HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Зак Ефрон

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Зак Ефрон Empty
ПисанеЗаглавие: Зак Ефрон   Зак Ефрон Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 4:56 pm

Зак Ефрон/Zac Efron


Зак Ефрон 01

Закари Дейвид Алекзандър Ефрон е роден на 18 Октомври 1987 и е американски актьор и певец. Той започва кариерата си в началото на 21 век и става популярен сред младите зрители с ролите си в the Disney Channel Original Movie High School Musical, сериала на WB - Summerland, а също така и филмираната версия на бродуейския мюзикъл Hairspray. Когато говори в новините през 2006, режисьорът Адам Шенкмън описва Ефрон като "най-разискваната и най-голямата тийн звезa на Америка в момента". През 2007, точно преди да се е появил High School Musical 2, Ролинг Стоун го обявяват за "poster boy for tweenyboppers(за Бога, някой да ми каже какво значи тази дума)" и го включват в късното си августско издание.
Зак Ефрон Zac-efron3Зак Ефрон Zac-efron6Зак Ефрон Zac-efron8

Ранен живот

Зак Ефрон A18Зак Ефрон ZacPhotoshop53Зак Ефрон A20

Ефрон е роден в Сан Луис Обиспо, Калифорния, а по-късно се премества в Аройо Гранде, Калифорния. Неговият баща – Дейвид Ефрон е инженер в енергийна фабрика, а майка му – Старла Баскет е бивша секретарка в същата компания. Въпреки еврейският си произход Зак е израснал агностик(ако сте непросветени като мен, защото аз честно тая дума не я знаех какво значи, ето какво казва моя речник за агностицизма:
Идеалистическо направления във философията, което отрича възможността за познаване на обективон съществуващия извън нас свят и неговите закономерности) и никога не е бил религиозен. Той описва своето детство като нормално за такова от средната класа и има по-малък брат – Дилан. Ефрон казва, че би “перкулясъл”, ако получил 5, а не 6 в училище, той също твърди, че е бил и клоунът на класа. Бащата на Зак го окуражава да започне да играе, когато бил на 11. В последствие момчето се появява в пиеси в гимназията, работи също и в театър наречен The Great American Melodrama and Vaudeville, а също така започва и да взима уроци по пеене. Ефрон има изпълнения в пиеси като Gypsy, Peter Pan, или The Boy Who Wouldn't Grow Up, Little Shop of Horrors, The Music Man and Mame, появява се в Тихоокеанската консерватория по приложни изкуства (Pacific Conservatory of the Performing Arts) и завършва същата. Зак е препоръчан на агент в Лос Анджелис от една от неговите учителки – Робин Мечик (майката на актьорите Арон Майкъл Мечик и Ашер Мечик)

Зак Ефрон ZacPhotoshop51Зак Ефрон ZacPhotoshop54Зак Ефрон ZacPhotoshop50

Образование

Ефрон е приет в университет в южна Калифорния, но отлага записването си до пролетта на 2007, докато работи по филмови проекти. Той планира да се върне някой ден обаче там.

Зак също е завършил и Тихоокеанската консерватория по приложните изкуства, колеж който се намира в Санта Марта, Калифорния. Той му осигурява две годишно обучение, специализирано във всички отрасли на актьорството.

Зак Ефрон A17Зак Ефрон A9Зак Ефрон ZacPhotoshop52

Любопитни факти

- Ефрон има две кучета – австралийски овчерки, които се казват Дриймър и Пъпи, също така притежава и сиамска котка наречена Саймън.
- Ефрон се среща с колежката си от High School Musical - Ванеса Ан Хюджънс през Август 2007
- на 15 Януари 2008 Зак е хоспитализиран в медицинския център Cedars-Sinai в Лос Анджелис за спешна апендектомия(вадили са му апендикса с прости думи).

Зак Ефрон Zac-efron5

Филмография

High School Musical 3: Senior Year - Troy Bolton
Me and Orson Welles - Richard Samuels
Seventeen Again - Mike O' Donnell
High School Musical 2 - Troy Bolton
Hairspray - Link Larkin
The Replacements - Davey Hunkerhoff (1 епизод, 2006)
Heist - момчето, доставящо пица(1 епизод, 2006)
The Suite Life of Zack and Cody - Trevor (1 епизод, 2006)
High School Musical - Troy Bolton
Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service - Danny (1 eпизод, 2006)
If You Lived Here, You'd Be Home Now - Cody
The Derby Stallion - Patrick McCardle
Summerland - Cameron Bale (16 епизода, 2004-2005)
CSI: Miami - Seth Dawson (1 епизод, 2005)
Miracle Run - Steven Morgan
The Guardian - Luke Tomello (1 епизод, 2004)
Triple Play - Harry Fuller
ER - Bobby Neville (1 episode, 2003)
The Big Wide World of Carl Laemke - Pete Laemke
Firefly - Young Simon (1 епизод, 2002)

Зак Ефрон A11Зак Ефрон ZacPhotoshop48Зак Ефрон A19

ФЕНОВЕ:
(поискайте и ще бъдете добавени)




П.С. Направено специално по поръчка на dudenceto.
Много се извинявам за космическото забавяне, но просто сума неща ми бяха на главата и не ми остана време Smile
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Зак Ефрон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак Ефрон   Зак Ефрон Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 5:34 pm

Кас, страшно е...Точно днес гледах "Лак за коса" с това дете...аз нз защо го бях помразила, ама пак ми се вдигна в очите...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
~Gossip Girl~
Princess
Princess
~Gossip Girl~


Female
Брой мнения : 96
Age : 35
Местожителство : .::Rebel Asylum::.
име : El Rose
Registration date : 17.08.2007

Зак Ефрон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак Ефрон   Зак Ефрон Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 5:40 pm

Ох,no offencе,просто не ме кефи,много е сладникав-типичната тийн звездичка от шоуто на Мики Маус..Да не говорим за онея три филма от поредицата High School Musical,с извинение,но драйфаше ми се след петата минута и на трите,толкова са захаросани всички.
Върнете се в началото Go down
http://cemeterydrive.foruminute.com
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Зак Ефрон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак Ефрон   Зак Ефрон Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 6:34 pm

Аз принципно не съм гледала нищо с него и не мога да щажа. Вярно е сладникавичък, ама...не знам, мисля, че след 10 години като му гледам чертите добър мъж ще излезе от него Smile Ха дано Smile
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Izabelle
Princess
Princess



Female
Брой мнения : 53
Age : 30
Местожителство : DroolLand :P
име : Ели
Registration date : 13.02.2008

Зак Ефрон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак Ефрон   Зак Ефрон Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 7:21 pm

Изгледах High School Musical 1 и 2, но са ми малко от типа "филми, с които да си губиш времето". Просто не ми е интересно. Пък и нали казах - по руси не си падам обикновено. Предполагам се води сладък, ама на мен ми е направо захаросан. Кас може да се окаже права, но не съм врачка като нея geek
Върнете се в началото Go down
http://prodigal-reality.blogspot.com/
Sponsored content





Зак Ефрон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак Ефрон   Зак Ефрон Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зак Ефрон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: