HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Опитах, препоръчвам ти

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Опитах, препоръчвам ти Empty
ПисанеЗаглавие: Опитах, препоръчвам ти   Опитах, препоръчвам ти Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 11:32 pm

Тук, казвам аз да си обменяме опит относно готините козметични продукти, които сме открили. Въобще всичко, от което досега сте доволни, споделете го с нас и ни разкажете, защо ви харесва примерно повече от друго подобно Wink

Ами аз като начало съм доволна от някой продукти на AVON, главно за почистване на лицето-ползвам един от серията Клиърскин с микро капсули и крема за ръце с глицерин също не е лош, ама братчетка ми е намерила един страшен на Bilka-ухае на дъвки и бонбони, много ме кефи. Иначе много харесвам тоалетното мляко на Nivea, към осем и нещо е, ама е страшно.лиги

Затова се сещам засега, давайте вие
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Опитах, препоръчвам ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опитах, препоръчвам ти   Опитах, препоръчвам ти Icon_minitimeПет Юни 15, 2007 12:40 pm

Е тука мога да изпиша адски много. Значи така почвам ги по ред на номерата Smile
Dove - обожавам аромата на сапуна Fresh touch, съответно използвам него и душ гела в банята, но за страхотно гладка мека и бляскава кожа използвам боди гела Dove Silk ефекта е повече от страхотен.
AVON - понеже съм представител и няма как да не се изкуша ползвам новото червило и дебелите моливи сенки доволна съм много дори не ми се налага да ползвам гланц. Също така крем за ръце, тампони за почистване на лице Клиин Скин, парфюм Айлънд Вибе, и многото им боди спрейчета с най-различни аромати.
Oriflame - автогол и тук съм представител. Течните им сенки и 3Д червилото от каталог юни са повече от страхотни. Също така парфюмите Воларе спринг флоуерс с аромат на люляк и Елви. Както и интимния им крем.
Carfree - новият им интимен гел с аромат на алое е просто страхотен.
Върнете се в началото Go down
*Heaven_Girl*
Moderators
Moderators
*Heaven_Girl*


Female
Брой мнения : 288
Age : 37
Местожителство : Varna
име : Denitza Nikolova
Registration date : 26.05.2007

Опитах, препоръчвам ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опитах, препоръчвам ти   Опитах, препоръчвам ти Icon_minitimeПет Юни 15, 2007 2:35 pm

Аз лично от Ейвън съм мн доволна.Особено от ония гланц,дето е с промящ се цвят.Напоследък все ми е с мене.Сега най-ме кефи серията с тоалетно мляко и душ-гел,която е с ромата на кокос и папая.Повечето ми козметика за тяло е на Ейвън.Иначе за гриможете сам с Мейбалин,новия им фон дьо тен с вода мн ме радва.
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Опитах, препоръчвам ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опитах, препоръчвам ти   Опитах, препоръчвам ти Icon_minitimeВто Апр 22, 2008 1:28 pm

Много съм доволна от продуктите на Garnier. Досега не съм ползвала много от тях, но тези, които съм, са страхотни.
Например смених няколко марки тоалетно мляко, но все не беше идеално, а новото ми на гореспоменатата марка определено е.
Вчера си взех и лусиона за постепено придобиване на тен, онзи новия, който все рекламират. Усещането, когато се намазах, беше много приятно, кожата ми направо сияе и със съвсем естествен и равномерен цвят. Дотук със загубата на време в разходки до солариума!
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Опитах, препоръчвам ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опитах, препоръчвам ти   Опитах, препоръчвам ти Icon_minitimeВто Апр 22, 2008 7:52 pm

Оу да! Съгласна за Garnier! Ползвах им крема, а сега минах на тъмносинята серия за здрава и хубава кожа. Адски съм доволна. Сега обаче за крем ползвам на Nivea Aqua beauty както и околоочният крем...Супер доволна съм, както и от спрея за коса на Ейвън ябълка и овес.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Опитах, препоръчвам ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опитах, препоръчвам ти   Опитах, препоръчвам ти Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Опитах, препоръчвам ти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: