HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Стивън Стрейт

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Стивън Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Стивън Стрейт   Стивън Стрейт Icon_minitimeПет Май 02, 2008 12:07 am

Някой си поиска и негово, така че идва и той Smile Енджой!

Стивън Стрейт T1096024uf4

БИОГРАФИЯ


Стивън Стрейт е роден на 23 март 1986 в Ню Йорк. Расте в Гринуйч Вилидж със семейството си. Завършва Гимназия Ксавиер и се записва в школата за актьори на Стела Адлер. Още от малък мечтае да стане актьор.

Преди да бъде открит като актьор обаче, Стивън прави ранни стъпки като модел докато е още тийнейджър. Прави снимки за Details, Pop, Spoon, Surface и Vogue. Също така работи с едни от най-известните фотографи като Брус Уебър, Елън Воон Унверт и Хърб Ритс. Работата му с Уебър го изстрелва в книгата All-American: Short Stories.

Когато завършва Ксавиер е на 18 и се мести в Калифорния с надеждата да започне истинска актьорска кариера. Въпрос на време е да отиде на първото си прослушване и получава роля в Sky High , който е и негов филмов дебют.

След това Стивън подписва договор за филма Undiscovered в който се разказва за група тийнейджъри които се опитват да станат популярни. Макар самия филм да не става голям хит в бокс офиса, критиците се наслаждават на Стивън в ролята на Люк Фалкън. Във филма взима участие и нова звезда и певица Ашли Симпсън.

Времето му най-накрая настъпва, когато получава предложение за главна роля в хоръра The Covenant, където играе ролята на Кейлъб Денвърс. Филма се превръща в голям хит в отделни части на света и феновете научават за истинските актьорски заложби на Стивън. Дори критиците са силно впечатлени от него.

Стивън Стрейт 2005undiscovered0091yn1mt5


Освен с участието си в модата и актьорството си, Стивън е познат на много хора, като певец. Той е основен вокал в бандата The Tribe, но е временно заместен заради натоварената си филмова кариера и претрупаните графици. Той изпълнява някои от песните към ОСТ-тата на Sky High и Undiscovered.



Стивън доказа, че е мутли-функционална звезда. Дори да изглежда известен той се опитва да държи славата на страна и да запази личния си живот далеч от нея. На 22 тази звезда вече е впечатлила повечето филмови, модни и музикални критици.

ФИЛМОГРАФИЯ

1. Priest (2009) (in production) .... Sheriff

2. Stop-Loss (2008) .... Michael Colson
3. 10,000 BC (2008) .... D'Leh
4. The Covenant (2006) .... Caleb Danvers
5. Undiscovered (2005) .... Luke Falcon
... aka Newcomer - Tausche Ruhm gegen Liebe (Germany)
6. Sky High (2005) .... Warren Peace
7. "Third Watch" .... Teenage Bobby (1 episode, 2001)
- Requiem for a Bantamweight (2001) TV episode .... Teenage Bobby

Self:

1. "Cinema tres" .... Himself (1 episode, 2008)
... aka Informatiu cinema (Spain: Catalan title)
- Episode dated 8 March 2008 (2008) TV episode .... Himself
2. "Entertainment Tonight" .... Himself (1 episode, 2008)
... aka E.T. (USA: informal title)
... aka ET Weekend (Australia: weekend title)
... aka Entertainment This Week (weekend title)
... aka This Week in Entertainment (USA: weekend title)
- Episode dated 6 March 2008 (2008) TV episode .... Himself
3. Breaking the Silence: Exposing the Covenant (2007) (V) .... Himself


ГАЛЕРИЯ

Стивън Стрейт Stevenstraitov5.th Стивън Стрейт F2rf9.th Стивън Стрейт 10000080306092127955widar5.th Стивън Стрейт Stevenstrait002dn6.th

Стивън Стрейт 169848pmxifo82s5ym7.th Стивън Стрейт F1kn4.th Стивън Стрейт Xm4oo2kwvo3.th

ФЕНОВЕ

RoseRed
Дийдра
ani4ka_89
divata_airis
Midnight Sun


Последната промяна е направена от RoseRed на Чет Май 22, 2008 12:27 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Стивън Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Стрейт   Стивън Стрейт Icon_minitimeПет Май 02, 2008 12:16 am

Ууу, Стиви, пиши ме...ПО едно време не го харесвам харади Туайла, щото тогава не харесвах Джейк, а те го бяха едва ли обявили за Джейки...Ама сега - и него и Джейкъб си харесвам...И просто няма друг, който да е по-дъбър Джейкъб Блек от него!!!
А тоя филм Заветът с него...Човече, само заради пичовете го гледам отново и отново...Иначе филма не е нищо особено...Но сладурите в него - Чейс, Тоби, Каел...ммм...Естесвено, че Стивън.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Стивън Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Стрейт   Стивън Стрейт Icon_minitimeПет Май 02, 2008 12:19 am

За всички любопитни да го чуят как пее, големият син линк е негова песен. Избрах нея, защото просто я обожавам!
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Стивън Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Стрейт   Стивън Стрейт Icon_minitimeПет Май 02, 2008 12:23 am

Ралии, как може, трябваше автоматично да ме включиш в списъка на феновете! Стивън Стрейт Icon_lol *опива да си вземе купичка за лигите* Ако не друго, Стивън е адски... всъщност секси не ми се струва най-подходящата дума... алфа-мъжкар? Стивън Стрейт Icon_lol Както и да е го нарека го притежава и определено ми харесва. А снимките, не знам къде си ги намерила, но ще трябва да те тормозя за още, защото са страхотни, а аз моите изридвания не додахо особен резултат.
*премълчава няколко палави мисли*
Стивън беше най-хубавото в The Covenant и - което смятам скоро да проверя - предполагам е най-хубавото и в 10 000 b.c., а? Абе хубаво момче. Мъж. И гласът му е хубав.
Стивън Стрейт 386826
Само едно ме тормози - още преди да го гледам в The Covenant го бях харесала някъде, но не мога да се сетя къде, а от изброените в биографията му филми мисли че съм гледала само гореспоменатия Стивън Стрейт Icon_rolleyes ...
Както и да е. Пиши ме към феновете. И прати малко снимки по скайп, няма начин да нямаш Стивън Стрейт Icon_cool .
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Стивън Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Стрейт   Стивън Стрейт Icon_minitimeПет Май 02, 2008 12:32 am

Тихо да не те чуе някой! Мръснишките мисли на скайп да не развращаваме народа! Направи гооооляма грешка сега скайпа ти ще умре от флууд снимки на Стив!
Иначе за филма най-вероятно си го гледала в Sky High там особено като мята огнените топки е супер секси! Лелел още от тогава ми текат лигите по него!
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Стивън Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Стрейт   Стивън Стрейт Icon_minitimeПет Май 02, 2008 11:57 pm

Оки...СтивънчУУУУ обичкам гооо
Моя слабост е този човечец от близо година насам. Всичко започна, когато един ден нямах какво да правя и погледнах в някакъв забутан тракер кои са най-теглените филми. Е, един от тях се оказа The Covenant, сюжета ми се стори интересен за убиване на време и го изгледах. Ок, оказа се че до такава степен съм била забила очи в Стивън, че трябваше да гледам филма още веднъж за да видя кой всъщност е Каел Шмид(друга любим ми сладуркувец), да не говорим, че чак при второто гледане разбрах, че тоя новия им съученик е лошия. Чудя се и аз какво съм била разбрала от този филм..а, да, че го има Стивъъннн! Ужасно чаровното момче, с това ми ти божествено гласче и глуповата някак си усмивка. Ммм и там го има с един потник такъв беличък в оня бар, ахмулемайкооооооо!
От няколко години и нещо пък, когато още се въртяха рекламите на Sky High за кината и там имаше един филм акк е правен се каня да си го сваля този филм, ама все не ми се отдаваше възможност. И един ден се присетих за него и викам "Ще дърпам"..и го дръпнах...и що да видя? О, мойто Стивчи и там играе. Олейй, колко ме е кефил в Скай Хай не е истина. С кичурите и огнените топки...и отново онзи поглед. Тогава допълнително се зарибих.
Няма пък да споменавам, чезаради Стивън(който според Стефани Майер е идеалния Джейкъб) заобичах Джейкъб и намразих Едуард(той пък щото ще е оня кривчо Робърт Патинсон), но естествено...Стивън не е Джейк, но само във филма..в главата ми си е той.
И да...момчето е невероятно секси...Божке ле, ако не и повече. Ма на някои снимки прилича леко на....хахах"Джейкъб иска мръвка", имаше един подпис със Стивън дето беше идеален за тоя надслов.
Бройте ме за фен, обожавам го!
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Стивън Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Стрейт   Стивън Стрейт Icon_minitimeСря Май 21, 2008 2:02 pm

Току-що прпиключих с гледането на The Covenant лиги Първо ще кажа, пиши ме и мен към феновететттт А пък после ще трябва да се цензурирам или да ми сложите една голяяяма червена точкаангелчеТози човек е просто страхотен, като се започне от гласа му и се стигне до някои части на тялото му, но за това по-въздържано, има малки деца във форума.мали
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стивън Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Стрейт   Стивън Стрейт Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стивън Стрейт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: