HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 12:06 pm


Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Carlislecopy

Карлайл е главата на семейство Кълън и най-стария от тях. Създал е Едуард, Есме, Розали и Емет. Лекар е и е чест за Форкс, че е избрал да работи именно там. Невероятен специалист, истински баща и покровител за семейството си.
Роден е в Лондон някъде около 1640-1650 и е единствения син на английски пастор, а майка му умряла при раждането. Баща му бил изключително краен човек и когато протестантите дошли на власт се включил ентусиазирането в гоненията на вещици, върколаци...и вампири. Когато пасторът остарял искал да прехвърли "занаята" на сина си. Карлайл в началото бил пълно разочарование, не се справял много добре със задачата да вижда злото, там където всъщност то не съществува. Но той бил упорит и доста по-умен на баща си. Всъщност открил група истински вампири, които живеели на тайни места в града и излизали на лов само през нощта, във времена, когато демоните не били просто митове, това бил начина, по който били принудени да живеят. Хората естествено хванали вилите и факлите и тръгнали към мястото, където Карлайл ги бил видял и което било изхода на бърлогата на вампирите. Един от тях обаче ги усетил..вероятно доста древен. Вампирите подгонили хората, Карлайл бил начело на бедните хорица, по това време бил на 23 години и тичал доста бързо. Развила се гонка по улиците, двама човека били убити от вампирите, а Карлайл бил ранен. Съществата се оттеглили, а Карлайл бил оставен да кърви на улицата, точно до мъртвите си приятели. Той знаел какво ще направи баща му..ще издаде заповед телата да бъдат изгорени. Гонката на вампирите продължили, а Карлайл воден от инстинкта си за самосъхранение се добрал до една купчина картофи, където се крил за три дни.


Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot CC-1
По-късно Карлайл разбрал в какво се бил превърнал - във вампир. Не можел да се примири с това, опитвал да се самоубие по много различни начини - скачал от ужасно високи пропасти, опитал се да се удави в океана, но бил млад и силен...и е бил на ти с този начин на живот. Истински удивителното е как на този ранен етап от живота ис успявал да удържи невероятния глад на вампира в себе си.
Живота му продължава по дългия си път, но ще разберете останалото, когато прочетете книгата Smile


Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Carlislefans
1. Midnight Sun
2. Lil@h
3. divata_airis
4. Ghoul
(поискайте и ще бъдете добавени Wink )



Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Carlislereasons
бс е създал Едуард
бс е плувал от Англия до Франция
бс е най-готиния практикуващ доктор на света(че кой не иска личния му доктор да е като него?)
бс е спасявал Бела толкова много пъти...
бс е създал и Емет
бс е толкова добър приятел на Аро
б/с е основателят на рода Кълън


Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Carlislequotes



Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Carlislesongs



Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Carlisleactors
Peter Facinelli
Charlie Hunnam


Последната промяна е направена от Midnight Sun на Пет Апр 25, 2008 3:41 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Lil@h
Princess
Princess
Lil@h


Female
Брой мнения : 89
Age : 34
Местожителство : ~`~
име : ~*~
Registration date : 14.09.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 12:15 pm

Поли, естествено, че трябва да ме броиш фен. Ох, само като си помисля за Карлайл.... буги Харесва ми как Стефани го е изградила като характер и случки, въпреки, че може би има прекалено малко от него в книгите. Наистина е от по-второстепенните герои, но си ми е един от фаворитите.

Веднага адвам няколко причини:
бс е създал Едуард
бс е плувал от Англия до Франция
бс е най-готиния практикуващ доктор на света(искам и моя да е като него)
бс е спасявал Бела толкова много пъти...
бс е създал и Емет Smile
бс е толкова добър приятел на Аро(който също обичам много)

Има още много, ама..по-късно
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 12:27 pm

Хех, аднах те, слънчо Wink
Обаче причините ти ме кефят...бс е създал Едуард..хах, дам така си е, определено това е причина. Чудно ми е обаче каква ли би била песента на Карлайл? Как ли трябва да звучи? Аз веднага пък ще адна някой към актьорите. Наистина Питър Фачинели ме кефи за Карлайл, обаче Чарли Хънам ми е просто идеала. Може би, защото първо него видях по клипчетата и промотата за филма Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 5:29 pm

Мила, брой ме...Аз Карлайл много си го обичкам, бих се разболяла само и само той да ме прегледа.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 5:35 pm

Адната си, сестра Wink
Ама да те питам..то кой не би се разболял, че да отиде при Карлайл...ол, потичат ми лигите отново. Ама той миличкия е само на 23...толкова млад, с толкова дечица...тея във Форкс е нормално така да се чудят хехе Smile
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Lil@h
Princess
Princess
Lil@h


Female
Брой мнения : 89
Age : 34
Местожителство : ~`~
име : ~*~
Registration date : 14.09.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПон Апр 21, 2008 8:39 am

Което ми напомня майката на Бела само как говореше за татко вампир... "He's such a nice man… very young, though. And he looks more like a model than a doctor…"" .Не че жената няма право всъщност. Само като се сетя и не знам защо, но ми идва да почна да се смея истерично.
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeВто Апр 22, 2008 8:57 pm

Ммм, сещам се аз за тази изцепка на милото майче. Ама Бела как я гледаше тогава. Практически погледнато обаче наистина Карлайл си е повече модел..все пак е на 23 и е... ммммммммммм
Хм, дай и аз да адна една причина, че се сетих

бс дори, когато бил съвсем newborn успявал да надмогне глада си (което вампирите не го могат) за човешка кръвчица Smile
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 33
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 12:56 pm

Ей, хора и мен ме бройте! Най-после ми мина изпита и пак съм на линия. Карлайл е... любимият ми доктор (шокиращо, а?). Страхотен е! Изключителна личност! Просто това, което прави за семейството си е страхотно и заслужава адмирации. И това, че е преодолял глада си... WOW! О и една причина от мен:

б/с е основателят на рода Кълън

О, Кас, само може да допълниш, че е създал и Розали в резюмето си.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 3:32 pm

Ма сте и вие, добре ме спойлнахте - създал Емет и Розали, тва не го знаех...(щот ме мързи да чета - прочетох 5 др книги и сега чета още 2, ама сега подробности) Сама съм си виновна...ама ще наваксам, мей би тая седмица...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 3:46 pm

Таласъмче любимо, аднах те Wink
Малии, ама как съм забравила Розали..ама съм и аз...Ма нъц..ето, сещам се за Емет и Едуард...и ест женката на доктора...но не и за любимата си Розали *самобичува се*..
Полс, сист, ти скоро ще видиш...аз съм чела по диагонал тая част с историята дза върколаците, аз само имената не мога да им запомня... Но нататък става мега интересно и се чете бързо.
Сега пак ще ме избие на Карлайл вълна. И аз продължавам..стига бе..каква трябва да е песента на/за Карлайл?
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 4:01 pm

Според мен трябва да е неква супер секси...да те кара да искаш да се надрусаш с хапчета...Окей, това е откачено...Ми секси откачена песен пробъбли?
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 4:13 pm

divata_airis написа:
да те кара да искаш да се надрусаш с хапчета...
Да...това е точното определение...хахах, Полс, ще ме убиеш бе! мали
Ок, определено трябва да е някаква такава. Ама честно...аз си преравям плейлиста по няколко пъти и не мога просто да намеря някоя, която да ми бие на Карлайл
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 4:23 pm

Ооо се моа, точно седна на компа, чеки има цяла седмица да търси песен в нейната плей листа...и да се друса с хапчета много ясно...хаха. Трябва да си направим игра в която при всяко споменаване на Карлайл да мятаме по едно хапче в устата си.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 4:31 pm

Дааа "Карлайл дринкинг пилс гейм!"
Лелеййй, това е идея! Хахах, кефи ме! Сега трябав да уточним и вида на хапчетата и съм готова в тоя тред да я играя.
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 4:36 pm

Ууу аз съм много адиктед към АЦЕТИЗАЛ...не е полезно да се пие направо, ама какво да се прави...много си го обичкам. Да не говоря за Дианксит - вече не ми действа, освен ако не са 3 хапчета...тогава ми става леко весело, представям си след още 2...МММ ями...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 4:54 pm

Оллл, аз ще съм на но шпа, Ефизол....или по една чаша Упсарин...или пък оспамокс ще пия..Йеййй
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 4:56 pm

Леле, Кас...ние сме баси наркоманките...Трябва да направим нещо по въпроса...Да се надрусаме?
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 5:01 pm

Дааа!!! И след това ще ходим при Карлайл да ни лекува. Йеййййй ммммммммммм
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 5:06 pm

Това вече е план сист, предлагам масово да се надрусаме и да отидем при него - дано успеете да ме откъснете от него, щото ще си забия ноктите наслибоко в гръдния му кош.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 5:20 pm

Оукеййй. Ти как си ме представяш мен надрусана? Полс, каквото си мининка и нежничка...ще те прекълцам за да стигна до моя КарлайлчУ беее!
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 5:24 pm

АЗ съм дребно, но вредно, на моменти вадя голяма сила...Смятай сега Лий да се метне отнякъде...начи с нея на глава не излизам - доста хора е съсипала.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 5:38 pm

Хах, довечера ще я засечеш. Хаха, ами то никой не смее да излезе с Анелка на глава де.
Да се върнем на Карлайлчо. Аз лично, Полс, твоето за измянаа го приемам. Нали Карлайл и Емет бяха за мен, за теб Джаспър и Едуард...кво стана с уговорката ни? ХАйде да си направим масова гонка срещу Есме! Факли горе!
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 5:47 pm

*пали си доволно факлата* Да хванем малката кучка!!! После искам БЕЛА, щото много ама много ме нерви, след това ще се метнем на съквартиратнката ми, която просто плаче да бъде убита...* хили се като сатаната*
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Lil@h
Princess
Princess
Lil@h


Female
Брой мнения : 89
Age : 34
Местожителство : ~`~
име : ~*~
Registration date : 14.09.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 9:36 pm

divata_airis написа:
..Смятай сега Лий да се метне отнякъде...начи с нея на глава не излизам - доста хора е съсипала.
Трябва да ви предам урока, че за хора не се говори в тяхно отсъствие ангелче
И не ви е срам така да ме коментирате - аа, лошо...Дам, много човешки съдби съм затрила, но това е друга история. Радвам се за респекта, който изпитвате към мен.
Сега - стига бръщолевения! На заколение! Жени Кълън, по-добре се самоубийвайте, защото идваме ние и ще ви вземем местата! We're the new Cullen women!
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 9:44 pm

Дааа, ще ви сритаме задниците, кучки!!! Аз лично се заемам с тоя на Бела...много съм му навина...а чипиците ми тройно повече...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot   Carlisle Cullen #1,  'cause all doctors should be that hot Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Carlisle Cullen #1, 'cause all doctors should be that hot
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Twilight-
Идете на: