HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Чад Майкъл Мърай

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
papy2000
Good Girl
Good Girl
papy2000


Female
Брой мнения : 114
Age : 40
Местожителство : Sofia
име : papy
Registration date : 02.02.2008

Чад Майкъл Мърай Empty
ПисанеЗаглавие: Чад Майкъл Мърай   Чад Майкъл Мърай Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 5:35 pm

Чад Майкъл Мърай HJF%2845%29

Роден е на 24 август 1981 година в Бъфало, Ню Йорк. Когато е на четири пет годишна възраст, пладия и чаровен изпълнител показва голям талант, живее в голямо семейство състоящо се от три братя, полу брат и сестра.
Докато расте, майка му напуска семейството докато е още малък, тогава той е принуден да започне да помага при отглеждането на по-малките си братя и сестри заедно с баща си и брат си. Докато работи къде ли не за да помага, се научава за работната етика и това спомага много за изграждането на характера му. Заради това, че израства само с баща си е нормално и той да е най-големия му идол. В интервю Чад споделя, че може да се обади на баща си по всяко време на денонощието независимо къде се намира, ако има нужда от помощ. Баща му е неговата скала на която винаги може да се опре.
Когато е на 15, претърпява възпаление на червата. Толкова сложна е била ситуацията, че се е наложила операция, усложнения го докарват до такова състояние, че му е било невъзможно да се храни близо три месеца. Освен всичко останало Чад чупи носа си, когато скача през отдушника на Бъргър Кинг, тогава влиза отново в болница. Там той среща човекът който го вдъхновява, неговата медицинска сестра. Тя е бивш модел и е посъветвала Чад да започне да се занимава с мода, но единственото което Чад иска е да играе. Обаче отива на модна конвенция в Бъфало, от където го пращат на друга в Biloxi, Mississipi. Там той среща Eddie Winkler който му предлага да се премести в Лос Анджелис за да започне кариерата си.
Малко след това Чад получава кампанията за марката Tommy Hilfige, която плаща сметките му, и му помага наистина да се фокусира върху актьорството. Той започва в шоуто "Dawson's Creek" (1998) заедно с колегите си от One Tree Hil Hilarie Burton и Lee Norris. След това получава ролята на Tristian DuGrey в "Gilmore Girls" (2000) преди да се превърне в Lucas Scott един от двамата полубратя в популярната тийн драма "One Tree Hill" (2003), където среща най-добрите си приятели James Lafferty и Tyler Hilton. Чад участва също така и във второразделния ужас House of Wax (2005).
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Чад Майкъл Мърай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чад Майкъл Мърай   Чад Майкъл Мърай Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 12:05 am

Олей, Чад...да не ми падаш, маминия...че така ще ти размажа физиономията...
Сега..още от първия миг в който го видях ми се доповръща от захаризаното му личице. Не мога да го гледам. За първи път го видях в "A Cinderella Story" и то беше преди няколко години...още от тогава не мога да го трая. Боже, а съм била мъничка...и пак не ме е кефел. Такава е масовка на всичкото отгоре. Тъй де, то всеки има правото да си харесва каквото пожелае. Гледах го и малко в ОТН...еми и там не ми харесва...няма да споменавам какъв прецакан пумпал е. То ми стана ясно мнението...лигаво, захаризано личице. Не е в мой стил Smile
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
 
Чад Майкъл Мърай
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: