HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Представете се

Go down 
+33
Ghoul
^TuToR_GiRL^
wild_evil_angel
DareDevil
papy2000
ca7erpillar
Aurora
dudenceto
Lil@h
~Gossip Girl~
szandra
Rachel
Mrs.Ackles
Make me feel
kremitoo
Maddie
emma_r
baby_bianca
DoNiNka
Dark Angel
Дийдра
ani4ka_89
Letavia
Faith
inat4eto88
hristin4e
Lex
RoseRed
RinNa_f
Midnight Sun
divata_airis
*Heaven_Girl*
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:43 pm

Хей, ДОБРЕ ДОШЛА, Никол прегръдка уха та на нана
Добре дошла в нашето семейство(хаха, баси звуча като сектант). Сигурна съм, че ще си изкараш супер тук, искрено ти го пожелавам ураааа
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:47 pm

Дам, дам радвам се, че се предствави...Наистана е леко неприятно така някой да се шляе на горе надолу из форума като фантом и ние да не знаем кой е и за какво се бори...Хаха. Шегичка. Та добре дошла...Колкото за ревюнцата най-добре пусни желания си в съответата темички и ще видя какво да направя по въпроса...(оказа се че модовете ми са ужастно заети)
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
wild_evil_angel
Sweet Angel
Sweet Angel
wild_evil_angel


Female
Брой мнения : 28
Age : 36
Местожителство : където ми видят очите
име : Никол
Registration date : 28.01.2008

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 2:46 pm

Хе, хе мерси за топлото посрещане...Веднага ще се насоча към предложенията за нови ревюта...
Върнете се в началото Go down
^TuToR_GiRL^
Sweet Angel
Sweet Angel
^TuToR_GiRL^


Female
Брой мнения : 12
Age : 32
Местожителство : Добрич
име : Рали
Интереси : too many to count
Registration date : 21.02.2008

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 10:56 pm

Име:Ралица,но може да ми казвате Рали
Възраст: 16
Град: Добрич
Рожденна дата: 19.12.1991
Любимо/и горещо момче/та: Джеймс Лаферти,
Любима книга/и: Twilight(серията)
Любим филм/и:ооо твърде много са и по принцип аз съм такъв човек че почти всеки филм,който гледам ми става любим,но в момента е Step up 2 the streets
Любим/и музикален стил: зависи в какво настоение съм,но попринцип всичко без чалга
Любим/и сериали:One Tree Hill,Gossip Girl,Herpes,Prison Break
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 11:03 pm

Хейй, добре дошла, Рали.
Радвам се, че се присъедини към нас...пожелавам ти супер изкарване тук, въпреки че май няма друг вариант хай
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 11:10 pm

Охо имаме си още едно Рали...то отнова другото се изгуби...Ама както и да е...Добре дошла офишъл вече...Радвам се че се джойна към нас и веднага тичай към треда на Туайда, че там е лудница, братко мой.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 1:03 am

Май е време и аз да се разпиша тук...

Име: Сандра (Сан, Сани, Санди)
Възраст: 17
Град: Варна
Рожденна дата: 01.04.1990 - не е смешно!
Любимо/и горещо момче/та: ДЖОНИ ДЕП!!!, Дженсън Екълс, Хейдън Кристенсен...
Любима книга/и: Туайлайт!!! (за всичко е виновна Полс *хъг*)
Любим филм/и: Ъъъ...
Любим/и музикален стил: Метъл, рок (във всичките им разновдности ), малко пънк... Avenged Sevenfold, Bullen for my Valentine, Within Temptation, AFI, Nightwish (повече в стария им състав, новия им албум съкс), Led Zeppelin, AC/DC...
Любим/и сериали:Supernatural, Prison Break, Lost, Smallville, Heroes...
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 1:16 am

Добре дошла Сани...бтв честито измисилх ти прякор. От една седмица ти викам Ес...и не мога да спра...знам че може да не ти хареса...ако ще се успокоиш викай ми Пи (да, точно като това дето малките деца, казват като им се ходи до тоалетна -хахаах)
Бтв трябва да чуя тея твои групи на мнение съм че ще ми допаднат, доста при това...има ли депресарска музика (за мен и тая с много китари е такава) аз съм там.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 1:26 am

Нямам нищо против Ес, кефи ме. Само не мога да повярвам, че пропуснах да спомена Marilyn Manson (като му чуя гласа и...), HIM (те определено ще ти харесат), Queen (Фреди Меркюри рулз!)...
Да те предупредя, че някои групи са много хард, яко викане и много яко солота на китара.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 1:28 am

Знам аз се отрекох от АФИ...само оная от клипа ми хареса, другите ме углужиха...Но Хим знам че ще ми харесат, аз и преди съм слушала техни...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Angel
Princess
Princess
Angel


Female
Брой мнения : 70
Age : 37
Местожителство : Бургас
име : Валерия
Registration date : 11.02.2008

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 07, 2008 1:03 pm

Ами казвам се Валерия.От Бургас съм.По принцип съм фен на всякави сериали като Lost,Supernatural,OTH,Gossip Girl и още около хиляда подобни .Обичам да чета и да рисувам,както и да се разхождам с приятели,което ме прави едно средностатистическо момиче в България.Нямам вредни навици или поне така обичам да мисля.Еми това е от мен.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 07, 2008 1:25 pm

Хей, така се радвам че се представи, добре дошла вече официално уха
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Jeni
Sweet Angel
Sweet Angel
Jeni


Female
Брой мнения : 28
Age : 36
Местожителство : The Devine Kingdom
име : Jeni
Registration date : 09.07.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 2:58 pm

Здравейте!!! прегръдкаКазвам се Евгения,но предпочитам да ми казвате Жени.На 21 години съм(почти) от Елхово.Моите горещи момчета са доста много,но на чело в класацията е Чарли Хънам(благодарение на неотразимата Кас) обичкам гооо,Том Уелинг,Стивън Стрейт,Кайл Шмид и още много други..Сериалчетата,които гледам са:Smallville,Blood Ties,Supernatural,CSI.Слушам всякаква музика без чалга,любимата ми група е 3 Doors Down.
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 3:06 pm

Хей, здрасти, Жени прегръдка
Радвам се, че най-накрая взе, че писа...ма то като сума време ти надувам глава..ми, нормално е Smile
Едно голямо УЕЛКЪМ от мен, знаеш, че си те тача и се надявам да пишеш...многооо...многооо...и да се кефиш - многооооо на форума Smile
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Izabelle
Princess
Princess



Female
Брой мнения : 53
Age : 30
Местожителство : DroolLand :P
име : Ели
Registration date : 13.02.2008

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 7:02 pm

Ами, и аз да се представя. "Благодарете" на Кас, че ви докара напастта Белс на главата... То всъщност тя измисли прякора (била е в Twilight колапс... повече няма нужда да казвам, нали? Very Happy). По акт за раждане съм Елица, но пък като много хора не съм свикнала на пълното си име - звучи сякаш са ми ядосани. Така че Ели, Белс... Всякаквите му там производни стават (хех, ама аз как се разпореждам. Нахалитет България) Баналните неща се виждат в профила, а за останалото... Забутана съм в Русе, ама поне в даскалото има поводи да си оплакна очите, но това е друга тема. Някои ме познават от един или друг форум - но ако нещо ви интересува - питайте, няма да ви резвам главите, я.
Ооох, за Hot Boys... Както се очаква - много са, но не мога в момента да реша кой да е на първо място. Но най-ранната ми зарибявка датира от 3. клас и се подвизава като Peter Facinelli. Но сега съм на вълна Paul Walker, ама по пренцип русите не са ми слабост (определени хора могат да ме опровергаят, ама да си мълчат, т.е. - Кас). Иначе другите са Jared Padalecki, Jensen Ackles, Kyle Schmid, Drew Fuller, Victor Webster и в момента се сещам за ужасно много други, но чак лиги не точа по всеки втори актьор. И, нем, нямам "масови", като например Джони Деп, Брад Пит, Чад Мъри и т.н. Добрем, нали ви казах, че съм латерна? То си пролича. Затова ще спирам вече. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://prodigal-reality.blogspot.com/
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 7:10 pm

Добре дошла, душице, отколко време те чакаме тука да се вестнеш....Евала, вече си при нас....
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 7:17 pm

Белссссс, моЙЕтУ Белси е вече тукаааа прегръдка
Ей, от сега ви предупреждавам, че Белс е опасна...и никой да не се заяжда с нея, че после ще си има работа с мен. Т`ва слънчице се превърна в едно от любимите ми чат-приятелчета наред със сестричката и още няколко. Радвам се, че си тук, Белсссс.
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Ванеса МакГрей
Sweet Angel
Sweet Angel



Female
Брой мнения : 11
Age : 29
Местожителство : in a cereal box
име : Лили
Registration date : 13.02.2008

Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 8:42 pm

Пак може да благодарите на Кас, затова че влизам тук. Тя ми вика Ив, но иначе се казвам Ева. Викайте ми както щете, само не Евичка или Евичко бе /мразя тези имена и ненавиждам индивидите от мъжки или по-точно бъдещ мъжки пол, които ме наричат така/. От класа на Ели съм /или както Кас я нарича Белс/. Аз съм малко притеснителна, но въпреки всичко момиче като всички останали. Харесвам руси мъже, а ако са и със сини очи - ммммммммммм лиги обичкам гооо разтапям се любов . Не си падам по "народните" секссимволи. Харесвам симпатични и млади мъже. Още не знам за кого ще гласувам, но ,мисля че ще дам поне един глас за Джаред Падалеки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представете се - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представете се
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: