HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Blood Ties-Кръвни връзки

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
~Gossip Girl~
Princess
Princess
~Gossip Girl~


Female
Брой мнения : 96
Age : 35
Местожителство : .::Rebel Asylum::.
име : El Rose
Registration date : 17.08.2007

Blood Ties-Кръвни връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Blood Ties-Кръвни връзки   Blood Ties-Кръвни връзки Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 5:20 pm

Blood Ties

Blood Ties-Кръвни връзки Bloodties

Режисьор: Allan Kroeker
В ролите: Christina Cox , Kyle Schmid, Dylan Nea, Gina Holden
Държава: Канада
Година: 2006
Жанр: Драма/ Фентъзи/ Ужаси/ Криминален/ Детективски
Blood Ties-Кръвни връзки 10639201_opr01YEL
Сюжет:Вики Нелсън е привлекателна млада жена, служител на закона в Полицията на Торонто до момента, в който не започва да губи постепенно, но сигурно зрението си. Убедена, че работата зад бюро не е за нея, тя напуска длъжността си и открива частна детективска кантора. Скоро чаровната и решителна героиня се изправя пред загадъчните трудности на първият си самостоятелен случай. Той обаче се оказва напълно необикновен, забулен в мистерии и тайства. Попаднала в един нов и непознат за нея свят на свръхестественото, Вики решава да приеме помоща на вампира Хенри и да влезе в решителна битка със силите на злото - нормални и паранормални.
Върнете се в началото Go down
http://cemeterydrive.foruminute.com
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Blood Ties-Кръвни връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Blood Ties-Кръвни връзки   Blood Ties-Кръвни връзки Icon_minitimeВто Апр 22, 2008 8:05 am

Обожавам го този сериал. Изгледах го няколко месеца преди да го пуснат по AXN. Ужасно е интересен и примамлив....и си има вампиррр Smile Хайде да не се отнасям в подробности за Хенри, че какво ще стане... Сега съм си намерила книгите, по които е правен и ще ги изчета...някой ден Smile А няма да ви казвам просто в какъв колапс изпаднах, когато разбрах, че ще го пускат в България... така щеше да имам с кого да си го обсъждам...йей..вече имам. Даже развалих съня на Izabelle като и ги пратих книгите - сори, мило моляяяя
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Izabelle
Princess
Princess



Female
Брой мнения : 53
Age : 30
Местожителство : DroolLand :P
име : Ели
Registration date : 13.02.2008

Blood Ties-Кръвни връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Blood Ties-Кръвни връзки   Blood Ties-Кръвни връзки Icon_minitimeВто Апр 22, 2008 7:51 pm

Слънчо, ти ако си ми развалила съня с нещо - ще да е било Twilight. Ама това - в друга тема. Изгледала съм само това, което са дали по АХN, защото все пак трябва да ползвам телевизора някога Very Happy Иначе за сериала - напълно игнорирам какъвто и да е комент за Хенри и неговото червено копринено бельо (това е цитат от епизод - защо ме гледате в стил о.О?) Но пък да се похваля - изпапках книгите до половината на 4тата от общо 5... и тогава дойде Туайлайт. Но пак се отнасям. Иначе Вики ме кефи - много е нахакана и е дяволски добре в работата си. Хенри е... (цитирам книгата - доста свободен превод, но се разбира за какво става въпрос, нали?) с натрупан опит от 4 и половина века. Който за каквото си мисли, дами Very Happy Но пък Селучи... Селучи е уникален - (с извинение, но пак от книга) толкова ревнува, че чак е зелен. Само един диалог от серия:

Henry Fitzroy: How do we do this? Do you hit me with phone books until I confess?
Mike Celluci: Yeah, if you like.
[points to a photo]
Mike Celluci: Ever meet her?
Henry Fitzroy: She's not exactly my type.
Mike Celluci: Oh? And, uh, what exactly is your type Henry? O negative?

Е това е то Майк Селучи. А пък за Корийн какво да кажа - радва ме момичето - приятна разлика с книгите е. Ох, просто ще се наложи да измоля да пусна тема за книгите от Айрис... Ма докато я намеря... Дам, пак се отнесох малко.
В заключение ще кажа, че имам високо мнение за сериала - радвам се, че има разлики с вампирите от, да кажем, Бъфи. А Кайл Шмид ми пълни душата.
Ооо, сега си спомням, че някъде видях някакво промо от това и си микам "Апф, сега пък каква тъпотия измислиха с вампири?" Но като кажа така, обикновено се адиктвам дори по-здраво - доказано е опитно. Хайде, вече спирам, че стана много.
Върнете се в началото Go down
http://prodigal-reality.blogspot.com/
Sponsored content





Blood Ties-Кръвни връзки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Blood Ties-Кръвни връзки   Blood Ties-Кръвни връзки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Blood Ties-Кръвни връзки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: