HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Том Уелинг

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Том Уелинг Empty
ПисанеЗаглавие: Том Уелинг   Том Уелинг Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 2:47 pm

Том Уелинг Tomclarkthreadei7

Томас Джон Патрик Уелинг е роден на 26 април 1977г. в Ню Йорк. Той е висок 1.91 м и идва от шестчлено семейство, включващо неговия баща – ръководител на General Motors; неговата майка – “домашен инженер” (домакиня); по-младия му брат – Марк Уелинг, който също е актьор и също 2 сестри, които са по-възрастни от него.
Томас Джон Патрик Уелинг или Том Уелинг обикновено играе второстепенни роли и може би е най-познат като Кларк Кент от хитовия сериал “Смолвил: Супермен в началото” (2001). Той завършва гимназията на Okemos, в Okemos, Мичигън, когато е на 18 години. Преди това е изкарал първата си година в училището Salesianum в Уошингтън, Делауер. Той играе доста футбол в училище и по този начин получава допълнителни точки за изпита си. Но въпреки всичко Том не иска да ходи в колеж. Той всъщност иска да работи като строител и дори след като завършва работи в сервис.
Накрая след като прекарал определен период от време в строителния бизнес, Том се захваща с работа като модел. По това време той се запознава с много свои известни колеги като Аштън Къчър, с когото дори имат съвместен проект, накрая дори станали приятели. И въпреки че и двамата – Аштън и Том са известни модели по това време, Том все пак решава да стане актьор. Той получил оферта от човек, занимаващ се с набиране на млади таланти, който му казал че има потенциал да стане актьор. В кратък период от време Уелинг се явява на няколко кастинга, и много скоро той желанието му се осъществява.
Всички тези актьорски ангажименти се оказват благодатна среда, тъй като режисьорите, с които работи започват да му обръщат по-голямо внимание. Том много искал да играе ролята на Кларк Кент в хитовия сериал “Смолвил: Супермен в началото” И вероятно много малко хора знаят, че той всъщност се явява на кастинг за ролята 2 пъти. Причината да направи това според него самия не е защото историята не е достатъчно добра, а защото Том смятал че ролята на Кларк е много по-голяма от самия него и той не искал хората да смятат, че той не е достатъчно добър актьор за нея.
В края на краищата той приема ролята, защото все пак подозирал че сериала ще бъде голям хит и ако не я приема, то тогава той самият би изглеждал като пълен глупак. Том също казва, че усеща някаква връзка между него и героят му – Кларк Кент. И ето как семейството на Смолвил се превръща в негово собствено.
Веднага след като лицето му се появява по телевизията Уелинг участва и в няколко други филми, най-известният, от които е Cheaper by the Dozen (2003) със Стив Мартин и Бони Хънт, който има и продължение, в което Том играе същата роля. Той играе и в хорър филма “Мъглата”, заедно със своята колежка позната от “Изгубени” – Маги Грейс.
Том може на екрана да е момчето, което получава момичето, което иска, но в реалния живот той признава, че отделя много малко време на любовния си живот. И все пак той успява и да се ожени за своята близка приятелка Джейми Уайт – на 5 Юли 2002г. Той също признава, че човека, който най-много уважава е именно жена му, защото тя според него има най-прекрасното сърце.

Том Уелинг Clark1

ЛЮБОТИТНИ ФАКТИ


- Имал е кученце на име Кук
- Подобно Кристофър Рийв не е бил голям фен на Супермен преди да се включи в актьорският състав като Кларк Кент, и в интерес на истината продължава да не чете комиксите за Супермен.
- Намира се под номер едно в класацията на списание Пийпъл за изгряваща звезда за 2001г.
- Явява се на кастиг за ролята на Таг в “Приятели”
- Играе ролята на Джоузеф/Джозефин в “Някой го предпочитат горещо” в училището.
- Като шега в CW се появяват следните изказвания: Том казва че е по-добър играч на голф от Дженсън Ейкълс. Дженсън пък се бъзика с него, че трябва да започне да носи чорпогащник и да започнат да му викат “Томи- чорпогашника”
- Той е добър приятел с Дженсън и Джаред от Свръхестествено. Дори като непотвръдена информация плъзва слуха, че може да се появи временно в тяхното шоу.
- Той е участвал във видио клипа на Анджела Виа към песента "Picture Perfect", като в края на клипа двамата се целуват.
- Може да имитира гласа на Gollum (Властелина на пръстените), а също добре се справя с имитацията на Киану Рийвс.
- Докато снимал филма “Мъглата” Том все още работел по заснемането на сезон от Смолвил. Така той трябвало да снима цяла вечер, след което да се прибере до вкъщи за един душ и в 7 сутринта да бъде на линия за заснемането на новата серия, като въобще не бил лягал.
- Когато не се занимава с актьорство, той чете, тича , играе баскетбол и прекарва времето си със своите кучета.
- Том признава, че предпочита да играе мърляви, грозни герои – нещо различно от досегашните му роли.
- Обича да носи дрехи на Ралф Лорън, Гучи, Клуб Монако, Хермс, Хейлмът Ланг, YSL и The Gap.
Том Уелинг Tomani2jc0Том Уелинг Tomaniey5



Любими актьори: Боб Сагет, Марлон Брандо, Ал Пачино, Кристофър Уокън, Робърт де Ниро, Стив Мартин и Джери Зайнфелд.
Любим филм: Mutiny on the Bounty (1935).
Любим сериал: Зайнфелд
Любима банда: Радиохед

Том Уелинг Wetclark8bs8jret7

ФЕНОВЕ:

1.Aurora


(Изявете желанието си и ще ви ключа във фен листата Wink )


Последната промяна е направена от на Вто Окт 16, 2007 11:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Aurora
Princess
Princess
Aurora


Female
Брой мнения : 63
Age : 33
Местожителство : Karnobat
име : Chanita
Registration date : 23.09.2007

Том Уелинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том Уелинг   Том Уелинг Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 11:14 am

ММММ Мерси имноогооооооо! Определно ме брой за негов фен. Много ме кефи!
Радва ме и факта че са приятели с Jensan и Jared тримата ми любими актьори! Оууу много те любов мерси че си му пуснала ревю пак и пак.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:aurora_01
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Том Уелинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том Уелинг   Том Уелинг Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 8:47 pm

Ми...не че нещо...но не ми харесва ти дойде ъкъла
Самото му излъчване ме изнервя. Гледала съм "Деца на килограм" 1 и 2 с него и "Мъглата", а и малко от Смолвил...не е като да нямам впечатления. Понякога изглежда и добре...обаче говора и излъчването - нее, прекалено е сладникав. Просто поредното сладникаво личице...хайде Том, време ти е да станеш мъжествен(стискам ти палци моляяяя )
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Jeni
Sweet Angel
Sweet Angel
Jeni


Female
Брой мнения : 28
Age : 36
Местожителство : The Devine Kingdom
име : Jeni
Registration date : 09.07.2007

Том Уелинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том Уелинг   Том Уелинг Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 3:18 pm

Не разбирам изобщо защо Кас не го харесва.Той е толкова миличък и хубавичък лигиИма много хубави сини очи.То си ми е в природата на мен да харесвам все синеоки упс
Върнете се в началото Go down
Izabelle
Princess
Princess



Female
Брой мнения : 53
Age : 30
Местожителство : DroolLand :P
име : Ели
Registration date : 13.02.2008

Том Уелинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том Уелинг   Том Уелинг Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 7:27 pm

Оох, поредния масов... Ми какво да кажа - напомня ми за един човек, дето не ща и да го виждам повече. Но, отделно от това, признавам му аз тялото на човека Very Happy Изгледах Смолвил до 6. сезон включително, но не заради него. Просто нямаше какво друго (с извинение към феновете) - и, дам, хубави очи; но като цяло ми е много... как да кажа, особен на вид. Факт е, че не е от списъка ми ВПУ (Виж, Падни, Умри - дам, имам и такъв)
Върнете се в началото Go down
http://prodigal-reality.blogspot.com/
Sponsored content





Том Уелинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том Уелинг   Том Уелинг Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Том Уелинг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: