HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любим герой?

Go down 
+2
Midnight Sun
divata_airis
6 posters
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 9:00 pm

Странно е аз да пускам теми тук...при положение, че това е моята история, но какво да се прави...Фенките ме накараха и се надявам следващия път те да поемат инициативата...
Та на въпроса, кой герой от разказа ви е любим...Тук става дума за любим женски, любим мъжки персонаж любим персанаж по хорактер, тъй като някой се ползват с доста добра визия и е възможно тук да се разминават...И естесвено ще е добре като идея да ни кажете защо точно този герой ви харесва.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 9:07 pm

Ей...ми сега предполагам, че ще изненадам народа. Обожавам Купър и Ланданнн (особено последния) ммммммммммм
И все пак....ем, Дерек ми е любимеца, той си е моя фаворит. Просто невероятен е...и не заради външния вид, а заради това което е. Най-добрия приятел на Бетани и е влюбен в нея, обаче....какви ги върши тойййй. Хах, мн ме кефи...и отношенията му със Сандра и на всичкото отгоре все е перфектен, добричък, миличък...ох, обичам го направо прегръдка
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 9:12 pm

Кас, обаче ти знаеш ли че сега зацепих че той бие на Макалистър от Алтерна лайф...малко, в сми Мак още не е доразвит като образ, но все пак...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 9:22 pm

А, добрютро, сестра ми! мали
Нещо напоследък от мрачен, страшен и готин минах на шемета дето рулира мнм предполагам фазите ми зависят от фазите на луната...така казваха в едон научно популярно филмче гледах преди време. Значи зависи жената в какъв период от месаца и е(ми в сми...там женските си работи преди и след....схващате) хормоните са на различно ниво и в различни дни харесваме различен тип мъже и сега аз съм натози тип - доброто момче, дето завижда на лошото, не си признава, че иска да е на мястото му, ама определено му се ще обичкам гооо
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Your_Valentine
Sweet Angel
Sweet Angel
Your_Valentine


Брой мнения : 49
Registration date : 27.05.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 9:56 pm

Ахааа страхотна тема. Хубаво сега...склонна съм да се съглася за това, че всичко си зависи от фазата, на която си. Но ще кажа кой е моят любимец и ще се обоснова. Значи любим мъжки герой ми е Купър и дори не е заради външния вид. Хах абе в момента не съм на вълна лоши момчета, ноо пък по принцип най-ме кефят. А Купър ми харесва защото е брутален, защото прави каквото си иска без значение кой какво мисли, защото е независим(това ми е най-любимото) и защото ме изненада въпреки очакванията ми. Много ми е интересно каква му е главната цел. Все ще си има такава. Лю'бим женски персонаж...уоу....ам Сандра вероятно. Това е щото..оо боже даже не зная защо...просто ме кефи и това е. Интересна ми е и това, което прави. И искам да разбера повече за нея. Ами като се сетя още нещо ще пиша.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 9:58 pm

Хей, момичета, така се радвам че никоя от вас не спомена Бетани, тъй като мине не мине и все към нея клони всичко, та се радвам че не сте се объркали по това...И абе Кас нали харесваше Касандра...какво стана с нея?
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 10:19 pm

Абе ма аз не казах ли,, че КАСАНДРА Е МОЯТА ЛЮБИМКА?
Ма вие си знаете...Кас е шемет! Касандра рулз - мацка на място, когато иска нещо - има го. Не и пука, не чувства май, има само сина си...в сми, той е....ох, невероятан е. И милата прави Купър на две и половина и всички около нея ги разиграва едно...
КАСАНДРА РУЛЗЗЗ
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 10:29 pm

Ми моята любимка, колкото и тъпо да звучи...тъй като аз съм го писала е Бетани...тя ми е слабост...все намира къде да се набута между шамарите...От мъжките персонажи това е Нейтън...Изглежда като голямо копеле, но всъщност аз знам какво се случва с него вътрешно ( и се надявам да го опиша качество за напред) и защо прави това или онова...Аз бях писала малко за вътрешните му борби и просто си ми харесва.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Your_Valentine
Sweet Angel
Sweet Angel
Your_Valentine


Брой мнения : 49
Registration date : 27.05.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 10:41 pm

Ахаааа....колкото повече вътрешни борби му сложиш, мой човек, толкова по-добре. Вярвай ми. Аз открай време обичам такива герои, дето отвътре са си абсолютен хаос, затова очаквам това да видя. А Бетани всъщност не ми допада чак дотолкова....в смисъл такъв, че е прекалено сладка, миловидна...Полс, чети внимателно...това всъщност показва, че има неща, които не ХАРЕСВАМ. Но пък интересното е, че и за нея ми се иска да знам повече. Все си мисля, че ще се окаже някоя скрита лимонеска, но това вече е друга тема. А Касандра макар да не ми е лю'бимка е отракана пичка, която си знае мястото в живота. За друго ако се сетя нали се сещате....ще пиша.
Върнете се в началото Go down
Lil@h
Princess
Princess
Lil@h


Female
Брой мнения : 89
Age : 34
Местожителство : ~`~
име : ~*~
Registration date : 14.09.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 10:09 am

За мен е сложно да избера точно кои са моите любимци. Привързана съм малко или много към всички герои, но ако трябва да си избирам любим герой от мъжете може би това би бил Нейтън. Знам, че е странно, но мен лично ми харесва, той не знае какво иска, мисли си че знае и е доста объркан. Ще се радвам да има повече за него и проблемите му, защото никак не му е леко на главата. От жените не съм сигурна също, но може би...знам ли и аз, звучи изтъркано, но е Бет. Тя и тя е една такава объркана, миличка, все в каши се замесва и все не е добре.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 10:22 am

Абе, шемет, ти видя ли моя пост, абселютно същото съм писала...Хаха и аз много си ги харесвам тях двамцата уха
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 40
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 7:57 pm

Аз залагам на лошото момче с което Бет беше в асансьора и на Бети. Тези двамата много ме кефят. Иначе Нейтън ми е някак...плужек...ако може някой друг да му върши работата цена няма да има.

Така, че Бет и мистър Bad Ass
Върнете се в началото Go down
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 2:14 pm

Бет и Куп са ми любимите, просто са ми адски сладки. Тя милата си навлича неприятности, без да има никаква вина. А пък него не мисля, че има нужда от изясняване защо го харесвам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любим герой? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой?   Любим герой? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любим герой?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Gossip Girl-
Идете на: