HOT

For that we love them all!

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

A.Walk.to.Remember/ Незабравимата

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: A.Walk.to.Remember/ Незабравимата   Вто Юли 31, 2007 10:00 pm

## Режисьор : Адам Шанкман

## В Ролите: : Шейн Уест, Манди Мур, Питър Койот, Дарил Хана

## Година : 2002

## Времетраене : 101 минути

## Резюме: В поредната пролет в малкото пристанищно градче Бюфорт, Северна Каролина, Ландън Картър си спомня последната година в местната гимназия и Джейми Съливан, момичето, което промени живота му. Сериозна и консервативна, Джейми (Мур) е много далеч от от разбиранията на околните за готин тийнейджър, но това въобще не я интересува. Ландън (Уест) живее безсмисленият си живот на звезда в гимназията, нямайки нито планове за бъдещето, нито вяра в себе си. Когато една на пръв поглед безобидна шега има ужасни последици и едно момче е в болница, Ландън е наказан да преподава на изостанали ученици през уикендите и да участва в театралната постановка в училище. Имайки много ангажименти, с които не може да се справи, той е принуден да потърси помощта на Джейми. Скоро, абсолютно против собствените си очаквания и тези на хората, които нарича свои приятели, Ландон ненадейно се влюбва в момичето, което ще предаде му предаде страстта към живота, която никога не си е представял... Гледайте го!
Лично мнение:
Филмчето наистина е много добро, аз лично много го харесвам. За първи път го гледах по НВО и направо умрях от кеф, много е яко. Ако не дай си Боже има човек, който не го е гледал, веднага да го направи.geek
Ревю: zamunda.net

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
ani4ka_89
Moderators
Moderators

Female
Брой мнения : 359
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: A.Walk.to.Remember/ Незабравимата   Сря Авг 01, 2007 9:34 am

Любим филм, наистина е страхотен . Първият път като го гледах, страшно много ме развълнува. Който не го е гледал, да го направи

Princess
Princess

Female
Брой мнения : 92
Registration date : 24.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: A.Walk.to.Remember/ Незабравимата   Сря Авг 01, 2007 7:36 pm

многоооооооооо хубав филм найстина страхотен и доста тъжен
Вижте профила на потребителя
ani4ka_89
Moderators
Moderators

Female
Брой мнения : 359
Местожителство : Някъде там
име : Ани

ПисанеЗаглавие: Re: A.Walk.to.Remember/ Незабравимата   Пет Авг 17, 2007 11:36 am

Между другото той е правен по книга, която търся от доста отдавна и най-накрая я намерих. Така че ако някой я иска, мога да му я пратя, но е на английски.

No Saint
No Saint

Female
Брой мнения : 169

ПисанеЗаглавие: Re: A.Walk.to.Remember/ Незабравимата   Сря Авг 29, 2007 2:06 am

Ани, много ще се радвам, а ко ми я пратиш.

Иначе за филма..След като прочетох много суперлативи по форумите за него си го изтеглих. Хареса ми. Тъжен е. Актьорите са супер. Обожавам Манди Мур...
Вижте профила на потребителя http://www.funforum.forumotion.com
Ghoul
Good Girl
Good Girl

Female
Брой мнения : 147
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: A.Walk.to.Remember/ Незабравимата   Пет Мар 14, 2008 8:46 am

Мразя Манди Мур! Изключително ми е лигава, не ме е впечатлила с невероятна актьорска игра, абе не ми харесва изобщо.
Шейн Уест е сладур. Добре си изигра ролята, доколкото помня де. Все пак преди 4-5 години съм го гледала фолма.
А що се отнася до филма: хареса ми (тогава си падах по такива истории, бях малка).
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: A.Walk.to.Remember/ Незабравимата   

A.Walk.to.Remember/ Незабравимата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Ревюта на филми-
Идете на: