HOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOT

For that we love them all!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Последния филм ,който гледах

Go down 
+11
Make me feel
Faith
ani4ka_89
RinNa_f
divata_airis
Midnight Sun
Dark Angel
Дийдра
hristin4e
RoseRed
*Heaven_Girl*
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 31, 2007 3:02 pm

Bring it on
Bring it on again
Bring it on all or nothing

Винаги ме е кефела тая трилогия и вчера си я изгледах отново с голямо удоволствие, особенно като в първата участва и Илайза Душку, втората малко тъпичка, но 3-та връща филма обратно в класацията. Въпреки, че във втората играе Бетани Джой Галеоти.
Върнете се в началото Go down
Faith
No Saint
No Saint
Faith


Female
Брой мнения : 169
Age : 30
Registration date : 18.06.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 2:02 am

Последно изгледах High School Musical 2. Първата част ме кефи повече, но в тази музиката е по-добра според мен..

ПП. Иначе, Рали, права си..Bring It On е яка поредица и най-тъпата част е тая с Бетани...А аз като четох всички много харесват третата с Хейдън Панетиери от Heroes..Аз харесвам и 3-тата и 1-вата много.
Върнете се в началото Go down
http://www.funforum.hot4um.com
Brooke*Davis
Sweet Angel
Sweet Angel
Brooke*Davis


Female
Брой мнения : 24
Age : 35
Местожителство : sf
име : margarita
Registration date : 08.08.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 16, 2007 5:36 pm

Последно гледах Ултиматумът на Борн.Супер филм и героя на Мат Деймън мн ми хареса всеки път разказваше играта на ЦРУ и се измъкваше по мн готин начин Smile .И сега си свалям и предишните две части.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 8:06 pm

Последния филм, който гледах беше 1408 по разказа на Стивън Кинг, беше много, ама много луд филм, признавам му го...Нем, не искам да оставам в тая стая и пари да ми дават...много луда стая ей - един час, който изживяваш отново и отново и с всяка сл минута става все по-зле, нищо чудно че всичко живо в нея се е изпотепало и аз бих...Много луд филм, сериозно...бих го гледала отново
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
papy2000
Good Girl
Good Girl
papy2000


Female
Брой мнения : 114
Age : 40
Местожителство : Sofia
име : papy
Registration date : 02.02.2008

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 1:15 am

Love and other disasters
Преспокойно можех да си заспя на този филм. Очаквах да е нещо свежо и забавно съдейки по трейлъртие, но уви...нищо специално.
Върнете се в началото Go down
Дийдра
No Saint
No Saint
Дийдра


Female
Брой мнения : 189
Age : 35
Местожителство : Jensen's bed.
име : Asya
Registration date : 05.06.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 29, 2008 10:44 pm

`Jumper` (или `Телепорт`, както го превеждат) с Хейдън Кристенсън, Рейчъл Билъсн и Самюел Джаксън.
Филмът не е това, което очаквах, но може би пък очаквах твърде много. Като оставим това настрана - много ми хареса, беше приятна загуба на там-колкото-му-е-продължителността време.
Кристенсън е радост за окото, Билсън е сладурана, както винаги, Джаксън се справя, разбира се, отлично. И, както може да се очаква за такъв филм, специалните ефекти са страхотни.
Свършва малко незавършено, като онези филми, на които предстои продължение и до колкото знам наистина ще има такова. И ще го гледам с удоволствие.

П.С.: Снимката в подписа ми в момента е от плаката на този филм. Е, пообработена, разбира се
Cool .
Върнете се в началото Go down
http://twilight.niceboard.com/forum.htm
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 29, 2008 10:51 pm

Бтв няма да пропусна да спомена че за този филм е бил предвиден моя любимец Том Стъридж и Тереса Паркър май беше...ама се отказали от тях че били неизвестни и можело само да загубят...Аз още не съм го гледала, само защото имам И букк на книгата и се каня да я чета...
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Angel
Princess
Princess
Angel


Female
Брой мнения : 70
Age : 37
Местожителство : Бургас
име : Валерия
Registration date : 11.02.2008

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 11:20 am

Ами снощи гледах едни ункален според мен филм.Не е известен и е стар,но чак сега попаднах на него затова реших да ви представя ревю,.

August Rush

Режисьпр:Кристен Шеридан
Тип:Драма/Музикален

Сщжет:Тоа е драма със моменти,на които прилича на приказка.,където сираче изпозлзва музиката за да намери родителите си.Когато Лайла и Луис се срещат се влюбват от пръв поглед.И двамата да даровити музиканти с голямо бъдеще пред себе си.Но бащата на Лайала ги разделя.След това момичето откриа,че чака бебе.По стечения на обстоятелствата детето попада в дом,но то е убедено,че там някъде го чакат родителите му.

Ако ви харесва романтични и красиви историий,предлагам ви го.
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 02, 2008 2:30 am

Последния филм ,който гледах - Page 2 B00005AFT5.01.LZZZZZZZ


Directed by: Dick Lowry
Starring:Gerard Butler, Powers Boothe, Simmone Mackinnon, Reg Rogers, Alice Krige, Pauline Lynch, Steven Berkoff.
Country: USA / Lithuania
Language: English
Runtime: 177 min

Сюжет:

Атила, вождът на хуните, е мечтател, видял в своя народ повече, отколкото самият народ вижда в себе си. Докато хуните са доволни от това да нападат и плячкосват околните народи, Атила гледа отвъд - към възможностите за империя и нов световен ред. Римският генерал Флавий Етий въплъщава най-доброто и най-лошото от последните години на съществуване на Римската империя. Той се движи от една единствена цел: Рим трябва да продължи да управлява света. Два свята се сблъскват, заедно с двама мъже, въплътили ценностите и същността на тези светове.

Инфо и снимка: zamunda.net

Така от доста време се каня да го изгледам и най-накрая успях. Обожавам историческите филми, но ествствено американските режисьори винаги наакват пейзажа. Този адски много ми хареса (сигурно защото не съм чела книгата) и искам да попитам нещо БИВА ЛИ ТАКА? Какъв е този мъж, дето с оскубани вежди и черен молив пак е безумно секси! Мда...Джери Бътлър се е редил на опашката Бог като е давал май няколко пъти...
Върнете се в началото Go down
Midnight Sun
Maneater/Keeper of Rob's hair
Maneater/Keeper of Rob's hair
Midnight Sun


Female
Брой мнения : 509
Age : 31
Местожителство : {Amber}
име : Cass
Registration date : 27.05.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 22, 2008 8:01 am

Ами аз последно зяпках - Enchanted. Спукала съм се да се хиля на простотиите вътре, голям смях пада...даже майка ми идва да провери да не съм се задавила нещо, дали случайно не умирам...ама се зазяпа и тя и 5 минути по-късно се хилеше с мен. Иначе като цяло филма не е нищо особено..ма е смях и това си е.
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-bg.com/forum/index.php
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 3:03 am

Over Her Dead Body по-малоумен филм скоро не бях гледала.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 10:38 am

Ъм мене още ме тресе Звезден прах, че и с наще го гледах още веднъж опасен филм, мои хора...Просто няма друг и всеки път се смея на сцената с вудо куклата - коронтото беше в 2:30 през нощта в квартирата се заливаш от смях...първо на филма, после на себе си...Препоръчвам го на всички.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
RoseRed
Little Devil
Little Devil
RoseRed


Female
Брой мнения : 597
Age : 41
Местожителство : Sofia
име : RoseRed
Registration date : 01.06.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeСря Май 07, 2008 12:44 am

Iron Man... В началото още като му видях трейлъра и ме разтресе песничката на Black Sabbath си казах, че това просто трябва да се гледа. Ествствено се вдигнахме една масивна Supernatural компания и отидохме да го изгледаме. И сякаш надушили каква компания ще го гледа първата песен зазвучала в киносалона беше AC/DC - Back In Black... Мда с невероятен саунд и луди ефекти, най-основният от които Робърд Дауни Джуниър, филма си заслужаваше 8-те лева и гледането от недоспали хора, които цяла нощ са дивяли.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Admin
Admin
divata_airis


Female
Брой мнения : 876
Age : 36
Местожителство : with vampires...of course
име : Полс
Интереси : Gossip girl, Edward Cullen, Jasper Hale
Registration date : 25.05.2007

Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 14, 2008 1:42 pm

Ми аз какво да кажа....Начи гледах П.С. Обичам те, тука няма да го коментирам, цяло ентри в личния ми блог съм му отредила - направих всички на бъзе и коприва, както аз си знам...Гледах и четвъртия филм за Инди и в съзнанието ми се роди въпроса - ОМГ, какво правят извънземни във филм за Индиана Джоунс??? Само това не ми хареса във филма всичко останало ставаше. Гледах и отново Боен Клуб - тоя филм, въобще някога ще ми писне ли? Само като видя Едуард Нортън такъв изпаднал и просто няма начин.
Аз също гледах Железен човек и съм на друго мнение - филмът е много слаб. И за да не реши някой че аз винаги съм критична ще кажа че го гледах с мой колега запален киноман и той беше на същото мнение...Едни ефекти и тва е...и то в повечето случаи се губеха сред тъпотията, която ме лъхаше от екрана...Както каза колегата 3 лева, които никога няма да си върна! След тоя филм гелдах Астерикс, Обеликс и Олиемпийските игри - забавен беше, като се има предвид че и Шумахер и Зидан бяха вкарали във филма..
Снощти гледах филма Истинската Болейн - тоя филм ме разби. Аз понеже съм фен на някви исторически и такива старовремски, когато жените са носили дълги рокли и ако са били бедни родителите им са се опитвали да ги омъжат за някой богаташ. Почти два часа филм и аз го гледах и през 2 та часа с интерес...Просто са застъпени такива интерестни теми като семейството - това за двете сестри просто ме разби - едната беше такава кучка, а другата и прости за всичко. И всичко се развива по времето на крал Хенри Тютюр. Беше супер интерестно, поне за мен...Не го препоръчва на никой, който не обича исторически филмичета, но на останалите ....даааа.
Върнете се в началото Go down
https://hotboys-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Последния филм ,който гледах - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм ,който гледах   Последния филм ,който гледах - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последния филм ,който гледах
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOT-
Идете на: