HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите

Go down 
+2
Ghoul
divata_airis
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeПон Май 05, 2008 9:20 pm

THE TRAILER!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeПон Май 05, 2008 9:59 pm

Ааа, Дру, много кууул...Обаче нз защо не мое се развълнувам като хората. scratch Сигурно заради РобчУ ммммммммммм , "любовта на живота ми", да ми падне на ръчичките ще му скрия пиянето и той ще умре от дехидрация. хапи и ще вземат друг актьор изродче
Та на клипчето...сладурско е. Признавам си на два пъти Роб ми хареса, чистосърдечно казано, но все още съм на мнение, че не става за Едуард. И това с първата реплика като каза Ъ лайл беше супер гадно...щото аз бях заета да гледам колко не на място прави физиономия и колко голям му е носа и остър и гаден. А това дето се държи за земята и си е забил пръстите в нея...много му отива - Еле, Роб, ходи на село копай, съдаден си за тая работа. Ма хайде аз знам за кво си бе забил пръстите, ми човека не е виждал пиене от толкова време и сега кой знае какво му - вижда света по нов начин, земята вече е няква различна...И понеже няма алкохол, тва келеме вампиряса...нападна сърната...Роб, тя не ти е свила пиенето. Убий, Бела...тя беше, мене слушай...Бъзик, разбира се.
Емет беше много готин обаче...Яд ме е че ги нямаше другите сладурковци Джаспи визирам. бебче
Има променени неща от книгата, но аз не очаквам да е дословно...Все пак там др Кълън много много не говореха, те чак към края,когато Бела отиде в дома им се разбъбраха...Сега са им дали повече реплики. хапи
Не съм много ентусиазирана, но бих искала да видя и трейлъра като излезе...страшни авове ще правя. пррр
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeВто Май 06, 2008 9:50 am

Официалният постер:
Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Poster
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeВто Май 06, 2008 10:00 am

На Роб са му се зачервили очите от пиене...Крис е сладка, тоя китук никога не е бил и няма да бъде.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 07, 2008 9:19 am

Eй, хора, намерих готини уолчета няколко Smile
Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Bemostimportantthingma8.th Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Bethelionandthelambno5.th Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Twilightawhilegi7.th
Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Twilightburnedfo8.th Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Twilightcollideva8.th Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Twilightsweetestbloodai5.th
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 4:19 pm

И сега тази тема за книгите или за филма е? Като гледам май и за двете, колкото и да не ми се иска да е така. Не че нещо против някой от актьорите, просто когато чета, въображението ми изгражда образите и ужасно се дразня, когато някое натрапено лице ми се пречка - като в случая това на Роб най-вече.

Та... абсолютно съм зарибена по Twilight, още съм до към средата на първата книга, но като се има предвид че едва се спирам, за да се занимая с нещо друго, вероятно ще я свърша съвсем скоро.
И разбира се съм луда по Едуард и поглъщам жадно и ненаситно всеки ред, който го засяга.
Бела ме дразни на моменти с отнасянията си в мисли и бла бла, докато аз тръпна в очакване на появата на неустоимия вампир и развитието на събитията, ама се преживява.
Мислех да оставя книгите за след юли месец и без това сега чета друга поредица + фикове, но наближаването на филма (а и постоянно заливащите ме от всички страни неща, свързани с Twilight) ме изкушиха да започна сега. Нямам търпение да дойде декември, макар че ентусиазмът ми се разколебава като чета как филмът щял само да бъде базиран на книгата...
Между другото - моля ви, някой да ми каже, че ще пуснат филма в България. Може да сте споменали нещо, но прескочих повечето коментари заради спойлери и снимки, а в iMDb има премиерни дати за само осем държави Rolling Eyes .
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 12, 2008 3:35 pm

И аз съм на мнение, че това тъпото Бела трябва да умре...НЕ, сериозно...на мен ми къса нервите, ти чакай да стигнеш до 2 книга и третата там цепи мрака...Идеше ми да я убия просто...А заради това недоразумение Робърд Патинсон не мога да си прочета последната книга, щото стигна ли до Едуард и си представям него и много ме е яд...направо.
Що се отнася до премиерата на филма надявам се да се появи на 12 декември, ама с нашия български късмет...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 15, 2008 10:24 am

Аз се радвам, че прочетох първата книга още преди да имам каквито и да е сведения за филма, така че можах да си създам собствен облик на героите в главата. Също толкова бързо ометох и другите две, че отново нямаха шанс да ми се натикат в главата образите от филма. Кристен ми се връзва с Бела, а също до представите ми са близки и Есме, Розали и Емет...а може би и Карлайл, но до тук. Роб не мога посмъртно да го видя като Едуард...аз обичам Едуард, Роб е *бляххх*. Просто с тая коса като метла, погледа ала припаднал в крайпътната канавка пиян темерут, погледа "по-голямо пиянде от мене няма", зачервените бузки и фъфлещия глас... нем...това не е Едуард.
Беленката ми, спъката, в третата книга просто не познавам човек, който да я обича.
За филма, ми то се води, че ще се бори с Хари Потър за първите места, тъй че предполагам, че ще се появи и България...в сми...силна продукция си се води, че е, тъй че ще стискам палци...и ще се завлека на кино специалон за да го гледам буги (ако се появи ест )
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 5:35 pm

Окей, окей, аз изфирясвам, честно...хорааааа, намерих някои неща....
Тука направо ще каже нещо от друго място, ама трябва да ме обичате.

Първата глава на Breaking Dawn

А това вероятно ще са части от книгата:

Цитат :
"Jacob?"
Jacob's back was facing me. His shoulders heaving as he took several audible groans. He sounded more feral then I could have ever imagined.
The realization struck me. Sliding down my throat and into my stomach like a vat of melted ice. For the first time in my life, I realized I was truly scared of him.

"Jacob....What did you do to Edward?"


As August 13th draws closer, Bella is more sure than ever that she has made the right choice - forsaking her human life to spend eternity with Edward. But a new enemy stalks closer, seeking to tear Bella and Edward apart forever, one with ties to both Vampire and Werewolf. Can the ____ treaty between the two hold?"

Or will the new threat force both sides to settle their blood feud once and for all?

Because when the dawn breaks an angel will fall. "

Окей, окей...аз ли съм луда, или от тук май ще идва заглавието на книгата, а?

Because when the dawn breaks an angel will fall
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 5:51 pm

Кас, ти каза че е доста спойлерско, аз сега няма да го чета, а Дру е забегнала нейде ,нали и матурите я гонеха и никва я няма...Но гледам че си си компанала това в подписа, смятам аз да направя същото с моя скайп, ако нямаш нищо против.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 6:27 pm

Ест, че нямам...не е ли яко? Мн ме кефи...даже не съм сигурна, че ще го има в книгата де, ама така порчетох...щото то пишешеmaybe blurb, ама мен ис ме диви въпреки всичко. Даже сега си го нагаждам на подписче Smile
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 4:09 am

Днес свърших третата книга. За колко време успя да прочета и трите не ми се мисли, така се пристрастих, че... Ужас просто, два поредни нощи седя до изгрев, защото не мога да спра да чета, а през деня не си позволявах и да погледна книгите, защото знаех, че започна ли няма да мога да се спра и изобщо няма да уча Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_lol
Сърцето ми така се разтупква като чета, така се отнасям в историята, че ако завърши зле имам чувството, че никога повече няма да мога да хвана книга... По принцип лесно се вживявам, но да се пристрастя - да се влюбя така се случва много рядко.

Най-сетне си позволих да прегледам снимки и клипчета, вече имам достатъчно добре и за постоянно изградени образи за всеки един от героите в ума си (е, за по-маловажните не чак толкова, ама за тях и не ми пука толкова какви актьори ще ги играят).
Робърт е такова разочерование, че не знам дали ще успея изобщо да го възприема като Едуард... но пък поне вече го приемам като Седрик, а можеше да изберат и някой още по-несъвпадащ с представите ми, не се и съмнявам в това.
Питър Фачинели харесвам достатъчно много за да не ми пука, че не покрива сто процента представите ми, доволна съм. А самия Карлайл (хахаха цели три книги му чета по съвсем различен начин името без изобщо да се замисля... е, и двете звучат добре) е невероятен образ. Те всичките Кълън са готини, ама ай.
Розали ми беше най-трудно да оформя като външност във въображението си, може би защото предпочитам брюнетки, но сега имам перфектен образ и избраната актриса определено не се връзва с представата ми за едно от най-красивите същества на планетата...
Есме приемам, както и Джаспър, доста ме е яд за Емет обаче, той трябва да има сладки трапчинки и черни къдрици - още повече ме е яд като знам че актьора по принцип има подходящата коса, ама не е успяла да порасне навреме за филма.
Най-голямото разочерование обаче е Джейкъб Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_sad . Харесвах го все овече и повече и вече го обичам, имам ясна представа как трябва да изглежда, особено с всичките онези мускули, силен и висок... Това хлапе дето за избрали как ще може да го изиграе? И дори за първата ми поява пак не става, как могат да ми го пичиняяяяяяятTwilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 71445

Спойлерите завихриха много идеи в ума ми, но по-добре дори да не почвам да пиша... Усещам обаче, че ще има екшън Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_lol
Едно нещо обаче ме плаши - "Because when the dawn breaks an angel will fall" - а когато чуя ангел, веднага се сещам за Едуард...
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 7:00 pm

Дийдра написа:
И дори за първата ми поява пак не става, как могат да ми го причиняяяяяяятTwilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 71445

Аз тук бих направо го казала "Как могат да ни го причинят?"
Вярно е, аз също имам изграден образ за Джейкъб в ума и просто това лапе, което са хванали... някак не се връзва, но както сме се наговорили ние с Lil@h, явно е ясно, че филма ще се гледа само за да се хилим на него. Въпреки, че съм сигурна, че няма да е много зле. Абе, интересно ще си е да си го видим филмиран, пък нищо не може да се сравни с книгата и представите ни за нея Smile

Дийдра написа:
Едно нещо обаче ме плаши - "Because when the dawn breaks an angel will fall" - а когато чуя ангел, веднага се сещам за Едуард...

Ох, да си призная и мен това ме плаши. В смисъл... веднага в главата ми изкача някакав идея, че явно най-накрая Джейкъб и Едуард ще се сбият и ще става мазало. Ох, само като си помисля милия Едуард.... аз принципно съм останала с впечатлението, че сам вампир срещу върколак, вампира е доста по-силен, ама ддз... Всички знаем Едуард колко обича Бела...Бела пък обича и Джейкъб, а Едуард за нищо на света не иска да наранява Бела и нищо чудно да се даде на Джейкъб....аа, не...не ми се мисли просто ..

Мда...Стефанииии, какво ни причини О.о??? Не знам до Август месец като се появи книгата...и дано се качи бързо в нета... И..и...и после...пак ще трябва да чакаме цяла година....о не...ужас...Спирам хах
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 6:43 pm

Цитат :
както сме се наговорили ние с Lil@h, явно е ясно, че филма ще се гледа само за да се хилим на него. Въпреки, че съм сигурна, че няма да е много зле. Абе, интересно ще си е да си го видим филмиран, пък нищо не може да се сравни с книгата и представите ни за нея Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_smile
Аз лично още от сега се настройвам да не се ядосвам и да не псувам, а само да се смея на... ами на всичко разочероващо, което може/ще видя във филма. Защото си права - нищо не може да се сравни с книгата.

Цитат :
аз принципно съм останала с впечатлението, че сам вампир срещу върколак, вампира е доста по-силен
Изглежда някак логично, но в трета книга видяхме, че дори новак като Сет може да се справи с един вампир... Така че може би са с горе-долу равни сили, а това, което е прави разликата, е третинга, уменията и, разбира се, бройката.
Едуард обаче е най-бърз от всички, таланта му му дава предимство, така че освен ако не му устрои някаква засада, а също така и ако няма кой да му помогне, не мисля че Джейкъб би могъл да го убие.
Ух, от всичко, което прочетох, изглежда че положението ще стане много тежко...

Между другото смятам да купя книгата, нямам нерви да я чакам в нета и да се мъча после с ужасния формат, в който може да е. Заслужава си парите ммммммммммм
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 7:01 pm

Честно казано и аз бих предпочела да си купя книгата. Обаче има няколко проблема... трудно се намира в България, а едва ли ще се появи веднага... Ако тръгна да си я поръчвам по нета с международна доставка, май онзи ден Izabelle казва, че е гледала цените и 80лв. не ми мърдат... Не знам, на мама няма да и се понрави просто, тъй че...ще видя Smile

А за това кой е по-силен. Да, аз също мисля, че е въпрос на умения и тренинг. И аз съм за това, че освен, че Едуард е най-бърз, все пак той може да чете и мисли, а съответно по този начин и да знае всеки ход на противника едва ли не...(Ох, сега се сещам Бела като каза на Чарли колко интересно било да гледа Едуард и Алис да играят на шах и на ум си добавя там само...). То май се каза, че в Breaking Dawn ще има пак глава, която не е от името на Бела и това ще е последната книга от нейно име... Интересно какво точно ще направи, че да се смени разказвача, или нещо подобно... Имам доста теории и ми е интересно. На мен ми хареса последната глава от Eclipse от името на Джейкъб, но без Еудард... Джейкъб значи по-малко Едуард ;( Въпреки, че аз с нетърпение чакам Стефани да пусне за издаване и Midnight Sun... просто Twilight преразказана от името на Едуард ще е нещо фантастично...
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 3:52 pm

Цитат :
трудно се намира в България, а едва ли ще се появи веднага...
Намира ли се изобщо в България? Оооо ако ги има ще ги взема и четирите. Иначе има един сайт, откъдето мога да я поръчам и да ми я доставят, но е 70 и няколко лева... За мен парите си заслужават, но все пак ако има друг начин ще се възползвам.

Охх, вижте просто на какво прилича, как може това нещо да играе Едуард? Не, не, не, не знам как ще понеса филма, аз само трейлъра като гледам и ми се доревава мнмМай във филма ще мина на страната на лошите, Джеймс и Виктория най-добре са ги избрали....
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 7:32 pm

Дийдра написа:
Намира ли се изобщо в България?
Ами аз до колкото следях темата в ggbit няколко човека си бяха намерили и трите книги в България, май по 20 лв всяка. По спомени във Варна и София мисля, че се намираха. Тъй е по-изгодно ангелче или не Аз тези дни ще ходя до Сф и със сигурност ще проверя по големите книжарници. За новата книга...ще ягепя от Lil@h...тя нейната пак ще е с автограф.... не е честнооо...искам и аз намигане

Що се отнася до Робсън... ох..той и уникум състоянията му...
Тази снимка, където си я постнала просто кърти...вече си представям историята му. Колко ли време е престоял с алкохола и тревицата в крайпътната канафка не знам, но фризьор и козметик скоро не е посещавал. Космите от носа му и ушите отново са избуяли...за веждите да не говорим. Червенината по бузите както винаги е на ниво, все едно някой на фотошоп се е опитал да му сложи руж, ма не е блърнал достатъ(чно цвета. Устата е прилично отворена, защото след като е прекарал цяла нощ с отворена уста, понеже със затворена не може да пие от бутилката...и тъй се есхванала, нищо чудно и костите да са закърняли вече...
И това... това...това...ъмм....същество... да е Едуард??? Мнеееее!!! Да не говорим за любимата ми част с гласа, какво стана с кадифения, нечовешки глас на Едуард...да сте чували отвратителния фъфлещ Роб....мнее, ужас просто отвсякъде. Да не говоря, че съществото няма нищо общо с нечовешко красивия Едуард Кълън....


Ето тая снимка е моя фаворит отвсякъде...да се гледа на лична отговорност...
divata_airis написа:

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 28, 2008 2:14 pm

В най-скоро време ще ида до Мола (sun)

Снимката... истинска ли е мнм Омг...
Що се отнася до фъфленето на Робърт - което за добро или зло в момента няма как да чуя, тъй като нямам звук на компютъра - него поне би могъл да оправи. Други актьори учат чужди, дори несъществуващи езици за ролите си, усвояват акценти, би могъл и той да го направи. Е, вече е малко късно...

Едно момиче в deviantart е направило много хубави реклами на несъществуващи за съжаление парфюми с Едуард, Алис и Розали. Много ми харесват, особено първия, затова реших да ви ги покажа, макар че може да сте ги виждали вече:
Dazzle by Edward Cullen
Future by Alice Cullen
Beauty by Rosalie Hale
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 8:28 pm

Хаха, тия цепят...- трябвало е да ги видя по-рано, а това на Алис е правено от фотосесия на Кийра Найтли...хъх...Ама на Розали цепи мрака...

КЛИПЧЕТА

https://www.youtube.com/watch?v=VFuR21HAnoA - втория трейлър

Twilight -Behind the Scenes Screencaps

Twilight - Sneak Peek (Edward's Bedroom) Screencaps

Такам ето сега снимкичици и тем подобни, малкУ ъпдейд да дедем...
Така ето трейлър, вероятно ще го виждали -
Снимки зад кадър
http://www.edwardandbella.net/gallery/
Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Ewscanmm1.th Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Ewscan2oq7.th
Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Th_ew3 Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Th_ew2
(by buffypurple12)

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 6prnmq

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 34qnxir

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 0723
Само го вижте какъв е мизерен с тия мръсни ръце, мата космата...косата...хъм, знаем си я.ммммммммммм

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Tw

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Tw44

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Twww

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Con08-twilight-01

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 19
Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Robertpattinson-comiccon2008panel00
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Ghoul
Good Girl
Good Girl
Ghoul


Female
Брой мнения : 147
Age : 34
Местожителство : Forks, Washington
име : Sandra
Интереси : The Cullens
Registration date : 18.01.2008

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 9:12 am

Здравеите, момичета!!! Много време мина... Прочетохте ли новата книга? Няма да казвам нищо, защото съм сигурна, че Полс не я е почнала Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Biggrin2. А, Полс, няма да е лошо, ако сложиш двата трейлъра в първия пост.

Коя е мацката на снимката с Роб "прекрасни"?

А и да се похваля приеха ме в София (не че ми се ходи там, ама това е друг въпрос).
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 16, 2008 12:08 pm

Поздравления, Ghoul буги ! Каква специалност?

Да, поне аз прочетох четвъртата книга. Е, отдавна, ама докато стигна да вляза тук Laughing ...
След предисловието на първата книга очаквах нещо по-... ами различно. Очаквах и малко екшън накрая. Много се дразня на Волтури и ми се щеше да им видят сметката, но... е, така пък остава материал за продължение... Всъщност Майер има цяла вечност за продължения, ама ай.

Трейлъра - втория определено ми харесав повече от първия. А Кам е такъв сладур винаги... Като го споменах вижте на какво попаднах - > Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Teamjamesnb7.th

И като съм почнала да пиша - заповядайте в новия форум на Twilight! мажоретка
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
Sponsored content





Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите   Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Twilight #2 б/с давайте още промота, че ни пресъхнаха устите
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Twilight

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Twilight-
Идете на: