HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дженсън Ейкълс

Go down 
+15
Brooke*Davis
baby_bianca
dudenceto
kremitoo
Mrs.Ackles
Dark Angel
ani4ka_89
Faith
Your_Valentine
Дийдра
Midnight Sun
Lex
RoseRed
~HoTChicK~
divata_airis
19 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПон Май 28, 2007 7:16 am

Дженсън Ейкълс 1JA3

БИОГРАФИЯ

Той е роден на 01.03.1978г. в Далас, Тексас в семейството на Роджър Алън Ейкълс и Дона Джоан Шафър. Пълното му име е Дженсън Рос Ейкъл и е висок 1,85 см. Дженсън се съсредоточава върху актьорската си кариера през 1996г. след като се дипломира в Lloyd V. Berkner High School в Ричърдсън. През 1997г. получава роля в сапунения сериал Дните на нашия живот като Ерик Бради, за която и печели награда през 1998г. като най-добра изгряваща звезда.


След като напуска Дните на нашия живот Дженън напуска Ванкувър, за да се присъедини към екипа на Джейм Камеран и неговата продукция Черния ангел през 2000г. През 2003г. се появява като специален гост няколко пъти в популярния по това време Кръгът на Доусън в ролята на Си Джей. През 2002г. той се завръща във Ванкувър и става популярен с участието си в Смолвил. Неговият герой е помощник треньор в училищния отбор и има връзка с бившето гадже на Клар Кент-Лана.


През 2005г. той се завръща със сериала "Supernatural" в ролята на Дийн Уинчестър, който заедно с брат си Сам се отправя на лов в търсене на паранормални същества, с които да се справят.


Дженсън Ейкълс 34nihw6




ФИЛМОГРАФИЯ




Ten Inch Hero (2007) (post-production) .... Priestly
"Supernatural" (2006) .... Dean Winchester
Devour (2005) .... Jake Gray
"Smallville" (2005) .... Jason Teague
The Plight of Clownana (2004) .... Jensen
"Still Life" (2004) .... Max Morgan
"
Dawson's Creek" (2003) .... C.J
"Dark Angel" (2002) ... Alec/X5-494
Blonde (2001) (TV) .... Eddie G
... aka Marilyn Monroe (
Canada: French title)
"Days of Our Lives" (1965) .... Eric Roman Brady #6 (1997-2000)
"Cybill"
- The Wedding (1997) .... David
"
Sweet Valley High"
- All Along the Water Tower (1996) .... Brad
"Mr. Rhodes" (1996) .... Malcolm



Дженсън Ейкълс Jensen




ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ







- Той носи лещи


- Родителите му мислели да го кръстят Джъстин, но в последния момент го променили на Дженсън.

- Пее и свири на китара.
- Той пее беквокалите в албума на своя добър приятел Стив Карлсон.
- Преди да заснемат епизода на Supernatural "Scarecrow" той и партньора му в сериала Джаред Падалаки са се били с ябълкови пайове.
- Дженсън е бил поканен от Дрю Баримор да се включи в актьорския състав на продуцирания от нея "Целуни ме", но той бил прекалено зает с Дните на нашия живот и не успява. Ролята получава Майкъл Вартан.
- Баща му също актьор, но не толкова известен. Участвал е само в пиеси поставяни в околността на Далас. Играл е в Walker, Texas Ranger and Dallas.
- Той харесва даласките каубои и винаги, когато има възможност гледа предаванията им по телевизията.
- През 1996г. се дипломира в L. V. Berkner High School в Ричардсон.
- Неговия талисман е овен ( и подозирам, че е този, който носи в сериала Supernatural )
- Любимият му предмет в училище е Алгебрата.
- Заедно с колегата си Падалаки си скрояват забавни номерца и извън сцените на сериала.
- Ако има едно желание, Дженсън би искал да може да лети.
- Получил първата си кола, когато бил на 15 и я боядисал сам.
- Номиниран е за Еми през 1998, 1999 и 2000г.
- През 2004г. Дженсън е бил ексклузивен продуцент на филма The Plight of Clownana.
- Модел за подражание на Дженсън е собствения му баща, защото му дава много добри съвети и има страхотно чувство за хумор.
Дженсън Ейкълс Purepefectionqw5
- Премества се в Ел Ей през 1996г. след като се дипломира.
- През 2003г. е в листата на YM magazine's под номер едно като най-секси момче за 2003г.
- Най-ценната вещ за Дженсън е огърлицата му, направена в чест на негов най-добър приятел, който починал в автомобилна катастрофа, заради пият шофьор
- Дженсън е играл в баскетболния отбор Hollywood Knights .
- През юни той започна (а вече и завърши отдавна) снимките на Ten Inch Hero, в който играе ролята на Пристли.
- Докато снимат епизода "Bugs" от сериала Supernatural той е ужилен от пчела.
- Във втата сериала-Черният ангел и Свръхестествено Дженсън има зъл двойник. В първия е негов клонинг-Алек, който става сериен убиец, а във втория е променящ формата си, който се превръща на него и убива и наранява хора.
- Той е добър приятел с Алона Тал, Лиам Реймс и Christian Kane.
- Предлагали са му да участва в Ясновидката Тру като любовна авантюра на Илайза Душко, но той предпочел да се захване със Смолвил. В края на краищата Eric Christian Olsen дал ролята на друг, като променил името на героя на Дженсън.
- Дженсън е направил реклама за Nabisco,Wal-Mart магазините и за Radio Shack Electronics магазините.
- Той планирал да стане психотерапефт, преди да се премести в Ел Ей и да опита да даде шанс на кариерата си като актьор (всички сме му много благодарни)
- Дженсън обича суши.
Дженсън Ейкълс Round7bannercopy
- Най-лошото му качество е, че иска винаги да е пръв.
- Той обича да работи с Джеймс Камеран.
- През 2005г. той е в листата на Inside TV Magazine's "- "50 най-горещи нови лица" под номер 2, веднага след Уентлърт Милър
- Дженсън би искал да живее в Tahiti, Швейцария или в Cinqa Terra, Италия.
- През 2005г. той и неговия партньор Джаред Падалаки са избрани от читателите на сп. People за Най-сексите ловци на духове.
- Имало слух, че ролята на Клар Кент в Смолвил ще се играе от него, но по-късно той получил ролята на любовното увлечение на Лана Ланг.
- Хобита му са спортуване, игране на видео игри и да релаксира с приятели.
- Харесва драматичния сериал The Practice.
- Възхищава се от играта на Харисън Форд и Мег Райън,Антъни Хопкинс, Джим Кавизел, Бен Стилър, Брат Пит и Юън Магрегър
- Актрисата, с която иска да има любов е Дженифър Конъли.
- През октомври 2005г.TV Guide го нарича новият Брат Пит.
- Като дете обичал да гледа Thundercats.
- През 2002г. той излиза с Lisa Rideg
- Той обича кънтри музика. Любимият му музикан е Garth Brooks
-Дженсън обича бира.
- Момичета се възхищават най-много на чувството му за хумор.
- Голямата му любов е футбола.
- Когато го попитали какво харесва най-малко в себе, отговорил-косата.
- Той е бил под номер 26 в колонката на 50-те най-секси мъже в телевизията.
- Той много обича фотографията.
- Казва, че любимият му град е Остин, Тексас.
Дженсън Ейкълс 35d7ef67abde382d4ed2906b69d87b99f5b
Любимо време през годината: Коледа, заради празниците, студа, светлините и духа.
Любима песен:Leonard Cohen's Hallelujah изпълнена от Jeff Buckley.
Любимо тв предаване:West Wing.
Любимо място за почивка:Бора Бора и долината Напа
Любима марка облекло:Abercrombie & Fitch cap
Любим баскетболен играч: Стив Наш от Феникс Сънс, а любимият му отбор е Далас Маверикс, от който Наш е прехвърлен в Феникс.
Любимо СД:Steve Miller Band's Greatest Hits
Любима песен:Freebird by Lynyrd Skynyrd
Любими актриси: Ашли Джъд и Одри Тоту.
Любими актьори: Джони Деп и Пол Нюман.
Любима храна:бифтек
Дженсън Ейкълс Supernatural041copy

ФЕНОВЕ
1.divata_airis
2.~HoTChicK~
3.RoseRed
4.Lex
5.cassie
6.Дийдра
7. Your_Valentine

8. Faith
9.ani4ka_89

10.Dark Angel
11. Mrs.Ackles
12.dudenceto
13. baby_bianca
14.Brooke*Davis
15. Aurora
16. kati

Сега е ваш ред, ако сте фен на Дженсън просто пишете "брой ме" и защо го харесвате и аз ще ви ключа във фенлистата Wink


Последната промяна е направена от divata_airis на Съб Май 03, 2008 2:06 pm; мнението е било променяно общо 17 пъти
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
~HoTChicK~
Sweet Angel
Sweet Angel
~HoTChicK~


Брой мнения : 5
Registration date : 29.05.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeЧет Май 31, 2007 11:16 pm

Брой ме и мен! Дженсън е просто невероятен!!! I love you
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 12:28 pm

За мен това е най-разтреперващия и въздействащ мъж. Обожавам го Smile
Върнете се в началото Go down
Lex
Sweet Angel
Sweet Angel
Lex


Брой мнения : 21
Registration date : 04.06.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПон Юни 04, 2007 7:11 pm

Очи, коса, усмивка, ръце - Мъж та дрънка! Брой ме! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПон Юни 04, 2007 7:14 pm

Построй листата та феновете така


cassie



1.divata_airis
2.~HoTChicK~
3.RoseRed

Аз съм най-голямата от всички Wink
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 2:37 pm

cassie написа:
Аз съм най-голямата от всички Wink
Хмм тук можем да поспорим Wink .

Брой ме, divata_airis.
Харесвам Дженсън по безброй причини. Харесвам усмивката му, гласа му, ръцете му, сладките физиономии, които прави понякога, чертите на лицето му, устните му, косата му, дори луничките му, харесвам и името му, смятам че е добър актьор, има невероятно тяло... He's just soooooo adorable!
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
Your_Valentine
Sweet Angel
Sweet Angel
Your_Valentine


Брой мнения : 49
Registration date : 27.05.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeВто Юни 19, 2007 11:53 pm

Момиче, имам чувството, че мислите ми четеш. Щях да казвам нещо от сорта...ам ще ви кажа две мои мнения, които смятам, че отговарят на истината. Първо на първо, Дженс е създаден не от бог, ами от дявола...прекалено красив е, дявола всичко е сложил, в коктейла му, само за да се фука...и по дяволите успява. Добрем...забравих втората причина, но да кажем, че първата стига. Хах.
Върнете се в началото Go down
Faith
No Saint
No Saint
Faith


Female
Брой мнения : 169
Age : 30
Registration date : 18.06.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeСря Юни 20, 2007 10:03 am

O бройте ме и мен..Направо го обожавам..Има ли по-прекрасно същество? Не..Страхотен е
Върнете се в началото Go down
http://www.funforum.hot4um.com
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 4:25 pm

Брой ме и мен!!! ЗА Дженсън само хубави неща мога да кажа. Като се почне от усмивката му, та се стигне до всичките му малки и сладки жестове, обожавам го.
Върнете се в началото Go down
Dark Angel
Princess
Princess
Dark Angel


Female
Брой мнения : 92
Age : 32
Registration date : 24.06.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 8:22 pm

БРОЙТЕ МЕ любов !!!Обожавам го,обичам го абе просто съм луда по него.Перфектен е от където и да го погледнеш недостатък неможе да се намери.Невероятни очи,обожавам усмивката му просто само като го видя да се усмихва и ми става едно хубаво I love you тялото ТЯЛОТО какво да говорим божествено,страхотно,невероятно,прекрасно хихих просто той целия е БОЖЕСТВЕН lol!
Върнете се в началото Go down
Mrs.Ackles
Sweet Angel
Sweet Angel
Mrs.Ackles


Female
Брой мнения : 27
Age : 31
Местожителство : Пловдив
Registration date : 27.07.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 12:55 pm

cassie написа:
Построй листата та феновете така
Аз съм най-голямата от всички Wink
О, не... не мисля така.

Веднага ме записвайте във феновете. :oops: ммммммммммм обичкам гооо Аз не го харесвам, не го обожавам, аз съм влюбена в НЕГО! любов Той не е човек.. направо не мога да си го обясня. Как е възможно някой да е толкова съвършен?? То не е лице, не е тяло, не е глас... уха Умирам за него!!! Давам всичко за него, толкова съм вманиечена.. Обожавам усмивката му, толкова е чаровна и изящна.. обичкам гооо Гласа му е страшно секси (както и той самия целувка ).. Ох, Господи.. като заговоря за него и нещо ми става, ама предполагам, че е нормално.. :oops: Rolling Eyes Щом го видя и лигите ми започват да текат.. Още преди да стигна до заветната 13-та серия на 1-ви сезон (уникалната секс сцена с Каси), си намерих целия момент в youtube и го гледах всеки Божи ден.. Полудяла съм на тема Дженсън. На приятелките ми не им се занимава тепърва да почват да гледат сериали, но аз продължавам и продължавам да им говоря за Supernatural и за моя възлюбен. Влязла съм им под кожата. изродче Сигурна съм, че няма нито един човек, който може да го замести по някакъв начин - абсолютно НЕЗАМЕНИМ е, ЕДИНСТВЕН... Уникат! любов Всеки път, когато си пускам някое интервю в youtube, правя едно и също - сядам на стола, хващам една възглавница, захапвам я, и гледам... лиги Гледам и се чудя как може винаги да изглежда по този начин (сещате се кой хапи ). Толкова е сладък.. обичкам гооо лиги лиги
Аз викам да приключвам, че направо се олях.. лееко прекалих в излиянията си... Rolling Eyes
Усещам, че Дженсън ще продължи дъъълго да присъства в мислите ми. Какво говоря.. той тотално ги е завладял. ммммммммммм I love you Лове Мечтая за него във всяка свободна минута! любов
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 1:00 pm

Ехей, не се притеснявай да прекаляваш в словоизлиянията си, нали за това сме се събрали уха А, момчето няма равен просто дявол
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Dark Angel
Princess
Princess
Dark Angel


Female
Брой мнения : 92
Age : 32
Registration date : 24.06.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 1:43 pm

олеее Mrs.Ackles -страхотно словоизлеание беше това евала пляскане всичко дето го каза си е вярно,просто набара думичките,невероятен е този човек-даже незнам дали мога човек да му казвам толкова е префектен мексиканската вълна само да седиш и да си го зяпаш и да не мислиш за нищо друго освен НЕГО,просто да си оплакнеш очите,ей за тва е създаден той,такъв перфектен и сладък,умопомрачителен обичкам гооо обичкам гооо обичкам гооо
Върнете се в началото Go down
Mrs.Ackles
Sweet Angel
Sweet Angel
Mrs.Ackles


Female
Брой мнения : 27
Age : 31
Местожителство : Пловдив
Registration date : 27.07.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 2:33 pm

divata_airis написа:
Ехей, не се притеснявай да прекаляваш в словоизлиянията си, нали за това сме се събрали уха А, момчето няма равен просто дявол
Ок, за миг не притесних, че наистина съм прекалила... пррр Very Happy Но в крайна сметка така си се чувствам.

Dark Angel написа:
олеее Mrs.Ackles -страхотно словоизлеание беше това евала пляскане всичко дето го каза си е вярно,просто набара думичките,невероятен е този човек-даже незнам дали мога човек да му казвам толкова е префектен мексиканската вълна само да седиш и да си го зяпаш и да не мислиш за нищо друго освен НЕГО,просто да си оплакнеш очите,ей за тва е създаден той,такъв перфектен и сладък,умопомрачителен обичкам гооо обичкам гооо обичкам гооо
Е, мерси.. :oops: хапи И ти си права, че е създаден точно за това - да си плакнем очичките, докато го гледаме.. точно така си е. Wink ммммммммммм лиги
Върнете се в началото Go down
Dark Angel
Princess
Princess
Dark Angel


Female
Брой мнения : 92
Age : 32
Registration date : 24.06.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 2:39 pm

Ами да ,немога да кажа на бялото черно Very Happy страхотен си е и да се надяваме ,че новият му филм,където е лекоооооооо пънкарски вид ще излезе и в българия нямам търпение да го видя там :shock:
Върнете се в началото Go down
kremitoo
Princess
Princess
kremitoo


Female
Брой мнения : 90
Age : 33
Местожителство : Бургас
име : Кремена
Registration date : 25.07.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeСъб Юли 28, 2007 11:24 am

Има мъже, които са създадени само за гледане... Дженсън определено е един от тях обичкам гооо
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
dudenceto
Good Girl
Good Girl
dudenceto


Female
Брой мнения : 137
Age : 31
Местожителство : София
име : Marty
Registration date : 06.08.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПон Авг 06, 2007 11:57 pm

Ооо и мене ме бройте за фен Wink Един от любимите ми актьори.Голям сладур е Cool
Върнете се в началото Go down
http://hayden-panettiere.hit.bg
baby_bianca
Sweet Angel
Sweet Angel
baby_bianca


Female
Брой мнения : 48
Age : 32
Registration date : 10.07.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeВто Авг 07, 2007 2:19 pm

мажоретка Брой ме.Той не случайно стана момче на август. любов обичкам гооо Лове парти
Върнете се в началото Go down
Brooke*Davis
Sweet Angel
Sweet Angel
Brooke*Davis


Female
Брой мнения : 24
Age : 35
Местожителство : sf
име : margarita
Registration date : 08.08.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeСря Авг 08, 2007 10:41 am

И аз присъединявам към феновете обичкам гооо Дженсън е перфектен от всякъде няма грешка в него, още се чудя как може да се роди толкова готин мъж .
Върнете се в началото Go down
kremitoo
Princess
Princess
kremitoo


Female
Брой мнения : 90
Age : 33
Местожителство : Бургас
име : Кремена
Registration date : 25.07.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПет Авг 17, 2007 7:53 pm

Явно и тук не съм казала - брой ме! Как да не си във фенклуба на мъжа с най-сладката усмивка и тяло на Бог ммммммммммм
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
Aurora
Princess
Princess
Aurora


Female
Брой мнения : 63
Age : 33
Местожителство : Karnobat
име : Chanita
Registration date : 23.09.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeПон Окт 08, 2007 11:24 am

И аз казвам БРОЙ МЕ ! Jensen Akcles определено заслужава титлата Hot boy. Майко мила нямам думи! Той е страхотен!
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:aurora_01
wild_evil_angel
Sweet Angel
Sweet Angel
wild_evil_angel


Female
Брой мнения : 28
Age : 36
Местожителство : където ми видят очите
име : Никол
Registration date : 28.01.2008

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 3:27 pm

Ооо, той е много сладък...вярно е като някакъв дявол просто...Изглежда почти съвършен. Даже не съм сигурна защо почти съвършен scratch , ама не може да е толкова готин и да няма трески за дялкане. Обаче така добре ги е прикрил че...ах обичкам гооо
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 11:20 am

Дженсън Ейкълс Birthday

Ами нашия човек днес има ЧРД как да не му го честитим бе...Дженс сланче, да си ни жив и зрав, да станеш още по-готин (тва възмжожно ли е? мали ) и да почнеш да се бръснеш по-начесто...хаха...Всички най-най... обичкам гооо
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 2:02 pm

Мда да ни е жив, здрав, прав и корав! Всичко най-хубаво и много щастие и любов с Данийл и най-вече здраве!


Дженсън Ейкълс Happy-birthday
Върнете се в началото Go down
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 3:25 pm

Оооо, съкровището има РД!!! ДА е жив и здрав му пожелавам, това все пак е най-важното. Да продължава да ни радва все така и естествено да се издига.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дженсън Ейкълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженсън Ейкълс   Дженсън Ейкълс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дженсън Ейкълс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: