HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 В момента чета....

Go down 
+2
DareDevil
wild_evil_angel
6 posters
АвторСъобщение
wild_evil_angel
Sweet Angel
Sweet Angel
wild_evil_angel


Female
Брой мнения : 28
Age : 36
Местожителство : където ми видят очите
име : Никол
Registration date : 28.01.2008

В момента чета.... Empty
ПисанеЗаглавие: В момента чета....   В момента чета.... Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:34 pm

Ами пуснах една тема за последната книга, която сте прочели, обаче тава не означава че в момента не четете друга, така че...нека в тази тема разберем коя е тя.

Аз в момента чета "Джони и умрелите" на Тери Пратчет
Върнете се в началото Go down
DareDevil
Good Girl
Good Girl



Female
Брой мнения : 111
Age : 35
Местожителство : Razgrad
име : Aleks
Registration date : 13.02.2008

В момента чета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В момента чета....   В момента чета.... Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:23 pm

Поради незнайно какви причини, снимките които слагам не ми излизат, за това ще си спестя труда да търся снимка.

Нора Робъртс - Въглени в мъртвата пепел.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

В момента чета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В момента чета....   В момента чета.... Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:41 pm

Бтв на Нова Робъртс хубавили са нещата, защото имам цял торент с нейни книги и всеки път ги спирам да не се теглят, защото ми се виждат съмнителни...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
DareDevil
Good Girl
Good Girl



Female
Брой мнения : 111
Age : 35
Местожителство : Razgrad
име : Aleks
Registration date : 13.02.2008

В момента чета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В момента чета....   В момента чета.... Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 2:20 am

Ми в общи линии на мен ми попадна нейна книга преди няколко години. Майка ми си беше купила "Кръвни връзки". Сега в съзнанието ми е доста бегло за какво ставаше дума и като си прочета книгите които си купих, определено смятам отново да я прочета. Помня само, че края беше уникален. На скоро реших отново да си купя нейна книга, понеже една приятелка ми напомни за нея. В творчеството й има много неща. Мистика, загадки, тайни, любов и най-хубавото е, че не всяка нейна книга има хепи енд.
Върнете се в началото Go down
Lil@h
Princess
Princess
Lil@h


Female
Брой мнения : 89
Age : 34
Местожителство : ~`~
име : ~*~
Registration date : 14.09.2007

В момента чета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В момента чета....   В момента чета.... Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 8:57 am

Ами малко странно, по принцип не чета много такива книги, но вчера си купих на Мадлен Алгафари - Всички можем да летим, преди време бях чела първите и две книги и сега видях, че я има третата...и така. Доста приятно четиво, само да се прибера днес вкъщи и ще я изчета на един дъх. Все пак е лирика...този път само стихове за разлика от предните две книги Very Happy
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

В момента чета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В момента чета....   В момента чета.... Icon_minitimeСря Апр 16, 2008 7:38 pm

В момента чета.... 6855


"Упояваща смес от романтика и ужас." - Джейн Ан Кренц



Никой не познава тъмните копнежи на душата по-добре от най-добре продавания автор на "Ню Йорк Таймс" Лоръл К. Хамилтън. В "Престъпни удоволствия" тя ни представя ловеца на вампири Анита Блейк.

Анита е малка, загадъчна и опасна, но когато най-могъщият вампир в града се обръща към нея за помощ, тя се сблъсква с най-големия си страх - мъж, способен да възпламени в нея глад, сравним със своя собствен...

"Зщо ли се изненадах, че съм жива?..."

"Отдясно на врата си носех същинския белег, истински следи от зъби. Малки, измамни, следи от кучешки зъби. Николаосме беше... заразила. Обзалагам се, сметнала е, че ще ми изкара ангелите от страх. И беше съвършено права. Но аз прекарвах повечето от времето си, като се изправях срещу неща, от които се боя - и като ги побеждавах. Един вампир-повелител на хиляда години беше доста голяма хапка, но ние, момичетата, трябва да си имаме цели.."
Върнете се в началото Go down
~Gossip Girl~
Princess
Princess
~Gossip Girl~


Female
Брой мнения : 96
Age : 35
Местожителство : .::Rebel Asylum::.
име : El Rose
Registration date : 17.08.2007

В момента чета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В момента чета....   В момента чета.... Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 4:23 pm

В момента съм на вълна Оскар Уайлд..Книгата-"Портретът на Дориан Грей"...Невероятна книга,изключително колоритна и експресивна както за своето време,така и за нашата епоха..Оскар Уайлд е един от авторите,които не можеш да причислиш към никоя епоха-той е автор-епоха..В класиката винаги може да се открие нещо чудато,невиждано до сега и екстравагантно.
Върнете се в началото Go down
http://cemeterydrive.foruminute.com
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

В момента чета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В момента чета....   В момента чета.... Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 5:41 pm

"Усмихнатият труп" - Лорел К. Хамилтън (втората книга от поредицата за Анита Блейк)
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

В момента чета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В момента чета....   В момента чета.... Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 5:44 pm

Сега почнах П.С Обичам те и ми е скучна и имам чувството че съквартирантката ми по-бързо от мен ще я прочете - ама какво да очаквам, тя по цял ден седи в квартирата...
Но пък в Понеделник един колега ще ми донесе Звезден прах на Нийл Геймън и я почвам - филма просто още ми държи влага.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





В момента чета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В момента чета....   В момента чета.... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В момента чета....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: