HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 I am Legend/ Аз съм легенда

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

I am Legend/ Аз съм легенда Empty
ПисанеЗаглавие: I am Legend/ Аз съм легенда   I am Legend/ Аз съм легенда Icon_minitimeСря Яну 30, 2008 3:26 pm

I am Legend/ Аз съм легенда I-am-legend-bigposter
Режисьор : Франсис Лоурънс

В ролите :
Уил Смит, Чарли Тан, Алис Брага, Сали Ричардсън, Даръл Фостър

IMDB Rating : 7.4/10 от 37,459 гласа

Държава : САЩ

Година :
2007

Времетраене :
96 минути

Резюме : Робърт Невил (Уил Смит) е блестящ учен, но дори той не може да удържи опасния вирус, който безпрепятствено е засегнал целия свят. Оказал се с имунитет, Невил е последният оцелял сред останките на Ню Йорк, а може би и в целия свят.

От три години той ежедневно изпраща радио съобщения, с надеждата да намери още оцелели. Но не е сам. Мутиралите жертви на вируса - инфектираните - се спотайват в сенките, следейки всеки негов ход и чакайки своя час. Останал последна надежда за оцеляване на човечеството, Невил има своята цел: да създаде антидот на вируса с помощта на собствената си кръв. Той е сам срещу всички и времето му изтича.

Инфо: zamunda.net
Върнете се в началото Go down
papy2000
Good Girl
Good Girl
papy2000


Female
Брой мнения : 114
Age : 40
Местожителство : Sofia
име : papy
Registration date : 02.02.2008

I am Legend/ Аз съм легенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I am Legend/ Аз съм легенда   I am Legend/ Аз съм легенда Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 6:23 pm

Мммм това е един ужасно тежък филм...Отдавна не бях гледала нещо същевременно толкова просто и толкова сложно. Но няма да пиша обширно по него за да не дам някакво инфо за тези които не са го гледали.
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

I am Legend/ Аз съм легенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I am Legend/ Аз съм легенда   I am Legend/ Аз съм легенда Icon_minitimeВто Май 06, 2008 1:57 pm

По принцип вероятно бих се поотегчила да гледам половината филм един човек сам-самичък (е, има си хубаво куче, но все пак), обаче в случая изобщо не стана така. Нямаше момент в целия филм, в който да ми доскучае или да ме подразни.
Тежък или не е хубав си заслужава гледането. А Уил Смит, както може да се очаква, е страхотен в ролята. Заслужава да го включа в колекцията си ако несериозният ми приятел спец по компютрите някога ми оправи записвачката.
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
Sponsored content





I am Legend/ Аз съм легенда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I am Legend/ Аз съм легенда   I am Legend/ Аз съм легенда Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
I am Legend/ Аз съм легенда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Ревюта на филми-
Идете на: