HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Twilight #1, b/sе is Twilight again

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 9:57 pm

Twilight #1, b/sе is Twilight again 3a041298
Когато Стефани Майер написва издава книгата си плод на един много ярък нейн сън тя въобще не се и надява, че тя ще пожъне такъв успех, но той вече отдавна е факт. Twilight вече има хиляди фенове на всякъде по света, а много скоро те ще стана още повече, защото на 12.12 тази година се очаква да излезе и едноименния филм по книгата. Всички фенове тръпна в очакване да видят своя любим Едуард Кълън...Най.-сексапилния вампир измислен някога...И като за първи тред аз изнасям излезлите досега имена като част от актьорския състав...Тук можем да обсъждаме всичко свързано с книгите, филма и актьорите избрани за него.

Twilight #1, b/sе is Twilight again 73158265
divata_airis
cassie
Ghoul
(поискайте да бъдете включени)

Twilight #1, b/sе is Twilight again 4f4ed494

Причини да харесваме книгите:

бс почнеш ли първата книга няма начин да не минеш и на другите две
бс се запознах ме с Едуард, а Едуард е...Едуард е...Едуард
бс Емет ще е просто великолепен вамп.
Причини да тръпнем в очакване на филма:
бс Кристен Стюърд ще бъде една страхотна Бела

Причини да имаме опасения за филма:
бс Робърт Патинсон е Едуард...Седрик Дигъри е Едурад...???

Twilight #1, b/sе is Twilight again D6ce970a
1.Within Temptation - Stand My Ground
Twilight #1, b/sе is Twilight again Dd

1."And so the lion fell in love with the lamb"
2.How old are you?
- Seventeen.
And how long have you been seventeen?
- A while."
3.About three things I was absolutely positive.
First, Edward was a vampire.
Second, there was a part of him – and I didn't know how dominant that part might be – that thirsted for my blood.
And third, I was unconditionally and irrevocably in love with him."
4. "Just because I'm resisting the wine doesn't mean I can't appreciate the bouquet,"
Twilight #1, b/sе is Twilight again 38cf5293


Последната промяна е направена от divata_airis на Пон Фев 25, 2008 11:32 am; мнението е било променяно общо 10 пъти
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:10 pm

Ол, ол, ол, сестроо. БРОЙ МЕ и мен за фенче. Ти знаеш, че си си виновна да ме запалиш, ама просто няма да мина без да ме включиш в клуба.
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:13 pm

Много ясно, вече си в кюпа...аз викам да измислим някоя причинка да предпочитаме книжката и да тръпнем за филма, щото така е посничко...Пък аз утре и банери ще измърдря
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:26 pm

Хах, ми аз книжката я обичам, защото...защото Едуард...ах, Едуард...ами защото Едуард..ъ, пак си забравих мисълта - еми Едуард е толкова тайнствен в първата, така побърква Бела. Ааа, да не забравяме и сексапилния д-р Кълън, който вкара порочни мисли в главата на майката на Бела....да не забравям и страшните описания около Едуард и Бела.
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:40 pm

Викам да го фомулираме като хората, а? хах. И аз обичам Едуард...ама сега нз защо винаги си го представям като онова чудо Робърт, не че не го харесвам чак толкова, но...просто...Преди беше Том сега...Както и да е...Да го формулираме правилно ми беше мисълта...
Защото се запознах ме с Едуард, а Едуард е...Едуард е...Едуард
Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:47 pm

Олл, ми аз съм къмплитли агрий. Хехе, перфект..с тея многоточия Smile
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:50 pm

Аднах го...Ама трябва още още...Аз и цитати съм предвидила...Не съм ли гнида...(това е моя начин да се обиждам с братчетката. Имаме си ейрархия на обидите и всичко това в кръга на шегата...)
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:54 pm

И аз, и аз, и аз... (какво и аз не се знае)

Мале, мале, мале... (аз май само едно и също ще повтарям)

Ех, тези Кълън...

Първо: Книжките са ВЕЛИКИ!!!
Второ: Едуард е божествен!!!
Трето: ... (май си глътнах езика)

Едуард, Джаспър, Емет, Карлайл... всички са толкова... толкова... (май се нуждая от изкуствено дишане).

Аз си държа не мнението, че първата книга беше най-добра. Не, че другите не бяха, но първата беше все пак началото на тази красива изтория. Филма го чакам с голямо неърпение. Все пак Бела ще я изграя една от любимите ми млади актриси, а що се отнася до Роб... смятам, че ще го направят готин във филма (с това се самозалъгвам).
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:55 pm

Хей Кас и Сандра не харесва много много Робърт...Хаха...Да чуеш КАс как го оправя. Викам му РОбобоболечко
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:04 pm

Оллл, Робърт...моя любимец - гръмналия бушон. Нещастник долен мръсен, не става за Едуард и това е. Вечно подпийнал, с ония ми ти червени бузи като кравар на полето изморил се да тича след кравата си и зипил 2 литра вино и 4 колби медовина. Робобуболечо спив канавките и е наркоман и не е моя Едуард
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:07 pm

cassie написа:
Оллл, Робърт...моя любимец - гръмналия бушон. Нещастник долен мръсен, не става за Едуард и това е. Вечно подпийнал, с ония ми ти червени бузи като кравар на полето изморил се да тича след кравата си и зипил 2 литра вино и 4 колби медовина. Робобуболечо спив канавките и е наркоман и не е моя Едуард
хаха хаха хаха мнм мнм мнм
хаха хаха хаха хаха хаха хаха

КАС имай милост съдрах се от смях....


Последната промяна е направена от divata_airis на Сря Фев 27, 2008 7:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:15 pm

Хахах, много смешно мали
Тоя Робърт и за чеп за зеле не става, камо ли за съвършения Едуард Кълън...имаха те Том, имахе те Гаспар - ма не, оня уруд Робърт трябваше да сложат. Поне за Майк хубавецса избрали и за Чарли
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:21 pm

Че мен и тоя за Джаспър ме кефи, ама нали не е офишъл и сега не съм го метнала все още на това горе...Иначе и тоя за Карлайл бива...Знам че ти не го харесваш, сист, ама какво да се прави...да се изруси и става...Но Чарли си беше супер за Карлайл...И да Том, може ли да е таково шемаво същество - той ще бие на вейка бие ама чак пък...Може ли ми кажи да откаже ролята и да прибута Седуард...Suck it!!! Верно че са приятели, ама сега той няма ли милост към феновете на сагата...Искаме съвершениия Едуард...Хъм май ще отворя горе още една тема само за филма
със ЗА и ПРОТИВ
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:32 pm

Абе момичета без да ме убивате аз и том не харесвах за ролята на Едуард. То момчето хубаво, ама не ми прилича на Едуард ни най малко.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:36 pm

Спокойно ние не убиваме за такива неща...Поне аз не се засягам...Принципно бях против Гаспар в началото, когато нещо се бях пристарстила към Роб, ама то вта не е човек бе...Баси тоя как спи...В сми вечер като стане до тоалетна и се погледне в огледалото не се ли плаши...Сигурно живее в постоянен ужас...
Ми Сандра, твоя идеален Едуард кой е?
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:51 pm

Моя идеален Едуард... ами не знам. Май не съм срещала актьор, който да ми хареса за неговата роля. Обаче една рисунка много ми хареса. Само да я намеря...

Twilight #1, b/sе is Twilight again Edward_Cullen_by_pikimomo

Оооо, Хейдън Кристенсен! Да, той много ми прилича на Едуард.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:57 pm

ТЦм тоя не го харесвам, защото заради него Том сега не играе в Джъмпърс...Много се изнервих като разбрах....
Моята любима снимка е...от Туайлайт Лексикон

Twilight #1, b/sе is Twilight again E89ab3f0
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 10:32 am

Ако питате мен още не се е родил човека, който е перфектен за Едуард. Той Едуард не е човешки по красота...тъй че магия Аз сега съм се притеснила кой ще изберат за Джейкъб, защото единствения който виждам в ролята му е Steven Strait, в сми...аз понеже си представям Джейк като него и за това харесвам и Джейх....хаха, е не съвсем де, ама както и да е. Кой знае какъв урунгел ще изберат и голям товар ще свалят от плещите ми, защото съвсем спокойно ще мога да си намрамя вече Джейкъб. Аз много протестирам и за този дето трябва да е Джаспър..ок, малко прилича на Трент, ма не става за Джаспър...не, тойпросто не е Трент, а Трендафилчо(хаха, копирам сестрата) е просто идеален за Даспър. Този, който са избрали за Джеъмс бива...ама... Тая за Виктория не ми харесва и то никак. И сега...о Карлайл, о милия ми д-р прекрасни Кълън - е стига бе, тоя урунгел ли точно....Въпреки, че Полс ми каза, че е от луда надпрева пича, ама нещо ни мога да го харесам...е, вероятно като го обръснат и подстрижат ще го харесам Smile Алис то своя страна е невероятна, Майк също...а Чарли...ох, Чарли е супер. Аз най се радвам за Розали, че ще е Ники Рийд...обожавам я и съм убедена, че ролята на Розали ще и е перфектна за нея. Аз в "Тринайсет" съм я гледала и нали там играеше Иви, която до голяма степен прилича на Розали и съм сигурна,ч е Ники е идеална. Хаха, ма кратък пост излезе Smile
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 11:54 am

Аз пък не съм гледала Тринайсет, но нз защо не я харесвам...надявам се по-късно всичко да се дойде на мястото с излизането на филма нали...И тоя за Джаспър ми харесва...май съм се адкитнала към него, щото не мога да спра да си го зяпам...хаха.
Кас и който там се включи в треда, дайте да доизмиислим причините и тем подобни...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 5:29 pm

Аз Ники Рийд я харесвам, но пък на Розали не ми прилича. Не съм гледала "Тринайсет", но представата ми за Роуз е много по различна.
Джаспър ми е любимия мъжки персонаж след Едуард и се надявам този младеж да не го скапе, 'щото ще си имаме проблеми.
А що се отнася до Хейдън, аз много си го харесвам. Вашия Том не съм го гледала никъде и не го знам що за актьор е, но според мен Хейдън щеше да е един доста добър Едуард.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 5:40 pm

Ооо Том е глъмар...има малко филми и ние с Кас само един сме гледали заедно. (тя у тях аз у нас и коментваме) Голям смях беше - филм от час и нещо го гледахме 3 часа...Ма как сме се хилили идея си нямаш...Хаха. МНого е луд, като наркоман е през цялото време...Ето извода - ние с КАс имаме отклонения - ма то семейна черта...Бтв чека да посна клипа който бяха качили днес в моето любимо форумче...Аз даже си го изтеглих, а Джаксън (Джаспър) е страшен, как танцува



И на мен Ники ми е симпатична, но според мен тя не е РОзали.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 9:20 pm

Олллл, обичам клипчетоо...
Аз ти го казах още като ми прати линка...ама то рулира просто.
Заради него харесах Джаспър и Емет от филма....а да не забравяме и д-р Кълън-сладкия ми Карлайл
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 9:26 pm

Дам, дам...Просто как денси Джаксън уби ме...Тая песен сега само нея слушам...БТВ аз си свалих клипа бе шемич...И дай верно да измисил още причини музика цитати...Трябва да се запълва пространството...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 8:30 pm

От къде си го изтегли това клипче. Много е яко, само дето Алис нямаше ли да я играе друга мацка или е същата, ама аз съм я виждала само с черна коса. Добър избор на песен. AFI rules!!!
Можеш да сложиш някои от най-ивестните цитати като:
"And so the lion fell in love with the lamb"
"How old are you?
- Seventeen.
And how long have you been seventeen?
- A while."
и други...
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 8:35 pm

Слънце аз мога да ти го пратя...няма проблем...Качих цитатите...
Дам...тая дето е Алис тук сякаш се явява на някакъв кастинг...странно наистина...Но е тя...Аз виках на Кас как ли ще си постриже тая дълга коса...Аз няма да го преживея, верно че дават много пари, ама все пак...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Twilight #1, b/sе is Twilight again Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Twilight #1, b/sе is Twilight again
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Twilight

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Twilight-
Идете на: