HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Питър Фачинели

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Питър Фачинели Empty
ПисанеЗаглавие: Питър Фачинели   Питър Фачинели Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 10:00 am

Питър Фачинели

Питър Фачинели Untitled-3

Биография

Роден на 26 Ноември 1973, Питър Фачинели ни е най-добре познат от участието си в сериала на Фокс – Луда надпревара(Fastlane), който е бил излъчван и по родната ни телевизия. Но пък кой може да забрави ролята му на Майк Декстър в “Can't hardly wait” или пък тази на религиозния Боб в “the Big Kahuna”, където той работи със звезди като Кевин Спейси и Дани Девито. Питър винаги избира толкова различни роли, които да играе, така че никога да не може да се предположи кой ще е следващия му проект.

Питър Фачинели Th12Питър Фачинели Th4Питър Фачинели Th7Питър Фачинели Th1Питър Фачинели Th5

Високият 5'10"(мм…честно, по моите сметки тома е някъде 155см и половина…което значи, че Пийти е миньонче…ма, мамка му, не ми се вярва…нз, най-вероятно някой се е объркал..и то яко, ма може и да не е…знам ли и аз/зарежете теорията, Белс ме светна в математиката 5 фута=152.4см+10инча=25.4см са 172.8см..приблизително 173см...оки, миличък..не си миньонче..успокоих се, не че имаше шанс да си... мали ) Фачинели е отрасъл в Озон Парк, Куинс, щата Ню Йорк в богато семейство с италиано-американски произход(Ейй, знаех си, че има нещо мафиотско в тоя човек. Е кажете ми, не ви ли прилича на някой от коза ностра?), заедно с трите си по-големи сестри. Той посещава гимназията(от тези, които са специално за да те подготвят за колеж) “Св. Францис” във Фреш Медоус, щата Ню Йорк, а по-късно учи актьорско майсторство в “Atlantic Theater Company” в града Ню Йорк. Част от неговите учители са – Уилям Х. Маси, Фелисити Хъфман, Жанкарло Еспозито и Камрин Менхейм. Инстинската му любов към Лос Анджелис се появява, след като завършва училище и тръгва след мечтите си.

Питър Фачинели Th21Питър Фачинели Th9Питър Фачинели Th10Питър Фачинели Th15Питър Фачинели Th14

Фачинели среща бъдещата си жена – Джени Гарт на снимачната площадка на “Unfinished Affair”. Те се женят на 20 Януари 2001. Той все още живее в Лос Анджелис с жена си Джени и прекрасните им дъщери – Лука Бела(Luca Bella), родена на 29 юни 1997; Лола Рей, родена на 6 декември 2002 и Файона Ив, родена на 30 септември 2006 (Брейй, ама тея хора въобще не са си губили времето ако питате мен. Май всеки път като са имали по-сериозен проблем в брака Дженито е раждала по едно чаве. Пък гена на Пийти слаб и не може му се роди момченце…миличкия ми той..)


Питър Фачинели Thpeterkissing

Филмогpафия

Тук - IMDB.com

Питър Фачинели Amordaminhavida

Интересни факти
- Питър е вегетарианец (окей, тоя човек вече не е реален...)
-Обича да пътува
- Не се е интересувал от актьорството преди колежа
- Тренира отборите по бейзбол и футбол на дъщерите си(освен всичко е и любящ супер татко...малей)
- Обича стари коли
- Взима уроци по кунг фу в северен Холивуд(чеки..сега може и да се бие...аре стига бре)

Фенове
1.Midnight Sun
2.ani4ka_89
3.divata_airis


Последната промяна е направена от Midnight Sun на Нед Май 04, 2008 10:50 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Питър Фачинели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Фачинели   Питър Фачинели Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 10:15 am

Ох, тоя човек си го спомням от сериала по БТВ - Луда надпревара май беше. Отдавна го даваха, ама оттогава много му се радвам. Според мен е харизматичен и напълно го подкрепям за старите коли Laughing
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Питър Фачинели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Фачинели   Питър Фачинели Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 10:30 am

Оооо Луда Надпредава, заради него се гледаше само...И всеки път изпадах в колапс...хаха. Ама нз защо бях останала с впечетление че е моята зодия....сега се оказва че е СТрелец...хаха...нема лошо, по-добре - ние сме проклети иначе.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Питър Фачинели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Фачинели   Питър Фачинели Icon_minitimeПон Юни 09, 2008 11:38 am

Доколкото помня, а и като му гледам биографията - гледала съм го само в Луда надпредавара. Но това ни най-малко не ми пречи да изглеждам така като го видя лиги .
Цитат :
- Питър е вегетарианец (окей, тоя човек вече не е реален...)
Стига бе, що за мъж е мъж, който не яде месо Laughing ?
Като изключим това биографията му не звучи никак зле и като гледам ще бъде най-голямата радост за окото в каста на Twilight. А дано прочета книгите преди да съм гледала филма.
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
Sponsored content





Питър Фачинели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питър Фачинели   Питър Фачинели Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Питър Фачинели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: