HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 2:11 pm

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен AnitaBlakeHCJCVariant

Фенове:
RoseRed
ani4ka_89
Дийдра


Причини:
-Очарователен джентълмен с глас, способен да те развълнува
- Начина по който казва на Анита Ma Pettie!
- Никога не се отказва от това да свали Анита
- Заради тъмно сините му очи
- Защото е вампир.
- Белега с кръста.
- Начина по който сподели силата си с Анита, въпреки Николаос
- Мъж на място, не някой сладникав лигав тип!
- Защото, както казва Анита, той е "единственият вампир повелител, който бях срещала и не бе луд по някакъв начин"



Музика:
Limp Bizkit - Behind Blue Eyes
H.I.M. - Vampire Heart


Цитати:
Гласът принадлежеше на Жан-Клод, собственик на клуба и вампир-повелител. Изглеждаше точно както се очакваше от неговия вид. Мека, леко къдрава коса, покриваща високата бяла дантелена яка на старовремска риза. Дантелата на свой ред се изливаше върху бледите му ръце с дълги пръсти. Ризата беше разкопчана широко и разкриваше стегнатите му голи гърди, обкръжени от още нагънати дантели. Повечето хора не биха могли да носят такава риза. Вампирът й придаваше извънредно мъжествен вид.
***

Взирах се решително в гърдите му. Там, почти скрит сред дантелата, се различаваше белег от изгаряне. Имаше форма на кръст.
***

Той изрече името ми така, сякаш целуваше кожата ми.
— Анита! За какво си мислиш?
Гласът му беше толкова успокоителен.
***

Гласът му бе като кадифен шепот в късните нощни часове. Дявол го взел, много беше добър!
***

Очите му бяха с най-тъмносиния цвят, който съм виждала, съвършени като небето в полунощ. Бяха тъмни и живи, но не забелязах следа от усещането за потъване, за придърпване. Бяха си просто очи.
***

Вампирът сви рамене. На светлината на факлите черната му коса изглеждаше почти пурпурна. Направо спираше дъха.
***

Гласът принадлежеше на Жан-Клод, собственик на клуба и вампир-повелител. Изглеждаше точно както се очакваше от неговия вид. Мека, леко къдрава коса, покриваща високата бяла дантелена яка на старовремска риза. Дантелата на свой ред се изливаше върху бледите му ръце с дълги пръсти. Ризата беше разкопчана широко и разкриваше стегнатите му голи гърди, обкръжени от още нагънати дантели. Повечето хора не биха могли да носят такава риза. Вампирът й придаваше извънредно мъжествен вид.

*

Жан-Клод вървеше към нас. Вампирът, господар на града. Движеше се като танцьор или котка — с плавна, плъзгаща се походка. Сдържана енергия и грация, готови да избухнат в насилие.
Не беше чак толкова висок, може би метър и седемдесет и пет. Ризата му сияеше от белота. Беше свободна, дълга, с бухнали ръкави, пристегнати на китките от маншети с три копчета. Отпред имаше само връв за завързване на гърлото. Той не я беше стегнал и белият плат само рамкираше бледите му, гладки гърди. Ризата беше запасана в стегнати черни джинси, и само това я спираше да не се вее около него като плащ.
Косата му беше чисто черна и леко се къдреше около лицето. Очите му, ако посмееш да погледнеш в тях, бяха толкова тъмносини, че изглеждаха почти черни. Бляскави, тъмни скъпоценни камъни.
Спря на около шест крачки от нас. Достатъчно близо, за да се вижда тъмният белег с форма на кръст на гърдите му. Той единствен нарушаваше съвършенството на тялото му. Или поне на тази част от тялото, която бях виждала.
— Здравей, Жан-Клод! — казах.
— Здравей, ma petite! — отвърна той.
Гласът му бе като кожено палто — пищен, мек, смътно мръснишки, сякаш само да говориш с него бе нещо мръсно. Може и така да беше.
— Не ме наричай „ma petite“ — озъбих се.
Той се усмихна лекичко, без да покаже и следа от зъбите си.
— Както желаеш!

~

Той се засмя. Смехът му бе приятен и благозвучен като скъп парфюм, който витае в стаята, след като напръсканият с него човек е излязъл. Точно такъв беше — витаеше в ушите като далечна музика. От всички вампири-повелители, които съм срещала, Жан-Клод притежаваше най-хубавия глас. Всеки си има някакъв талант.

~

В очите му проблеснаха искрици. По лицето му се разля веселие и избухна между устните му. Разсмя се с цяло гърло.
Смехът беше като бонбон: сладък и заразителен. Ако можех да бутилирам смеха на Жан-Клод, сигурна съм, че от него щеше да се дебелее. Или да се получава оргазъм.

~

Единствената ми утеха беше, че мога да гледам как Жан-Клод изкачва стълбите. Ами, осъдете ме, де!
Задните му части бяха извънредно хубави като за вампир.

~

Дългите му бледи ръце бяха скръстени на плота. Леко вълнистата черна коса, сините като полунощно небе очи, бялата риза със странните й маншети… Седнал там, изглеждаше съвършен — съвършен неподвижен като в картина. Красив като мокър сън, но не и истински. Само изглеждаше съвършен. Аз обаче знаех истината.
...
Той се усмихна — нито следа от зъби, просто прелестно движение на устните. Ако съществуваше вампирско списание, Жан-Клод щеше да е винаги на корицата.



Снимка:

Слагам различни варианти не само комиксовите снимки, а и преспективи показани от феновете на книгата.

[center]Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Jeanclaudebygwenefharkz3.th Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Jeanclaudebyangelsaint1nd2.th Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Jeanclaudebyleafofsteelbd7.th
Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Jcbanner5ws


А ето и комиксовият вариант:
Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Rltvi3


Последната промяна е направена от RoseRed на Чет Апр 24, 2008 9:41 pm; мнението е било променяно общо 14 пъти
Върнете се в началото Go down
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 2:17 pm

Бързам да се включа с първата причина, която ми идва наум. Знам, че ще прозвучи малко смешно в началото, ама карай.
Харесвам Жан-Клод, защото е точно такъв, какъвто би трябвало да бъде един вампир - очарователен джентълмен с глас, способен да те развълнува. Няма да казвам как ви мисли ми се завъртат при описанието на визията и гласа му мали
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 2:22 pm

Така ОК споко слънце дишай дълбокоооо, защото ако мислиш, че твоята причина ще се стори смешна на някой почакай да видиш моята Smile, а за другите ще изброявам после за да не стане така, че за някой не останало парченце дискусийка. Та....
- Начина по който казва на Анита Ma Pettie!

Макар да мразя френския просто като го прочета и ми става супер благо!
Върнете се в началото Go down
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 2:25 pm

Хах, да, и това го обожавам мнм Тя все му вика: "Не ме наричай така" и той след две думи пак със същото обръщение. Жан-Клод е просто уникален мнм
Ето и още една причина
- Никога не се отказва от това да свали Анита
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 2:48 pm

Ето още една и от мен. Ужасно много ми харесва как авторката описва тъмносините му очи. Не обичам сините очи, обаче в книгата са описани по такъв начин, че направо ми се изправя косата.
Върнете се в началото Go down
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 6:58 pm

Ся се сетих за една песен, която май се връзва. Ако не се връзва, да знаете, че се дължи на продължително учене по история

Limp Bizkit - Behind Blue Eyes
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 7:16 pm

Опа стой не мърдай! Сетих се за още една песен която идеално би паснала на Жан-Клод! Всъщност да де, аз няма смисъл да я пиша, понеже вече си знаете, но все пак за да няма грешки...

H.I.M. - Vampire Heart
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 8:00 pm

- Защото е вампир.
Хайде де как още не включили тази причина? Оттам идва невероятното му вампирско обаяние (макар Анита вече да не му е подвластна), безсмъртието, силата и различните му специални способности... Това че е вампир е много съществена част от личността му, shame on you че не сте се сетили досега.
Имам слабост към вампири, но, разбира се, не само за това харесавм Жон-Клод. Всъщност част от мен го харесва, а друга го мрази, той несъмнено е от мъжете, предизвикващи такива двойнствени, но силни (което е по-важното) емоции.
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 8:32 pm

Ееее Ди, не така просто с Ани действаме бавно едно по-едно да остане и за теб. За това сега ще дам още две причини да харесвам Жан-Клод!
- Белега с кръста. - не знам за вас, но мен този белег ужасно много ми допада. Още повече, че е като още едно от нещата които го свързва с Анита.
- Начина по които сподели силата си с Анита. - Беше уникално. В смисъл ОХ...тази жена ще спре ли да му се дърпа за Бога!
Върнете се в началото Go down
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 5:01 pm

Ох, белега и аз много го обичам.
Умувам от вчера над една причина - независимо как е облечен, винаги изглежда мъжествено... И Анита непрекъснато го повтаря. Laughing
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 5:17 pm

Като цяло описанията в книгата ми харесват, макар понякога да ми идват в повечко, когато се отнася до някой незначителен персонаж или нещо друго. Но що се отнася до Жан-Клод ги чета с удоволствие независимо дали се отнася до външния вид, гласа му, белега, който толкова харесвате и т.н. Ето няколко:

Гласът принадлежеше на Жан-Клод, собственик на клуба и вампир-повелител. Изглеждаше точно както се очакваше от неговия вид. Мека, леко къдрава коса, покриваща високата бяла дантелена яка на старовремска риза. Дантелата на свой ред се изливаше върху бледите му ръце с дълги пръсти. Ризата беше разкопчана широко и разкриваше стегнатите му голи гърди, обкръжени от още нагънати дантели. Повечето хора не биха могли да носят такава риза. Вампирът й придаваше извънредно мъжествен вид.

*

Взирах се решително в гърдите му. Там, почти скрит сред дантелата, се различаваше белег от изгаряне. Имаше форма на кръст.

*

Той изрече името ми така, сякаш целуваше кожата ми.
— Анита! За какво си мислиш?
Гласът му беше толкова успокоителен.

*

Гласът му бе като кадифен шепот в късните нощни часове. Дявол го взел, много беше добър!

*

Очите му бяха с най-тъмносиния цвят, който съм виждала, съвършени като небето в полунощ. Бяха тъмни и живи, но не забелязах следа от усещането за потъване, за придърпване. Бяха си просто очи.

*

Вампирът сви рамене. На светлината на факлите черната му коса изглеждаше почти пурпурна. Направо спираше дъха.
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 8:11 pm

ОК Ди ти стопли сърцето ми с всички тези цитати. Не бе лъжа разхлопа го като бедствена камбана!

Това ми е едно от любимите:
Очите му бяха с най-тъмносиния цвят, който съм виждала, съвършени като небето в полунощ. Бяха тъмни и живи, но не забелязах следа от усещането за потъване, за придърпване. Бяха си просто очи.
Върнете се в началото Go down
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeПон Апр 21, 2008 5:38 am

Аз много харесвам този
Той изрече името ми така, сякаш целуваше кожата ми.
— Анита! За какво си мислиш?
Гласът му беше толкова успокоителен.

Като си представя усещането, настръхвам.

Edit:
Ето няколко цитата и от мен
- Вампирът се засмя. Сякаш ме погали — като вихрено потъркване на животинска козина. Топло и все пак напомнящо за смъртта.
- Гласът му бе като кадифен шепот в късните нощни часове. Дявол го взел, много беше добър!
- Гласът му обещаваше неща, за които думите дори не могат да намекнат.
Обещания, прошепнати в тъмни стаи под прохладни чаршафи. Той ме
всмукна, търкулна ума ми като сладка глътка за алкохолика и усещането
беше приятно.
- Когато се разнесе, гласът му беше нисък и зловещ, натежал от тих гняв. Полази по кожата ми като леден вятър.

Засега толкова, ще има и още.
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeСря Апр 23, 2008 10:36 pm

Мммм Ди, хайде напредвай вече, че ме сърбят пръстите да пускам цитати от втората книга...Направо е уникален Жан-Клод...А мене Нед понеже ме спойлна много лошо за развитието в 16-те книги ОХ МАЙКО! Някой да ме хване, че ми се разтупа сърчицето!
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 3:56 pm

Рали, да почвам втората книга? Че аз вече я свърших Laughing .
И никакви спойлери, не ща и дума да прочитам от някоя от следващите книги. Каквото и да става не искам да знам, сама ще го прочета. Нито дума!

Жан-Клод вървеше към нас. Вампирът, господар на града. Движеше се като танцьор или котка — с плавна, плъзгаща се походка. Сдържана енергия и грация, готови да избухнат в насилие.
Не беше чак толкова висок, може би метър и седемдесет и пет. Ризата му сияеше от белота. Беше свободна, дълга, с бухнали ръкави, пристегнати на китките от маншети с три копчета. Отпред имаше само връв за завързване на гърлото. Той не я беше стегнал и белият плат само рамкираше бледите му, гладки гърди. Ризата беше запасана в стегнати черни джинси, и само това я спираше да не се вее около него като плащ.
Косата му беше чисто черна и леко се къдреше около лицето. Очите му, ако посмееш да погледнеш в тях, бяха толкова тъмносини, че изглеждаха почти черни. Бляскави, тъмни скъпоценни камъни.
Спря на около шест крачки от нас. Достатъчно близо, за да се вижда тъмният белег с форма на кръст на гърдите му. Той единствен нарушаваше съвършенството на тялото му. Или поне на тази част от тялото, която бях виждала.
— Здравей, Жан-Клод! — казах.
— Здравей, ma petite! — отвърна той.
Гласът му бе като кожено палто — пищен, мек, смътно мръснишки, сякаш само да говориш с него бе нещо мръсно. Може и така да беше.
— Не ме наричай „ma petite“ — озъбих се.
Той се усмихна лекичко, без да покаже и следа от зъбите си.
— Както желаеш!

~

Той се засмя. Смехът му бе приятен и благозвучен като скъп парфюм, който витае в стаята, след като напръсканият с него човек е излязъл. Точно такъв беше — витаеше в ушите като далечна музика. От всички вампири-повелители, които съм срещала, Жан-Клод притежаваше най-хубавия глас. Всеки си има някакъв талант.

~

В очите му проблеснаха искрици. По лицето му се разля веселие и избухна между устните му. Разсмя се с цяло гърло.
Смехът беше като бонбон: сладък и заразителен. Ако можех да бутилирам смеха на Жан-Клод, сигурна съм, че от него щеше да се дебелее. Или да се получава оргазъм.

~

Единствената ми утеха беше, че мога да гледам как Жан-Клод изкачва стълбите. Ами, осъдете ме, де!
Задните му части бяха извънредно хубави като за вампир.

~

Дългите му бледи ръце бяха скръстени на плота. Леко вълнистата черна коса, сините като полунощно небе очи, бялата риза със странните й маншети… Седнал там, изглеждаше съвършен — съвършен неподвижен като в картина. Красив като мокър сън, но не и истински. Само изглеждаше съвършен. Аз обаче знаех истината.
...
Той се усмихна — нито следа от зъби, просто прелестно движение на устните. Ако съществуваше вампирско списание, Жан-Клод щеше да е винаги на корицата.


Мда, Жан-Клод е прекрасен. Проклет, но прекрасен.
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 6:47 pm

Оу не не не ! Не съм съгласна! Жан - Клод не е проклет! Напротив перфектният мъж е...Е добре леко зъбат, но все пак перфектен от където и да го погледнеш! Само не знам Анита защо му се дърпа...Да де знам....Защото е вампир и все пак е перфектен...Като описваше как гласа му гали, като меката козина на животно...Цялата настръхнах....

Сетих се за още една причина да харесвам Жан-Клод, поне аз де...
- Мъж на място, не някой сладникав лигав тип!
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 9:17 pm

Проклет е и още как. И е мъртвец. Труп.
И все пак е сред любимите ми вампири и със сигурност любимия ми мъж от поредицата до момента.

Сещам се и за още една причина за списъка, само не знам как точно да я формулирам... Защото е... нормален? Не е откачамлка? Така де, видяхме каква е Николаос и въобще безсмъртието и т.н. влияят лошо на повечето вампири, както Анита каза... а, да, сетих се как ще го формулирам:
- Защото, както казва Анита, той е "единственият вампир повелител, който бях срещала и не бе луд по някакъв начин"
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 1:35 am

Абе труповете не говорят! А той дори вади розови бузи от време на време! Просто е уникален! И е мъж на място при него както се вика "Няма лабаво" вади ти с памук душата!
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 2:01 pm

В нашия свят, Рали, труповете не говорят. Но в света на Анита Блейк говорят. Говорят вампирите, говорят зомбитата. А човешки розовите бузи и топлина Жан-Клод добива благодарение на кръвта на живите, която пие. Може да не е баш мътвец, ама не е и жив.
Трябва да си разбрала, Рали, че много го харесвам. Просто съм обективна. Всъщност може би точно това е, което му пречи да бъде съвършен в моите очи - да бъде човек.
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 7:56 pm

Дийдра написа:
Може да не е баш мътвец, ама не е и жив.
Ей това може би е най-точното определение за съществуването на Жан-Клод. Въпреки това той си е просто прекрасен, да не говорим как ми бърка под лъжичката понякога.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен   Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Жан-Клод #1 Опасно кървав или дяволски чаровен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: