HOT

For that we love them all!

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Майло - с нова прическа и гол до кръста

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Майло - с нова прическа и гол до кръста   Съб Окт 06, 2007 1:03 pm

Е, сега говорим за хот момчета, а Питърчо в началото на сезона беше.... geek Та, мисълта ми е...споделете и вие вашите лиги...ъъъ...виждания де... за него. Ясно е, че е хот, ма сега просто така голичък и с тая прическа и влажена м```ка му, иде ми да ...Ма хайде първо вие дайде своя дан, да знам поне че не съм единствената, която докато гледаше епизодите викаше "само ми ела" мали

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
kremitoo
Princess
Princess

Female
Брой мнения : 90
Местожителство : Бургас
име : Кремена
Registration date : 25.07.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Майло - с нова прическа и гол до кръста   Вто Окт 09, 2007 3:55 pm

Ох, страхотен е! Ей това е рецептата за успех на един сериал - голи мъже и секс... Laughing Дано и супера последват примера, макар че първа серия започна добре cheers А Майло с новия си външен вид е просто божествен! Преди беше като малко сладко зайче, което ти се искаше да сщипеш и сщипеш, а сега е като един огромен жребец, който искаш да обяздиш Laughing Говоря глупости вече, но... Много е сладък! обичкам гооо
Вижте профила на потребителя http://7minutesinheaven.forumotion.com
Aurora
Princess
Princess

Female
Брой мнения : 63
Местожителство : Karnobat
име : Chanita
Registration date : 23.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Майло - с нова прическа и гол до кръста   Нед Ное 04, 2007 7:03 pm

Преди като му гледах снимчиците, не ми се стори нищо особенно, но от както следя серяла и аз се присъединявам към неговите фенове. Голям пич е. И в двата сезона изглежда страхотно, но с тази прическа сякаш е по- добре.А в началото на сезона наистина беше "ООООООО ЛЕЛЕ МАЙКО" wow wow wow
Вижте профила на потребителя http://www.vbox7.com/user:aurora_01
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Майло - с нова прическа и гол до кръста   Пон Ное 05, 2007 10:52 am

Да го скъсаш, а? Много ясно...аз викам да ходим да гепим Питър...той така и така нищо не помни...да убием оная смачканата австралийка и да си го оставим за себе си дявол

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl

Female
Брой мнения : 147
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Майло - с нова прическа и гол до кръста   Чет Мар 13, 2008 2:40 pm

Честно казано отначало не го забелязах, не ми направи впечатление (в Герои имам предвид). И нямаше и да го харесам много, но имаше един епизод, нз кой сезон, в който го дадоха в бъдещето с белега и дългата коса... беше СТРАХОТЕН! От тогава ми хареса, но се още не съм му голяма фенка. Кефи ме само. В клипа на Фърги обаче е върховен - дълга коса и татуси! Мъжът мечта... за мен.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Майло - с нова прическа и гол до кръста   

Майло - с нова прическа и гол до кръста
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Heroes-
Идете на: