HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дейвид Бореаназ

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
papy2000
Good Girl
Good Girl
papy2000


Female
Брой мнения : 114
Age : 40
Местожителство : Sofia
име : papy
Registration date : 02.02.2008

Дейвид Бореаназ Empty
ПисанеЗаглавие: Дейвид Бореаназ   Дейвид Бореаназ Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 5:40 pm

Дейвид Бореаназ David-boreanaz-picture-1

Най-известната роля му е на на мистериозния Енджел от Бъфи - Убиеца на Вампири. Израстнал в Филаделфия, баща му е ветеран от WPVI в Филаделфия. Гледайки Уил Бтунер в "Краля и Аз" на 7 години, той разбира, че актьорската игра е неговото бъдеще. След като завършва колежа Итака, се премества в Лос Анджелис, за да опита късмета си в Холивуд. Докато учи актьорско майсторство, Дейвид живее живота на търсещ актьoр, паркира коли, рисува къщи... Докато разхожда кучето си из квартала Холиивуд, мениджър го забелязва и веднага му предлага роля. Първия му голям удар е в "Mаried with... children" играейки гаджето на Кели Бънди. Появявал се е в "Men don't lie". На сцената се появява в театъра Енсембле в "Hatful of rain", на Гарднър Стейдж в "Italin-American Reconcilition". Сега се прехвърля от малкия на големия екран. През 2001 излиза филмът на ужасите "Valentine" (2001). Дейвид живее в Лос Анджелис заедно с кучето си Берта Блу.
Върнете се в началото Go down
ca7erpillar
Sweet Angel
Sweet Angel
ca7erpillar


Female
Брой мнения : 11
Age : 32
Местожителство : pppppri naaaai qkite trew0manch3taaaaaaa {{{}}}
име : tr3v0sm0k3r
Интереси : marihuankAaaaaaaaaa
Registration date : 01.02.2008

Дейвид Бореаназ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дейвид Бореаназ   Дейвид Бореаназ Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 7:09 pm

Обожавам го тоя актьор, много е красив и има страхотен глас ... Той ми е любимец ! =щ
Върнете се в началото Go down
http://www.b0t3w.bg
Angel
Princess
Princess
Angel


Female
Брой мнения : 70
Age : 37
Местожителство : Бургас
име : Валерия
Registration date : 11.02.2008

Дейвид Бореаназ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дейвид Бореаназ   Дейвид Бореаназ Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 6:36 pm

Този мъж е уникално сладък.Обожавам го.Изключително е секси и има едно такова миловидно излъчване...
Върнете се в началото Go down
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Дейвид Бореаназ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дейвид Бореаназ   Дейвид Бореаназ Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 10:35 am

Така... Дейвид *гледа екрана и се мъчи да вържи изречение* Запалиха ме по него покрай Ейнджъл. И страшно ме кефи, защото е някакъв силен и готин мъж, а понякога в сериала вади една физиономия на сритано пале, която просто няма как да не те разтопи. Да не говорим, когато се превъплъщава в Анджелъс, тогава вече никой не може да ме удържи Laughing
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Дейвид Бореаназ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дейвид Бореаназ   Дейвид Бореаназ Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 10:56 am

Дейвид *колапс*
Човека заради който съм гледала три сезона на лейди Пуфона с удоволствие....и още 5 сезона на Ейнджъл(който сериал бее къде къде по-як и готин изцялостно, ама без Дейвид...).
Като агент Буут също е...оле мале, дори повече май ме кефи. Не, не знам просто. Невероятни черти на лицето има просто, класическо мъжле. Гледала съм го и в Mr Fix it, филма не е голяма работа, ама все пак...има Дейвид - туй ми стига. Хаха, сега като се замисля съм гледала развитието на облика му в продължение на 10 години(за него...аз иззяпах сериалите за броени дни...) и все си е готин.
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Sponsored content





Дейвид Бореаназ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дейвид Бореаназ   Дейвид Бореаназ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дейвид Бореаназ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: