HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Nickelback

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Angel
Princess
Princess
Angel


Female
Брой мнения : 70
Age : 37
Местожителство : Бургас
име : Валерия
Registration date : 11.02.2008

Nickelback Empty
ПисанеЗаглавие: Nickelback   Nickelback Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 11:24 am

Nickelback

Nickelback 800px-Nickelback


Nickelback е кандаска алтернатив рок група, създанеа в Хана, Алберта от Чад Кругер, Майк Кругер, Раян Пийк и Брандън Кругер.

Въпреки че основателите на групата произхождат от малко градче на изток от Калгари, сега са се установаили във Ванкувър, Британска Колумбия, Канада. Името на групата идва от канадските монети nickel (5 цента) каквито често трябвало да връща като ресто на предишната си работа в Starbucks (заведение в САЩ).

Групата е подписала договор с EMI за Канада и с Roadrunner Records за останалата част от света.


История
Хит сингълът им „How You Remind Me“ от трятия им албум Silver Side Up достига едновременно първо място в канадските класации и в Билборд, като така стават втората канадска група постигнала такъв успех (първата е The Guess Who с American Woman). Така от 2001 г. групата има огромен комерсиален успех. Nickelback са продали 15 милиона албума в САЩ и 2 милиона в Канада. Общо продажбите им в света са около 25 милиона
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Nickelback Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 11:30 am

Ооо, тоя група я обожавам особено „How You Remind Me“ , вярно си е хит...Чад има страшен глас просто...Не знам песен тях на дето да не ми е харесала.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
 
Nickelback
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT :: Ревюта на изпълнители и групи-
Идете на: