени и объркани.
Крипке: Първо искам да кажа че обичам феновете ни до смърт. Обичам факта, че са толкова ревностни и отдадени на сериала ни. То са склонни да се притесняват ненужно. Случва се да се паникьосат преди да са имали изобщо шанс да оценят завършения продукт. Ние сме много загрижени за феновете, все пак за тях правим шоуто. Никога не бихме направили нещо, с което да ги предадем. Не казвам че сме перфектни и че не правим грешки. Но все пак сме си много предпазливи. И когато направим някоя грешка, гледаме да я оправим с развитието на сериала. Така че ако мога да им пратя някакво съобщение, то е: Не се тревожете, взимаме решения въз основа на това кое е най-доброто за шоуто!

Вярно ли е че the CW са ви накарали да въведете двата нови женски персонажа?
Крипке: Истински честния отговор е, че ние самите си знаехме че ще въведем един женски персонаж, Руби. И когато Доун (Ощтроф) каза: "Може ли да въведете два женски персонажа" ние отговорихме: "Вече имаме героинята на Бела, за която сме написали сценарии и която мн харесваме. И така или иначе смятахме да я върнем в шоуто. Да я направим постоянна част от екипа. Така че не ни беше натикано в лицето. Така или иначе вече въвеждахме единия персонаж. Тя просто поиска да въведем още един. И беше по волята на режисьорите. Няма да се превърнем в One Tree Hill с чудовища, заклевам се. Предпочитам да си навра пистолет в устата отколкото да превърна сериала в такъв. Разбирам че всички са изнервени но ако просто изчакат малко и гледат епизодите, и видят как се развиват нещата...Според нас това ще е наи добрия сезон досега.

Какви специални недоразумения относно предстоящия сезон би искал да изясниш?
Крипке:
Първо, това което се чете онлайн, защото аз самия прочетах в интернет че шоуто щяло да стане като Скуби Ду. И че Сам и Дийн и тези две момичета ще обикалят от град в град, ще ходят от време на време да си танцуват в барове и да се борят с чудовища. Това обаче няма да се случи. Момичетата ще станат постоянна част от екипа, което означава че според договорите им ще трябва да участват в 12 от общо 22 епизода най-много. Така че няма да има промяна на стила на сериала в която четиримата да са във всеки епизод. Ще въведем момичетата много внимателно. Няма да ги бутаме във всеки епизод, ще се появяват в някоя история, в друга не, както някои други ловци са се появявали в нашето шоу досега. Няма да са все четиримата във всеки епизод. Бела се появява, след това и Раби, после пък момчетата са сами. Те просто се натъкват на различни герои, като например Гордън, агент Хендриксън, Боби и Хелън. Винаги сме казвали че смятаме да разширим света на "Свръхестествено". Чувстваме, че шоуто има потенциала да развие толкова препълнена вселена като тази на "Междузвездни войни" или "Властелинът на пръстените". А това включва въвеждането на нови герои. Което и правим. Това е първото което искам да изясня.

А второто?
Крипке:
Второ, има го погрешното мнение онлайн, че тези две нови героини ще бъдат въведени като любовни интереси за Сам и Дийн. Ние няма да направим това, тяхните роли ще бъдат на противници. Знам че на хората не им хареса мн мн Джо в миналия сезон, но смятам че сме се поучили от тази грешка. Много харесвам актрисата (Алона Тал) но проблема беше, че създадохме героинята и грешно. Тя беше просто съседката, по-малката сестра, и нейното отношение беше като "Как мога да ви помогна?". И Боб Сингър / изпълнителния режисьор/ и аз си казвахме през целия втори сезон, че ако трябва да въведем момичета в шоуто начинът ще бъде като ги накараме да създават проблеми на момчетата, не да бъдат услужливи. Да ги въведем като достатъчно самостоятелни герои, които да беснеят, да са опасни, да създават проблеми, от типа виж какво стана. Вече съм приключил с първите 10 епизода и в тях няма нищо романтично. По-скоро биха си скочили да се бият едни срещу други.

Има много малка граница между любовта и омразата..
Крипке:
Така е. Ще видим как ще се развият нещата, дали ще има химия и искри. Това което се опитваме да направим е да видим какво ще излезе от това, като при "Досиетата Х" и "Бъфи". В тях идват нови персонажи и си отиват. Цаката му е да не ги въвеждаш като любовни интереси, а просто като характери със собствени проблеми и да видиш какво ще излезе от това. И другото нещо е че момичетата са много различни, отделни личности. И много рядко ще се появяват двете в един и същ епизод, тъй като двете са в два различни сюжета. Раби / Кейти Касиди/ е ловец на демони, безмилостна е и е малко лудичка и доста трудно се понася, и не споделя същите морални ценности като момчетата. Малко неуравновесена е. Ще има големи усуквания около Раби. Още в епизод 2 ще научите нещо много очарователно за нея.

А какво ще ни кажеш за Бела?
Крипке:
Бела / Лорън Коан/ е нещо, което никога досега не сме представяли в "Свръхестествено", тоест тя живее в този свят а не е ловец. Тя е крадец. Всички онзи амулети и магически предмети които момчетата все крадът и използвата за да се бият със създанията всъщност струват доста пари. И има кой да ги купува и продава. А тя не е много заинтересована от алтруистиката и не е обсебена от ловуване за отмъщение. Това което я вълнува е свободния пазар и правенето на пари. Занимава се с това сама. Тя е такъв тип човек, на какъвто момчетата никога досега не сапопадали. "Не ми пука дали ще спреш този призрак, само искам този амулет.", и ако го открадне момчетата са прецакани.

Значи въпроса за някакъв любовен интерес тряба да е доста далеч от теб?
Крипке:
Феновете ни доста пазят момчетата. Ако има химия, и ние видим искрите, и искаме да се случи, и феновете го поискат, тогава ще се случи. В момента нямаме такива планове, просто защото незнаем как ще се развият нещата. Незнаем и кое от момичетата и кое от момчетата ще имат нещо, просто нямаме представа какво ще се случи. Ще прибавим подрпавките и ще ги оставим сами да се смесят. Чесно казано, на този етап нямам никакви планове да чифтосвам момичетата с момчетата ни. Но след време може и да стане. Докато не видя кой и кой си подхождат няма да насилвам нещата.

Какво друго можеш да ни кажеш за сезон 3?
Крипке:
Това е сезон в който избухва война. И повече няма неща от сорта на "Кой е психо детето? И трябва ли да следвам жълтоокият демон, или какво?" Просто ще бъде война. Избираш си страна. Идва краят на света. Усещаме, че това ще бъде най-вълнуващия сезон досега. Не обещавам разбирасе че няма да направим и грешки, както прави всяко шоу, но разликата между нашето и останалите е че когато те направят някой погрешен ход казват "Майната ти". Когато ние сгафим малко, обръщаме внимание на феновете и се опитваме да се поправим. Така че, фенове, обичам ви всички и спрете да се притеснявате .

Превод: RiNna_F
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Ерик Крипке   Сря Юли 25, 2007 6:27 pm

Ура, няма да има любов в сезона brrrr . ДОВОЛНА СЪМ. Да живее КРИПКЕ!!! А тая Бела ме кефи, преставата за нея вече ми се промени и слава Богу щото предишната не беше от най-добрите. И война, аман, аман...супер и това с "Не ми пука дали ще спреш този призрак, само искам този амулет" ме радва максимално, тая ще е опасна - буги
Пете, благодаря че го посна, Теди благодаря че го преведе - милички незаменими сте прегръдка

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
ani4ka_89
Moderators
Moderators

Female
Брой мнения : 359
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Ерик Крипке   Пет Юли 27, 2007 8:30 pm

Най-после го прочетох цялото. Обичам Крипке, щом няма да вкарва любов в сериала и така, като чета, няма да мога да изчакам до началото на третия сезон, но кой ли ме пита мен...

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Ерик Крипке   

Интервю с Ерик Крипке
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Интервюта-
Идете на: