HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Последния филм ,който гледах

Go down 
+11
Make me feel
Faith
ani4ka_89
RinNa_f
divata_airis
Midnight Sun
Dark Angel
Дийдра
hristin4e
RoseRed
*Heaven_Girl*
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
*Heaven_Girl*
Moderators
Moderators
*Heaven_Girl*


Female
Брой мнения : 288
Age : 37
Местожителство : Varna
име : Denitza Nikolova
Registration date : 26.05.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeПон Юни 04, 2007 11:59 pm

Тук може да споделите впечатленията си от някои филм,който сте гледали скоро.Може пък да спечелите и други фенове за него.
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 11:18 am

Последния които гледах беше Карибски пирати 3 На края на света.
Поревах си на този филм.
Върнете се в началото Go down
hristin4e
Sweet Angel
Sweet Angel
hristin4e


Female
Брой мнения : 11
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 2:02 pm

аз вчера гледах Ocean's thirteen и много ми хареса, гледайте го и вие Wink
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 1:10 pm

Последния филм, който гледах, е `Cry Wolf`.
Може ли някой да познае защо всъщност го гледах Wink ?
Джаред Падалеки. Ролята му не е най-главната, но все пак. Доста различен е от Сами в `Supernatural` и на външен вид не ми допада особено, но като цяло образа му ми хареса.
Самият филм не е нито най-оригиналния, нито най-впечатляващия, който съм гледала, но все пак ми хареса. Няма да издавам какво става заради тези, кото не са го гледали и не искат да знаят, но накрая си мислех `Ха! Жесток номер Twisted Evil !`

Вече ми се струва, че мнението ми е твърде дълго, продвид предните две, но все пак не мога да се сдържа да не сложа и две снимки на Джаред от филма - 1, 2.
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
Dark Angel
Princess
Princess
Dark Angel


Female
Брой мнения : 92
Age : 32
Registration date : 24.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 2:01 pm

Devour с дженсън lol! хубав филм беше :tongue: а дженсън го направи още по-хубав
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 9:03 pm

Ммм, ей сега изгледах п Последен изход/Final Destination с една приятелка и направо умрях, вече ме е бъз като има вятър Sad Много ме издиви тоя филм, вярно в началото беше леко мудно...ама много бързо се оправи.

БТВ: Сега се зареждам с двойката и тройката и филмовият трилър-маратон продължава Wink
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 9:17 pm

Нали? И мене в начало леко ме смущаваше, ама какъв финал за Посл. изход говоря. Двойката не струва, тройката бива, ама първия е най-добър.поклон
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeЧет Юни 28, 2007 5:27 pm

При мен за Последен Изход е точно обратното най много ме израдва 2, а 3 не си струва много много.
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeЧет Юни 28, 2007 11:30 pm

Такам, вече съм изгледала и трите части и смело казвам, че еденицата наистина е най-добрата Wink

Двойката в началото беше много скучна, ама нататък се оправи, а края го гледах 3 пъти последните 30 секунди, защото не разбрах какво стана. И странно защо, ама такава музика пуснаха, че почнах да се хиля мали

Тройката вече като е тройка леко се е поизтъркало клишето, ама ме кефи. като спец ефекти, сценария е много готин. Преследването е някак по-интересно, сигурно защото е с младежи, а в двойката актьорите ми бяха леко спечени Wink
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
RinNa_f
translator
translator
RinNa_f


Female
Брой мнения : 121
Age : 35
Registration date : 31.05.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeПет Юни 29, 2007 3:24 pm

на мен 2-ката мн ми хареса, 1цата става, а 3-ката така и не я доизгледах защото качеството и тогава беше мм лошо пък и не ме грабна дотолкова че да я гледам цялата
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeПет Юли 13, 2007 10:26 am

Това беше преди 2 дни - Числото 23. Добро е филмчето, но щеше да е супер, ако не бях чела резюмето му, защото там се казваше най-важното за филма и един вид леко ми развалиха кефа, но егати параноята е. Сериозно обмислям да започна да пресмятам дали в името ми има числото 23, макар да съм фен на 27 обичкам гооо

Иначе филмчето е добро - Джим Кери не се прави на идиот и беше супер.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeПет Юли 13, 2007 1:40 pm

Последният който гледах те бяха 2 в един ден де. Transformers и Умирай трудно 4 харесаха ми и двата. Ужасно много !
Върнете се в началото Go down
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeНед Юли 15, 2007 6:21 pm

И аз мисля скоро да гледам бате Брус, тоя човек ме изумява. А последният филм, който гледах, беше Дни на грохот снощи
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeПон Юли 16, 2007 10:30 am

Посл филм, който гледах беше... affraid Ма, мале, мила. Не беше страшен, естествено, просто ме изуми. Казва се The Hole , превеждат го като Бункерът, ама си мисля, че Дупката трябва да е, ама хайде. Просто ви казвам егати филма - с братовчетка ми на парцали сме мигали докато сханем колко луд може да е някой - просто не е истина. Беше добър според мен и ако си пададе по някое момче, а то не знае че съществувате гледайте го, за да разберете какво не трябва да правите, за да го спечелите. Добро Трилърче, определено, а и Кийра се изявява ммммммммммм
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Faith
No Saint
No Saint
Faith


Female
Брой мнения : 169
Age : 30
Registration date : 18.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeПон Юли 16, 2007 7:52 pm

Преди няколко часа изгледах Опасно Синьо/Into The Blue с Джесика Алба, но изобщо не ми хареса мали
Върнете се в началото Go down
http://www.funforum.hot4um.com
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeВто Юли 17, 2007 3:38 pm

Аз нз напоследък какво се активизирах, ама снощи гледах Hostel или още т. нар. Общежитието или Хотелът на ужасите. Първа част гл, тая вечер се надам на втора, ама ще видим. Е, тоя филм беше - майко мила. Едно ще кажа - не ходете на общежитие в Словакия!!!
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeВто Юли 17, 2007 5:07 pm

Последно гледах The Lake House - много готина романтика със Сандра Бълок и Киану Рийвс. Много ми хареса...
И другият филм беше втората част на Фантастичната четворка, който също не беше лош, но не беше и нещо особено.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeЧет Юли 19, 2007 8:00 am

Снощи ходих на кино и гледах "Бандата на Оушън 3" - хареса ми! Не беше гениален, но беше интересен, добре е за разпускане. Иначе тая вечер, няма как ще гледам HOSTEL 2, просто така ме гложди какво стана с гл герой дето се спаси в първата. Е, аз гледах малко - отрязаха му главата Twisted Evil . Много забавно мали
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Female
Брой мнения : 359
Age : 34
Местожителство : Някъде там
име : Ани
Registration date : 18.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeЧет Юли 19, 2007 5:36 pm

Гледах "Колите" и честно казано много ми хареса. Страшна анимация!
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeЧет Юли 19, 2007 8:17 pm

Последните два филма, които гледах, са `Трансформърс` и `Бандата на Оушън 3`.
`Трансформърс` определено ми хареса, беше интересен и забавен и да го гледам бе удоволствие. Може би се дължи от части на добрата компания, но филма наистина си заслужава.
От трите `Бандата на Оушън` само първия наистина ми хареса. Втория не му беше на нивото, а за третия дори съжалявам че си дадох парите и че си изгубих времето.
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeНед Юли 22, 2007 10:30 pm

Ами и аз гледах Бандата на Оушън 3 и естествено Хостел2 - егати филма, тоя не ми хареса и Станислав Яневски беше толкова странен, че не е истина.
Гледах и най-накрая Пиратите - Да живее Джак СПароу!!!
"Никой да не мърда, опуснах си мозъка" - с тия раздвоения и разтроения и многоения ме уби мнм
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Faith
No Saint
No Saint
Faith


Female
Брой мнения : 169
Age : 30
Registration date : 18.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeПон Юли 23, 2007 9:04 am

Аз снощи изгледах Хари Потър и Оредна на Феникса..Хубаво филмче..Типично в стил Хари Потър.
Върнете се в началото Go down
http://www.funforum.hot4um.com
Make me feel
Sweet Angel
Sweet Angel
Make me feel


Female
Брой мнения : 21
Registration date : 26.07.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeНед Юли 29, 2007 1:53 am

DOA:Dead Or Alive.
Woah.
Отначалото ми идваше малко в стил Пауър Рейднжърс,обаче после направо ми скри топката бебче .И Холи Валанс рулз :р.
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeНед Юли 29, 2007 3:11 am

She`s all that изгледах до това филмче за 110-ти пореден път много си го обичам.
Върнете се в началото Go down
kremitoo
Princess
Princess
kremitoo


Female
Брой мнения : 90
Age : 33
Местожителство : Бургас
име : Кремена
Registration date : 25.07.2007

Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitimeПон Юли 30, 2007 12:27 pm

Последно си изтеглих едно старо филмче: Can't Hardly wait. Много отпускаща и разтоварваща комедия с Дженифър Лав Хюит и още куп познати актъори от сериали и други филми в стила на "Американски пай" и "Голямото пътуване". А от новите филми последно гледах Хари Потър. Добро беше филмчето, имам чувството, че всеки филм става по-добър и по-интересен, което не мога да кажа за повечето продължения/поредици и т.н. Освен "Карибски пирати", който и в трите си части беше невероятен, но какво ли може да се очаква от филм с Джони Депобичкам гооо
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
Sponsored content





Последния филм ,който гледах Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последния филм ,който гледах
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: