HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 P.S. I love you

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

P.S. I love you Empty
ПисанеЗаглавие: P.S. I love you   P.S. I love you Icon_minitimeПет Фев 29, 2008 9:47 pm

P.S. I love you Ps-i-love-you_kris666


## Режисьор : Ричард ЛаГравенес

## В ролите : Хилъри Суонк, Джерард Бътлър, Джеймс Мастерс, Джина Гершон, Джефри Дийн Морган, Лиса Кудроу, Кати Бейтс, Хари Коник Младши

## Държава : САЩ

## Година : 2007

## Времетраене : 126 мин.

## Субтитри : Няма!

## Резюме : Холи Кенеди е красива, умна, жена, омъжена по любов за страстен, забавен, пламенен ирландец на име Гери. Живота на Гери бива отнет от смъртоносна болест, което срива мечите на Холи. Преди да умре, Гери написва поредица от писма, които ще я напътстват в трудностите й. Първото писмо пристига под формата на торта на тридесетия рожден ден на Холи и за нейна огромна изненада, касета с гласа на Гери й нарежда да излезе и да се забавлява.

С ръка на сърцето ще си призная, че дръпнах този филм заради мъжкото присъствие в него. Мога да кажа, че в началото ми се видя скучен. Но след това така ме заплени, че си купих дори книгата. Щом плачех на филма какво остава за книгата...Препоръчвам го на всеки, които обича романтиката и вярва в истинската любов.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

P.S. I love you Empty
ПисанеЗаглавие: Re: P.S. I love you   P.S. I love you Icon_minitimeПет Фев 29, 2008 9:58 pm

Вече съм се навила да го гледам, само че първо книжката ще мерна, че така повече обичам, макар да ми станаха повечко, но аз не се отказвам...Ще прочета всичко замислено.
П.П. Как така няма субове тоя филм бе...Ал, ужас...Само да ми остане време да го гледам и субове може да се навия да направя.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
 
P.S. I love you
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Ревюта на филми-
Идете на: