HOT

For that we love them all!

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Абе #1 бс тя може да ни къса нервите ежедневно

Go down 
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Абе #1 бс тя може да ни къса нервите ежедневно   Съб Мар 01, 2008 3:25 pm

Това е АБе тред, което ще рече Анти-Бела тред...в превод...В него може да се включи всеки, който смята, че Бела спада към графата - "хора, които, когато срещна ми се ще да цапардосам" и които могад да изброят поне 5 момента, в които това същество ги е изнервило на макс. Ами то не бяха клъмси изпълнения, то не беше чудо...Истината е, че тя не знае какво иска - вярно всеки нормален човек в определен момент се е чувствал така, ама чак толкова често...
Пояснявам това е тред за Бела, не за Кристен, макар че нейн банер използвах - просто тя в съзнанието ми вече е Бела.
И още едно поясниние - това не е тред тип "Ние мразим Бела Суон". Не, не е. Просто ни дразни и трябва да излеем някъде чувствата си, а тя наистина прави толкова тъпи неща, че ако някой не им обърне внимание вероятно е сляп.

Причини да ни нерви толкова много:

Цитати, с които ни къса нервите:

Хора със скъсани нерви от нея:
1.divata_airis
2. Lil@h
(поискайте и ще бъдете включени)

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...

Последната промяна е направена от divata_airis на Сря Мар 05, 2008 10:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Lil@h
Princess
Princess

Female
Брой мнения : 89
Местожителство : ~`~
име : ~*~
Registration date : 14.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Абе #1 бс тя може да ни къса нервите ежедневно   Сря Мар 05, 2008 9:16 am

Тука трябва да съм №1 в този списък - БЕЛА е КРАНТА!!!(трябва да отбележа, че в това и е чера, обаче...поне не е някаква безгрешна монахиня, ама нейното...)
Такъв изрод през живота си не съм виждала, още от първата книга е...
Така гадно остави Чарли, можеше да не се разцивря и да бяга(нищо че я гонеха вампове де), да беше измислила нещо по-умно, вместо да разбива сърцето на баща си и после да се връща. За по-натъчните и издънки да не говоря, само защото знам, че divata_airis още не е чела Eclipse и не обича спойлери ще си замълча за великото Джейкъб-Бела-Едуард (за което сигурна съм тя е чувала).
Вижте профила на потребителя
divata_airis
Admin
Admin

Female
Брой мнения : 876
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Абе #1 бс тя може да ни къса нервите ежедневно   Сря Мар 05, 2008 10:33 am

Ооо, съмишленици най-накрая!!! АЗ тая жена съм я проклела...Не я мразя, ама ме нерви ужастно много. Супер егоистично диване е, щото не искала да остава сама и се метна де сети при Джейк, ама не тя иска да очертае ясно границите, та за това и веднъж му рече " Ти знаеш ли, че всъщност си красив." - ммм, да, много добре ги учерта, та никой я не видя...И защо, защо трябваше да се мята от тия скали...Джеймс, защо не я уби бе, защо????

...In love with Thomas Dekker...Owner of John Connor's boy toy...bitten by Jasper Hale...
...totally hooked by Ian O'Shea...Future wife of Andrew Cooper...
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Абе #1 бс тя може да ни къса нервите ежедневно   

Абе #1 бс тя може да ни къса нервите ежедневно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Twilight-
Идете на: