HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пол Уокър

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Пол Уокър Empty
ПисанеЗаглавие: Пол Уокър   Пол Уокър Icon_minitimeСря Юли 25, 2007 3:30 pm

Пол Уокър



Пол Уокър PaulWalkerBW-300
"Знаете ли, това, което наистина има значение е хората, които обичаш, да са щастливи и здрави. Другото не е толкова важно"

Дата на раждане: 12. септември 1973 г.
Място на раждане: Глендейл, Калифорния, САЩ
Пълно име: Пол Уилям Уокър IV
Пол Уокър Walker1

"Аз съм мечтател. Имам тази идея, че съм предопределен да бъда музикант."


Мини биография: Кариерата на Пол, както и на много други актьори, започва с появата му в реклами на много ранна възраст. От 1973 до 1986 играе в няколко телевизионни сериал, а една година по-късно, през 1987, прави първия си голям пробив с филма Programmed to Kill и от тогава получава серия предложения за участия във филми.
Пол Уокър 06-05-paul-walker-inside
"Аз съм такъв тип човек, че по-скоро ще съм недоволен от себе си, отколкото да се възгордея"

Любопитни факти:
- има дъщеря от бивша приятелка, но все още не е женен
- През 2001 г. е избран за един от 50-те най-красиви хора на света от списание "Пийпъл"
- майка му е била модел, а дядо му - боксьор
Пол Уокър 620c97b4b131f454i3
"Харесвам момичета, които са естествени, скромни и не си придават особена важност."

Филмография:
The Heaven Project (2008) (post-production)
The Death and Life of Bobby Z (2007) .... Tim Kearney
Flags of Our Fathers (2006) .... Hank Hansen
"Rove Live" (1 episode, 2006)
Eight Below (2006) .... Jerry Shepard
Running Scared (2006) .... Joey Gazelle
Into the Blue (2005) .... Jared
Noel (2004) .... Mike Riley
Timeline (2003) .... Chris Johnston
2 Fast 2 Furious (2003) .... Brian O'Conner
Life Makes Sense If You're Famous (2002) .... Mikey
Joy Ride (2001/I) .... Lewis Thomas
The Fast and the Furious (2001) .... Brian O'Conner
The Skulls (2000) .... Caleb Mandrake
Brokedown Palace (1999) (uncredited) .... Jason
She's All That (1999) .... Dean Sampson
Varsity Blues (1999) .... Lance Harbor
Pleasantville (1998) .... Skip Martin
Meet the Deedles (1998) .... Phil Deedle
"Touched by an Angel" .... Jonathan (1 episode, 1996)
"CBS Schoolbreak Special" .... Dill (1 episode, 1994)
Tammy and the T-Rex (1994) .... Michael
"The Young and the Restless" (1973) TV Series .... Brandon Collins (unknown episodes, 1993)
"Who's the Boss?" .... Michael Haynes (1 episode, 1991)
"Charles in Charge" .... Russell Davis (1 episode, 1990)
"I'm Telling!" .... Contestant (1 episode, 1988)
Programmed to Kill (1987) .... Jason
Monster in the Closet (1987) .... 'Professor' Bennett
"Throb" (1986) TV Series .... Jeremy Beatty (unknown episodes, 1986-1987)
"Highway to Heaven" .... Todd Bryant / ... (3 episodes, 1985-1986)
Пол Уокър 1167994695_1

Фенове:
- ani4ka_89
- Izabelle
- RoseRed
- Midnight Sun

Лично мнение: За Пол мога да кажа само хубави неща. Много е харизматичен, секси и чаровен. Освен това мисля че е и добър актьор. Трябва да си призная, че не съм гледала всичките му филми, но веднага, след като гледах Бързи и яростни, направо се влюбих в него. Той е един от любимите ми актьори и се е случвало да гледам някои филми, само защото той участва в тях.


Последната промяна е направена от ani4ka_89 на Съб Май 03, 2008 6:35 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Пол Уокър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пол Уокър   Пол Уокър Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 8:58 pm

Ох, сега ме карате да се проклим, че гласувам срещу него в класацията плаче
Голям е...не мога да кажа сладур...туй не е сладникаво момченце, туй е секси мъж ангелче Хех, сега се усещам, че съм гледала и няколко филма с него и наистина е добър актьор. Дам, дам, кефи мъжлето мажоретка
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Izabelle
Princess
Princess



Female
Брой мнения : 53
Age : 30
Местожителство : DroolLand :P
име : Ели
Registration date : 13.02.2008

Пол Уокър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пол Уокър   Пол Уокър Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 7:10 pm

Такаааам, добре... Кас знае какво следва, ама вие, горките... не е здравословно да четете моите словоизлияния за Пол. Просто е такова piece of eye-candy, че направо мозъка ми не го побира.
Мамин той сладък прекрасен невероятен... Единствения рус, дето ми хваща окото. Че и синеок, на всичкото отгоре. Виж. Падни. Умри. Върни се отвъдното, за да видиш пак - начело на този списък е. Радост за очите с това тяло, мехлем за душата с тоя глас... А очите му... Боже Господи, тези очи. Бездънни сини очи, в които и цяла вечност да се взираш само на снимка, пак няма да видиш достатъчно. Абсолютната ми мания в момента. И че имам асоциации с един определен индивид, тя Кас си знае кой. Ама Пол Уокър е такова съкровище божествено неземно красиво идеално. Да се разтопиш, като го зърнеш. А като се ухили един такъв - припадаш на момента. И съм гледала филм с него още като бях дребос четвъртокласник. И не го видях, ама сега как го гледам... Бързи и яростни просто ми пълни сърчицето. А Into the Blue - само как ей на толкова и ще му се изхлузят шортите, като се гмурка. И едната му там сцена от Running Scared... Не, спирам вече, че минавам на съвсем различна тема Very Happy Но, сериозно, човека наистина си има визия и подбира хубави роли (поне според мен). Пишете ме фен Razz
Върнете се в началото Go down
http://prodigal-reality.blogspot.com/
Lil@h
Princess
Princess
Lil@h


Female
Брой мнения : 89
Age : 34
Местожителство : ~`~
име : ~*~
Registration date : 14.09.2007

Пол Уокър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пол Уокър   Пол Уокър Icon_minitimeПон Апр 21, 2008 9:02 am

Така...Пол...доста филми съм гледала с този човек и наистина мога да потвърдя, че е разкошен. Обаче честно - като актьор не го бива много. Не знам, просто нещо му липсва. В началото не можех много да го забележа, защото бях заета да точа лиги, но все пак го има този момент, в който си личи, че е аз модния подиум, а не за големия екран хапи
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Пол Уокър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пол Уокър   Пол Уокър Icon_minitimeПон Апр 21, 2008 7:51 pm

Пол е слабост на много хора, адски много ме изкефи как си изигра ролята в Timeline където си партнира с Джери Бътлър, както и в Бързи и Яростни, просто не се вкарва в някакви блокбъстъри, а си играе роли по негов вкус. Аничке знаеш ми мнениицето за Пол, както и за русите мъже, но винаги има 1-2 изключения и Пол е едно от тях Smile
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Пол Уокър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пол Уокър   Пол Уокър Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 2:22 pm

Леле, Божке ле...не съм вярвала, ама тоя човек в момента ми се върти на върха на класацията за HOT. Тя Белс най-добре знае защо. Гледах Into The Blue и Running Scared с него и определено съм се навила да дръпна още негови нещица. Сега даже като искам да подхранвам захарните си колапси правя трио кола+шоко+Пол. Дам...зле съм, няма нужда да го казвате. Тея оченца(майко, мразя сините, ама неговите саааа...), това лице....това тяло *колапс* Бройте ме за фен, защото вече съм маниак по тоя човек. Продължавам да се линчувам, че тъй съм го пускала през пръсти...мамка му..диви ме и това си е.

Едит:Лелее, забравих гласа му...един такъв ненормален..супер глас, в сми..не е някакъв божествен или такова...ама е ...ол, гласчето му...аа и чувството му за хумор...Божее, супеЛЛ е
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Пол Уокър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пол Уокър   Пол Уокър Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 6:51 pm

Аз лично смея да твърдя, че Пол е добър актьор и се позовавам на различните роли, които е играл. Eight Below беше затрогващ, докато примерно Running Scared беше по-натоварен със смисъл филм, по-тежък. Into the Blue... честно казано самият филм не ми хареса, не беше интересен, но пък си го гледаха заради Пол и Джес, които са сладка двойка в него бтв.

Сега съм се нацелила на The Death and Life of Bobby Z и Flags of Our Fathers. Само дебна кога ще ми се освободи малко повече време, че да ги гледам Laughing

Новият му филм - The Heaven Project - вече е завършен, само че не мога да намеря кога точно ще излезе, знае се само, че ще е тази година.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пол Уокър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пол Уокър   Пол Уокър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пол Уокър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: