HOT

For that we love them all!

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Интервю с Колин Фарел

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Интервю с Колин Фарел   Съб Юли 28, 2007 6:29 pm

Звездите в хармония - история от корицата на списание с Колин Фарел от Аники Нвай
/Юли 2006, Холивуд/

Красиви и богати. Богати и преуспяли. Но какво ако не могат да имат всичко? Колко точно им липсва онова, което не могат да имат? Допускат ли наистина? Или го отричат? Как могат да поддържат нещата в баланс?
Всеки друг би се носил из облаците ако бе обявен за "най-секси лошото момче" на американския списък на успеха. Преди не повече от половин година, той го прие като комплимент. Днес просто се усмихва и изръсва някоя ругатня.

Какво прави едно малко жизнено момче, чиито баща е известен футболист в Дъблин? Или му се възхищава, или се бунтува срещу всичко.Колин Фарел /30/ не може да си спомни от колко училища е бил изключван, дори и колко шишета бира е трявало да изпие, за да постигне това. Не може точно да обясни защо е заминал чак за Австралия само, за да се върне обратно вкъщи след година и да се запише в Академията за Актьорство. Напуска училище след година, за да може да се отдаде на работата. Всички онези малки независими ирландски филми и телевизионни проекти в които е участвал отдавна са забравени, когато през 2000 година /той е на 24/ получава главна роля в "Земя на тигри на Джоел Шумахер". Жаден за успех, той е буен, непокорен, удивително талантлив и толкова секси, че не може да се отърве от постоянния интерес на жените. Въпреки това, за него съществува само една. Амелия Уорнър, британска актриса, за която той се жени пред 2001г. в Таити. След четири месеца искрата утихва и двамата се развеждат.

Между 2000 и 2006 Фарел участва в четиринадесет игрални филми, в половината от които играе главни роли. Куфар като гардероб, хотелска стая като дом, той спи в самолети и отпуска напрежението в барове, прегръщайки поредната жена. Цени живота и ролите сякаш няма да има утро, докато семейството му, особено сестра му Клодин, която е и личната му асистентка, все повече се тревожи за него и се опитва да го отдръпне от самовредящия му начин на живот. През 2004 се ражда синът му Джеймс, който е плод на забавления за една нощ. От тогава той прекарва времето си или с Колин, или с майката, която живее в Лос Анжелис.

През 2004 и 2005 Коли е нает от главните директори на Холивуд да се появи в четири филма - действуващо лице от едноименна пиеса в "Александър" и главни роли в "The New World", "Ask the Dust" и "Miami Vice". През тези две години той се пренася от един исторически предиод, местонахождение и герой към друг. Едва има време да спи, какво да говорим за нагласянето към съответната среда. Тогава става и катастрофата. Лекарите му забраняват стриктно да се показва навън за шест месеца.

Въпрос: За това искам да чуя. Какво ти се случи през тези 6 месеца? Доколко те промениха?
Колин: Минавах през последните 6 или 7 години като ураган. Но не съжалявам за това, нито за някой момент. Беше като мечта, която се сбъдва, въпреки че бях изстискан до костите си и за пръв път, точно след като завърших снимките за "Маями Вайс" трябваше да си кажа че е време да поспра. Достатъчно. Трябваше да спра точно тогава и точно там, и трябваше в буквалния смисъл и алегоричния смисъл да си поема дълбоко въздух, тоест трябваше да се огледам и да видя къде точно се намирам и накъде съм се запътил. Не съм пил от половин година вече, което значи че съм спрял да ходя на партита, продължаващи до зори. Сестра ми просто излезе извън скоростта. Това не ме изненада наистина но беше неприятно пробуждане, че трябва да спра вече. И тогава разбрах че само две неща са важни за мен - работата ми и това малко момченце, което е най-скъпото ми нещо на света. Междудругото това е невероятно. Мислиш се, че можеш дас е влюбиш в някой но изведнъж се появява това мъничко детенце, което просто до лудост обичаш и обожаваш. Тогава разбираш наистина за пръв път в живота си че любовта наистина съществува. И никога няма да избледнее. Разбирате ли, аз съм се влюбвал, знам много добре какво е когато всичко свърши. Но това?! Това никога няма да изчезне и това е доста фантастично. Джеймс е центъра на моя свят сега.

Въпрос: Джейми Фокс, който ти партнираше в "Маями Вайс", полу на шега ми изтананика една песен. Вървеше така: дълбоко навътре ще гори вечно, защо никога няма да бъда способен да запаля свещите и от двата края..
Колин: Знаех си че накрая ще заговорим и за екзистенциализъм. Защо не можеш да имаш всичко? Защо искаш нещо така силно и когато го получиш накрая, защо чувстваш че дори не е било важно? Че дори не можеш да почувстваш вкуса му повече? Не можеш да видиш цветовете му, защото вече го притежаваш. То е твое. Част от твоя живот. Затова трябва да поспираш от време на време. Да се отдръпваш назад, да преброиш до три и да благодариш на Бога че си един проклет късметлия. Когато усетя, че хленча и се ядосвам за **** който трябва да понасям като част от успеха, винаги се ущипвам и си казвам: "Събуди се, глупав идиот. Отвори си проклетите очи и забележи количеството на несполуки което съществува в света." Както виждаш, всичко е относително. Но отново най-трудното нещо, което можеш да направиш е да видиш същественото сред многото подробности. Раждаш се в този свят, но не получаваш компас или нещо, с което да знаеш от къде да започнеш. Пълен хаос, ето това е. Хора фучат наоколо, а ти мечтаеш и се надяваш, правиш грешки, говориш глупости. И накрая свършваш от едната страна на кантара, и си класифициран по начин, за който или си поискал, или не си, но вече е сторено защото си е било там още от началото. Роден си и са те обожавали, но когато достигнеш възраст между 2 и 3, вече знаеш къде е мястото ти в семейството. Така че, защо да нямаш всичко? Защото няма такова нещо като "всичко". Мислиш си, че Бил Гейтс има всичко? Или аз, когато става въпрос за пари, с моите пари, моето красиво дете, перфектното ми семейство? Мислиш ли, че имам всичко? Е, нямам. Имам много неща, това е вярно. И също е вярно, че това емного повече от това, което имат някои хора до мен

Въпрос: А кои са петте неща, които са най-важни за теб?
Колин: Синът ми, семейството ми, приятелите ми, спомените ми и бъдещето ми, за което се надявам че ще имам.

Въпрос: Казваш го това, а си само на 30.
Колин: Можеш ли не да повярваш, че ве4е са 30. Все още се чувствам като Питър Пан. Просто не ми се струва че раста.

Въпрос: А тряба, може би малко да пораснеш.
Колин: Ами да, така си е. Ако не за друго то заради синът ми трябва. Странно е, но се чувствам сякаш имам нов договор за живота си. Дори не мога да го опиша с думи. Не ме разбирай погрешно, никога не съм бил склонен към самоубийство например, но някак си, за един доста дълъг период порив за живеене наистина ми липсваше. Живеех за деня и не ми пукаше нито за утрото, нито за следващата ми стъпка. Въпреки това сега вече премислям върху смисъла на живота всеки ден, също и над това защо никога преди това не бях мислил върху тази идея. Нито веднъж. Приемах семейството си, приятелите си и момичетата за даденост но те всичко това не беше достатъчно да ме накара да седна и да помисля над живота си и да си съставя план. Откакто се роди синът ми чувствам, че си струва да живея и че искам да живея още много дълго време. Искам да го виждам как расте, искам да бъда негов приятел, искам просто да съм около него. Разбира се, приятелите ми са важни, както и сестрите ми и брат ми, родителите ми и разбира се работата. Много хора ми казаха да намаля малко темпото, с което си избирам ролите и да бъда по-внимателен в изобра, за да покажа на всички че най-накрая съм пораснал, но наистина не виждам смисъл в това. Просто обичам да бъда толкова зает с работа. И дори всеки път, в който реша да намаля малко темпото става така, че се оказвам голям късметлия. Тъкмо планирах да си взема малко почивка когато телефона ми звънна и разбрах 4е Уди Алън се обажда. Добре де, тъкмо се бях запътил към почивката си. Поради късмета ми все още не съм спрял да работя толкова усилено.

Въпрос: Стига толкова за късмета и работата. Какво ще ни кажеш за любовния си живот?
Колин: Няколко пъти съм се влюбвал и винаги беше в правилното време. Да си влюбен е дяволски хубаво, но и ужасно трудно, защото колкото и красива и добре-вървяща да е любовта все пак върви с доста отговорности. А това понякога може да бъде доста депресиращо, дори плашещо. Боиш се да не загубиш другия. Страх те е дали заслужаваш този човек или не..и такива неща. Трудни въпроси, нали?

Въпрос: А какво кара Питър Пан да се превърне в мъж?
Колин: Започвам с най-важното нещо. Честността. Силния характер е жизнено важен и това важи, както за мъжете, така и за жените. Нашето ДНК може да е различно, но по някакъв начин живота прави така, че един път мъжът е този който е по-отговорния и силния, но следващия път жената е в тази роля. Всичко се свежда до честността и това да бъдеш предсказуем. Това са най-важните неща.

Въпрос: Спомена, че мислиш за лошите страни от успеха постоянно. Какво точно имаш предвид?
Колин: Имам предвид, че когато се нуждаеш най-много от това да си сам тогава те намират и те молят за автограф. Като пример ще посоча, когато бях в болница. Там не те допускат, без да имаш сериозна причина, живота би бил толкова по-лесен без папараците, но все пак разбирам че живеем в свят, където всеки може да си купи дигитална камера. Дори едно 5 годишно дете може да я използва ако е на автоматично фокусиране. Но не мисли, че се оплаквам, наистина не го правя. Имам много повече хубави, отколкото лоши неща в живота си, така че това сигурно трябва да е най-големия ми проблем.

Въпрос: А нещата, които пишат списанията за теб? Не са истина нали?
Колин: Точно така.

Въпрос: Тогава кой е Колин Фарел?
Колин: Човек, който не е по-добър или по-лош от обикновенния човек. Може би само в едно нещо, в това, че не спира да опитва.

Превод: RinNa_f

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...

Последната промяна е направена от на Пон Юли 30, 2007 4:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
RinNa_f
translator
translator

Female
Брой мнения : 121
Registration date : 31.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Колин Фарел   Пон Юли 30, 2007 3:18 pm

еи този е голям красавец.... I love you

divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Колин Фарел   Пон Юли 30, 2007 4:31 pm

Слънце, благодаря за Колинчо, старшни лафеве има.

"Защо искаш нещо така силно и когато го получиш накрая, защо чувстваш че дори не е било важно? Че дори не можеш да почувстваш вкуса му повече? Не можеш да видиш цветовете му, защото вече го притежаваш. То е твое. Част от твоя живот. Затова трябва да поспираш от време на време. Да се отдръпваш назад, да преброиш до три и да благодариш на Бога че си един проклет късметлия." - този е страшен.
" Но отново най-трудното нещо, което можеш да направиш е да видиш същественото сред многото подробности." - и този.
Човекът е страхотен!!! обичкам гооо

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Колин Фарел   

Интервю с Колин Фарел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1