HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Twilight #1, b/sе is Twilight again

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 9:38 pm

Е как няма да я подстриже. После ще си я удължи и готово. Не е болка за умиране, защото с парите които ще вземе... Ама всъщност може и да не вземе много пари, защото не е особено известна, но ще й стигнат за косата.
А за клипчето - ИСКАМ ГО! Вече сигурно ли е, че тези ще са актьорите?
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 10:52 pm

Значи за Джаспър още не е ...другите са там...Но аз си харесах Джаспър много...ама много...И ти видя клипчето - Как денси, шметлия...
А да ви се похваля...Чета Ню Муун...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 11:48 am

Аз не съм убедена, че Джаксън става за Джаспър, но ... Беше сладък и забавен на клипчето, но пък Джаспър си го представям различно.
Ню Муун, а? Браво, продължавай в същия дух. Не знам как си издържала толкова дълго след Туайлайт. Аз просто не можех да спра да чета.
Емет на клипчето изглежда много добре, но на картинката, която си сложила ми прилича на гей Laughing Само ме е яд, че няма да видим черни къдрици. Аз това най му харесвах от описанието в книгата.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 12:02 pm

Абе сега ще издам тайната защо не съм чела и как съм издържала. Истината е, че края на първата книга много много не ми хареса - беше в стил и заживели щастливо...Даже сега имам чувството че чета на сила, колкото да я прочета...Е аз съм още в началото...ЧРД дет се поряза тая флегма...Ох, така ми лази по нервите...Сега стигнала до трета глава, където Едуард все мълчи и тем подобни- оная си мисли, че ще я моли да тръгне с него, пък той милия ще я отсвири нямам търпение...
И все пак не ми дотяга да я чета, просто когато действието е малко мудно (а по мое мнение началото на всяка книга е малко мудно) и ми дотяга, иначе няма да отричам че ми е интерестно.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 12:49 pm

ИМАМЕ СНИМКИ НАРОДЕ, СНИМКИ...Кълна се точно сега не мога да пиша, защото цялата треперя....ОМГ всички са супер готини....АХххххххххххххххххх
Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Moviecullens1bl1

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Moviecullens2gd8

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Moviecullens3xo1
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 8:16 pm

ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ФЕНОМЕНАЛНИ СААААААА уха мажоретка парти2 Само така готин съм целувчица
СЕСТРА МИ, ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!
НЕВЕРОЯТНА СИ ....И СНИМКИТЕ СА НЕВЕРОЯТНИ.
КАРЛАЙЛ Е.....УОУУУУУУУУУУУ.... обичкам гооо лиги ммммммммммм
И ЕМЕТ И ТОЙ обичкам гооо И ДЖАСПЪР И ТОЙ...ВЪПРЕКИ ЧЕ НЕ Е ТРЕНТ обичкам гооо
РОБЪРТ СЪКС...ОТНОВО, НО МОЖЕ ДА СЕ ТЪРПИ.
НИКИ Е...БЕ НЕ МОЖАХ АД Я ПОЗНАЯ, ЧЕСТНО....УОУУ ИДЕАЛНА ЩЕ Е КАТО РОЗАЛИ. ЕСМЕ Е СЛАДУРАНА, МА МАЛКО ЧАЛНАТА МИ СЕ СТРУВА.
АЛИС Е...ХЕХЕ, СУПЕР Е ПРОСТО...ИДЕАЛНА мажоретка
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 8:24 pm

Дам, дам много се гордея че ги открих преди всички, това ще ми остане...Хаха...
Значи сега дишам малко по-нормално, май...та да си кажа и аз мнението:
Карлайл е страхотен...ама много, много, монго, много страхотен. Питър Фачинели и с черна коса ми харесваше, но сега....
*пада от стола*
Розали - аз първо като видях Ники хич не я харесах, в сми не ми биеше на Разали, но сега...както ти казах Кас, това вече не е Ники, това си е РОЗАЛИ....
Емет .- прекрасен е, аз имах опасения малко...но след клипчето и тези промота...съм в екстаз...
Джаспър - Джаксън какво за Бога са ти метнали на косата...Все тая аз пак те обичам...Ти си мой *този тризъбеца дяволито*
Алис...- мислех че трябва да има по-къса коса, но дори да имаше мисля че нямаше да бъде толкова готина като сега...СТРАШНА Е. !!!
РОБ ....Човека прилича на ЧОВЕК!!! Хората от грима са си свършили работата...Харесва ми...ДАже много, обосено където гледа лошо...ОБаче като си представя едно друго усмихнато човече и знае ли човек...В заключение - ХАРЕСВА МИ!!!
ЕМСЕ - страхотна е....Абе всичик са супер...
БТВ даже вече си направих банери и авчета...Ще ги пусна след малко....
И бтв скоро трябва да излязат и промота с Бела и Едуард...нямам търпение.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 10:13 pm

WOW!!!

Няма как да не започна от Ники - НЕВЕРОЯТНА Е!!!!!!!!!! Просто както казахте рова вече е розали. Не знам как са направили това, но ги поздравявам. Това момиче е страхотно!
Емет, о, Емет! Изглежда старахотно! Невероятен е! Вече не ме интересува, че не е с черна къдрева коса. Много е секси!
Джаспър... Абе нещо косата му...
Алис е толкова сладка с къса коса, ама защо не е черна? К'во толкова щеше да им стане да я боядисат? Но иначе е перфектна, много сладка.
Карлайл е готин, ама не мога да го възприема още.
Есме е сладурана. Не ми прилича на описаната в книгата героиня, но пък ако нямаше описание мисля, че точно така щях да си я представям. Актрсата изглежда толкова мила, също като Есме.
Робърт да си призная ми хареса. Както каза Полс добре са го гримирали. Чак икосата му май са боядисали, щото ми червенее.
Общо взето много добър избор на актьори. Вдъхват ми надежди, че филма ще се получи. Нямам търпение вече! А да знаете кога ще излиза Midnight Sun(май така се казваше)?
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 10:25 pm

Ами значи за Миднай сън нз кога излиза...точно проверих в сайта на Стефани и не пише, но за BREAKING DAWN вероятно вече знаеш че е на 02 авгус...
Тя Стеф има и още една книга - The host, която няма нищо общо с Туайла...Ама все пак...
Ти, чела ли си първа глава на Миднайдта?
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 10:54 pm

За Breaking Dawn знам, че ще е на 2ри абгуст. Просто нямам търпение да излезе, щото 3та книга ме издрази доста на някоко места.
На Миднайт сън първа глава просто не се стърпях и я прочетох, ама в своя защита ще каже, че щом се отнася до Едуард не мисля много. Много лошо се получи обаче, щото вече ще полудея. Първа книга, която ми е любима, само че от страната на Едуард... може ли да има по-перфектно нещо?!
Дъ Хост исках да я прочета, ама не я намерих в нета, а ест я няма в БГ... лошо се получава...
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 11:00 pm

БЕ Де хост...Още не е излязла...май...щото в сайта на Стеф пише да си я поръчаме предварително в Амазон...така че мисля не е .
БТВ - Good work, girls...На втора страница сме вече...ама не ни ли е кеф а????
Чакай че обещах малко творчество(не се плашете много):

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 17bc1a31
Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Image3-1
Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Image2-4
Този е любимия ми:
Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Image1-1
И авчета:
Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Ududud-1Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 88a513e6Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 B3c84185
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 8:12 am

Хей, много са яки всичките. Нямам пресдстава как ги правите тези неща, но е много яко и такива индианци като мен много им се радват.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 11:53 am

Да ти кажа това не е нищо, в един форум такива готини правят, че аз се чувствам жалка само като опитвам да направя нещо...Но се радвам че ти харесват...
Момичета, трябва да кажа, че занемарихме отново работата си...имаме причини да нищим, цитати...музика...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 7:54 pm

Е, могат хората, правят. Мен като хич ме няма само се мъча и нищо не става, ама аз и не знам на каква програмка да ги правя.
Ами не знам какво да разнищваме или по точно от къде да започнем. Мале книгите ги имало във Варна!!! Трябва да отида до мол-а. А за цитати... сега нищо не ми хрумва. За музика освен плейлиста на Стефани друго не мога да предложа:

1. "Why Does it Always Rain on Me?" — Travis
2. "I'm Not Okay (I Promise)" [video edit] — My Chemical Romance
3. "Creep" [radio edit] — Radiohead
4. "In My Place" — Coldplay
5. "By Myself" — Linkin Park
6. "Dreaming" — OMD
7. "Please Forgive Me" — David Gray
8. "Here With Me" — Dido
9. "With You" [reanimation remix] — Linkin Park
10. "Time is Running Out" — Muse
11. "Dreams" — The Cranberries
12. "Tremble for My Beloved" — Collective Soul
13. "Lullaby (Goodnight, My Angel)" — Billy Joel

Този е само за първа част от сагата.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 8:16 pm

Дам на Стеф е добра, но аз викам да сме уникални....нещо наше да си направим...Само и Кас да се метне тя ще измисли нещо...хах...
БТВ Сандра, кога ще влезеш в скайп да ти пратя клипа?
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 8:24 pm

Оооо, ако почна да я мисля ще е пълна с метъл и рок. Но може да се хвана. То дяволчето к'вот е лудо ще е много интересен плейлист Laughing
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 8:27 pm

Бе гледай ти само предлагаш някаква песен, не пълен плей лист...Само някоя, която според теб е идеална за филмчето...Хах...Това ще е лесно...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 8:32 pm

Within Temptation - Stand My Ground!!!

Когато чуя тази песен и веднага се сещам за книгата. Не само, че песента е хубава, но е и ... абе напомня ми за Кълънс, за вампири, за някакъв екшън.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 9:19 pm

Дам, дам...качвам я веднага...Това е една от любимите ми на тях...и ми напомня за клипчето с Крис и Том...*въздиш* Моя Томи...вчера гледах клипченца с него, добро дете е той...сладуран, само като го видя и сега като си помисля *dies*

https://www.youtube.com/watch?v=lZ7YQiNfZsU&feature=related

А ето какъв банер направих днес на Кристен мисля че се получи добре

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 9e40d480
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 2:45 pm

Ох, КАс как да не ти дам поводи за изсипване на катран....хахах...Гледай тая снимка...Очаквам веселата серия.

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Propertyofrhonda001rz6ex9.th
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 7:40 pm

ЧЕКИ, ЧЕКИ, ЧЕКИ, ЧЕКИ СЕГА....о.О WTF????????
НЕМ, ТОЯ ПЪТ СЪВСЕМ ЧЕСТНО ПРЕДИ ДА СКРОЛВАМ СТРАНИЦАТА ВЪОБЩЕ НЕ ЗАЦЕПИХ, ЧЕ ТВА Е РОБОБУБОЛЕЧО.. И МИ КАЖЕТЕ, ЧЕ НЕ Е КАТО БУШОН В ГЛАВАТА...АБЕ, ХОРА, ТОЯ НЕ МЯЗА НА ЩО УДАРА...КВО МАМКА МУ Е ТОВА???? ТОВА ТРЯБВНА ДА Е ЕДУАРД...Е СТИГА БЕ....СТИГААААААААААААААААААААААААААААААААААА
ТВА НЕ МОЖЕ ДА Е ЕДУАРД И 3200 ТОНА ГРИМ, ГЛЕДАЙТЕ ГО КЪВ Е. лЕЛЕ, СЪСИПАХА МИ ЖИВОТА ТЕЯ ХОРИЦА...НЕ СТИГА ЧЕ СЕ ИЗЛАГА МИЛИЯ, МА И В НЕТА ГО КАЧВАТ. АЗ СЪМ НОУ КОМЕНТ ПРРОСТО
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 8:15 pm

Кас, принавам очаквах да кажеш нещо подобно...че аз затова ги сложих бе...хаха...И едно момиче беше писало под едно клипче, в което бяха събрани тия снимки - Какво е станало с косата на РОб? Викам си, ма че ти виждала ли си въобще снимки на РОб - той на всяка втора е така...хаха Аре КАс дивей...Карлайл рулира...много е готин...Аз забранявам на Питър да си връща предишния цвят...Да не е посмял боксьор

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Propertyofrhonda007rw9.th Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Propertyofrhonda004pw8.th
Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Propertyofrhonda006qv1.thTwilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Propertyofrhonda005rb1.th
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 8:43 pm

ОХ, МАМИНИТЕ ТЕЕЕЕЕ. ТОЛКОВА СТЕ МИ БЛАГИЧКИ - ОБИЧАМ ВИ. КАМ Е СУПЕР, ПИТЪР Е РАЗКОШЕН **ТЕКАТ ЛИГИ** ОХМАЛЕЕ, НЕВЕРОЯТНИ СА обичкам гооо ТОЛКОВА РАЗЛИЧНИ И ТОЛКОВА ПО-ГОТИНИ ОТ ГРЪМНАИЯ БУШОН!!! МОМЧЕТА, ОБИЧАМ ВИ!!!
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 8:51 pm

ЕТо сега ако имах ме кипър лист щеше да поистакаш да бъдеш кипър на Карлайл...хаха То принципно можеш да си кипър на Карлайл и на Питър...бе голяма бълъщина е...Ама ще е супер...И на цитати може да си кипър...Ох, майко аз искам да съм на ТОМ!!!!Хаха...Ма сега Кас, признай си...Питър е супер с руса коса...е можеше и Чарли да бъде...на ръба съм да пусна една любима моя снимка, която според мен е точния Карлайл...
Но аз съм си адиктет до Джаспър...макар че от промото като чели има нещо невъзможно да бъде описано на главата си...и пак ме кефи бе...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 9:17 pm

Е постни снимката на идеалния Карлайл де!!! Аз ти казах, че ако на тея снимки беше Чарли щях със сигурност да крещя от кеф, ама и на Питър съм пре-доволна!!! А като става дума за кийпър листи съм сигурнаст ще поискам да съм пазител на косата на гръмналия бушон. Ама си права...ще искам и да съм кийпър на Карлайл....и на няколко цитата....ейййй, искам кийпър лист значииии мажоретка Измислих си доста неща, на които искам ад съм кийпър....искам си лист и ако има ограничения да си избирам какво да режа. Ще ми е интересно да видя Джаксън от по-близо, че още ми е неопределен
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Sponsored content





Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #1, b/sе is Twilight again   Twilight #1, b/sе is Twilight again - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Twilight #1, b/sе is Twilight again
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Twilight

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Twilight-
Идете на: