HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Най-добър музикален видео клип!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 40
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Най-добър музикален видео клип! Empty
ПисанеЗаглавие: Най-добър музикален видео клип!   Най-добър музикален видео клип! Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 5:22 pm

Така зароди се една идея, на принципа на елиминирането както е при момче на месеца, да изберем и най-добрия музикален клип, но тук има една малка уловчица, не заради песента която любимия изпълнител пее, а заради СЮЖЕТА НА КЛИПА. Нека всеки един от вас да постне 2 клипа, чиято история харесва, като е препоръчително преди да почне гласуването да се запознаем с клиповете който другите пускат. Няма да е зле да добавяме и по едно линкче към youtube например или vbox7.
Върнете се в началото Go down
Your_Valentine
Sweet Angel
Sweet Angel
Your_Valentine


Брой мнения : 49
Registration date : 27.05.2007

Най-добър музикален видео клип! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър музикален видео клип!   Най-добър музикален видео клип! Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 1:32 am

Кели Кларксън - Never again - амии искам да кажа, че много ми харесва даденият клип, защото ми харесва това мъчение за този човечец, дето го преследва навсякъде Кели. Да изгубиш истинска жена и после да съжаляваш..нещо такова според мене е и мн ми харесва.
Енрике Иглесиас - Tired of being sorry- амиии обикновено един клип ми трябват две три гледания да ме "хване" така да се рече, но тоя от първия път ме владее. Напомня за Забранените неща са най-сладки. И за похотта бтв, и за грешките, които можем да направим отчасти и за самотата. Няма да лъжа, любимата ми сценка е на Енрике пред огледалото. И как гледа в него и след това си слага очилата и образът му изчезва. Priceless. Ами това са.
Върнете се в началото Go down
 
Най-добър музикален видео клип!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Мултимедия-
Идете на: