HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Peаrl Harbor/Пърл Харбър

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Peаrl Harbor/Пърл Харбър Empty
ПисанеЗаглавие: Peаrl Harbor/Пърл Харбър   Peаrl Harbor/Пърл Харбър Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 9:18 am

Пърл Харбър

Peаrl Harbor/Пърл Харбър Poster
Жанр: екшън/драма/романтика
Режисьор: Майкъл Бей
Сценарист: Рандъл Уолъс
В главните роли: Бен Афлек, Джош Хартнет, Кейт Бекинсейл, Куба Гудинг Дж. и др.
Резюме: История за нападението над Пърл Харбър на японците, разказана чрез двама приятели, които се познават от детството си и винаги са изкали да пилотират самолети. Сега мечтата им се сбъдва, но какво ли ще им донесе Втората световна война, дали ще запазят приятелството си и колко ще са жертвите на това човешко безумие.
Оценка в IMDb: 5.3/10 (56,105 votes)
Награди: 10 победи, сред които има и един Оскар, и 32 номинации
Лично мнение: Гледала съм този филм само веднъж, защото много ме затрогна и не исках да плача два пъти на него. Сюжетът е вълнуващ, а режисьорът си разбира от работата, да не говорим за страхотния актьорски състав.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Peаrl Harbor/Пърл Харбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peаrl Harbor/Пърл Харбър   Peаrl Harbor/Пърл Харбър Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 9:29 am

И аз съм го глелала само веднъж, но съм запомнила една реплика, която винаги ме разплаква и обикновено вечер, когато не мога да запся се разплаквам на сила, за да ми се насълзят очите и да ускоря процеса (после кажете, че не съм откачалка). Та ето я и нея:

Б. А.(забравила съм името на героя му): Не, ти не можеш да умреш, ще ставаш баща.
Дани: Не, сега ти ще ставаш баща.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Brooke*Davis
Sweet Angel
Sweet Angel
Brooke*Davis


Female
Брой мнения : 24
Age : 34
Местожителство : sf
име : margarita
Registration date : 08.08.2007

Peаrl Harbor/Пърл Харбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peаrl Harbor/Пърл Харбър   Peаrl Harbor/Пърл Харбър Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 8:13 pm

Оуу страхотен филм гледала съм го два път и мога и още мн мн да го гледам. Вярно,че е тъжен и се реве на него обаче просто като ми хареса много някое филмче го повтарям доста пъти.
Върнете се в началото Go down
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 33
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Peаrl Harbor/Пърл Харбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peаrl Harbor/Пърл Харбър   Peаrl Harbor/Пърл Харбър Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 3:28 pm

Гледала съм го хиляди пъти и аз не знам колко точно. Винаги ще остане един от любимите ми филми. Страхотен актьорски състав, страхотен сюжет. Като бях малка много ревах на него, но определено си заслужаваше. Просто невероятен филм!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Peаrl Harbor/Пърл Харбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peаrl Harbor/Пърл Харбър   Peаrl Harbor/Пърл Харбър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Peаrl Harbor/Пърл Харбър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Ревюта на филми-
Идете на: