HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
wild_evil_angel
Sweet Angel
Sweet Angel
wild_evil_angel


Female
Брой мнения : 28
Age : 36
Местожителство : където ми видят очите
име : Никол
Registration date : 28.01.2008

Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007) Empty
ПисанеЗаглавие: Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007)   Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007) Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 7:12 pm

Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007) Hannibal.Rising.2007.XviD.AC3-WAF

## Режисьор : Питър Уебър

## В ролите : Ли Гонг, Гаспар Юлиел, Хелън Лиа Тачовска, Ричард Брък, Катрин Де Кендъл, Джон Ерли, Ръс Ифън, Горан Костик, Лана Лики и др.

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2007

## Времетраене : 127 Минути

## Резюме : Миша и Ханибал са неразделни брат и сестра, а любовта между тях е много силна. Тяхната дружба е безприкословна докато един ден, когато са със семейството си, укривайки се по време на фашистката война, малката сестра на Лектър е брутално убита и той се заклева да отмъсти. Години по-късно откриваме тийнейджъра Ханибал, живеещ със своята леля Лейди Мурасаки Шикибу (Ли Гонг) в Париж и учещ в медицинско училище, където той открива своята способност. Все още търсещ убийците на сестра си, все още измъчван от спомени и все още надяващ се да удовлетвори желанието си за мъст. И този шанс му се отдава - "Око за око, зъб за зъб"...

ЗА СВАЛЯНЕ

ЛИЧНО МНЕНИЕ: Много ми хареса...особено Гаспар в него...Страшна роля направи това момче...

Zamunda.net
Върнете се в началото Go down
~Gossip Girl~
Princess
Princess
~Gossip Girl~


Female
Брой мнения : 96
Age : 35
Местожителство : .::Rebel Asylum::.
име : El Rose
Registration date : 17.08.2007

Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007)   Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007) Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 8:58 pm

Филмът,поне според мен като цяло е слаб(лично мнение),,особено в сравнение с "Ханибал" и "Мълчанието на агнетата".Май единственото нещо,което ми хареса,беше Гаспар(от него рязко ми се повишава слюнкоотделянето и хормоните).
Върнете се в началото Go down
http://cemeterydrive.foruminute.com
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007)   Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007) Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 10:56 pm

ОМГ...Гаспар в тоя филм ме уби бе...Аз на скоро го гледах...Бях опасна, само за снимка. Той убива аз му се радвам...викам давай, давай, колко си сладък...Lmao...Смях не ми смях
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007)   Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Hannibal Rising / Ханибал "Потеклото" (2007)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Ревюта на филми-
Идете на: